Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy ciąża dla Was to "cudowny czas" ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zatroskana01

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Był to cudowny czas do początku 8 miesiąca. Potem zrobiło się już ciężko i nieciekawie. Poród i połóg też nie należą to fantastycznych rzeczy... Niezdecydowana Ale dzieciaczek jest za to fenomenalny UśmiechniętaUśmiechnięta

Podpis 30 VII 2010 - witaj Kluseczko:*

14 VIII - zaręczyny inlove
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

palka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 14-11-2011, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie wszyscy mi mówili że to wspaniały okres ale ja chyba bym tego tak nie nazwała. Myslałam że jak przetrwam mdłości to będzie przyjemnie ale niestety tak nie było (nie jest). Cały czas coś mi dolega, coś mi dokucza. Teraz jestem w 29 tygodniu i bez zmian...ale co tam ze mną...byleby maluch był zdrowy, ja jakoś sobie dam rade Uśmiechnięta
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 14-11-2011, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja, mimo że przez prawie większość ciąży byłam na lekach, gdyż łapały mnie różne infekcje, nie wspominam ciąży najgorzej.
Super było czuć w sobie rosnącego Maluszka. Uśmiechnięta
Moje wyobrażenia co do porodu i pierwszych dni po, były zbyt piękne i wygórowane. Jednak bardzo szybko zostałam sprowadzona na ziemię.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jestem w ciąży ale weszłam z ciekawości ponieważ moja przyjaciółka jest w ciąży. Jest prawie w 5 miesiącu i non stop wymiotuje i niedawno dostałam od niej sms "To dziecko mnie zabije". Bardzo mnie zamartwił ten sms bo chyba nie powinna tak pisać, bo to maluszek, pociecha...no nie wiem może ja tego nie rozumiem ale nie mówiłabym w ten sposób o swoim maluszku. Źle myślę??

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

palka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może wstyd się przyznać ale ale ja czasami miałam podobnie, Czasami miałam już tego tak dość że wyłam z rozpaczy i bezradności bo nie byłam w stanie nawet głowy obrócić, ale chyba każdy przeżywa to inaczej.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paulaass napisała:
Nie jestem w ciąży ale weszłam z ciekawości ponieważ moja przyjaciółka jest w ciąży. Jest prawie w 5 miesiącu i non stop wymiotuje i niedawno dostałam od niej sms "To dziecko mnie zabije". Bardzo mnie zamartwił ten sms bo chyba nie powinna tak pisać, bo to maluszek, pociecha...no nie wiem może ja tego nie rozumiem ale nie mówiłabym w ten sposób o swoim maluszku. Źle myślę??

Źle myślisz, bo jeśli przez kilka miesięcy byłabyś tak wymęczona, że nie miałabyś siły normalnie funkcjonować, też byś miała różne myśli- niekoniecznie odpowiadające ogólnie przyjętym normom, nakazującym kobietom w ciąży cieszyć się cudem który w sobie noszą i nic innego.

I nie sądzę że to wstyd się do tego przyznać, nie dajmy się zwariować, każdy ma prawo do odczuć innych, niż nakazują sprawiedliwi. Złośliwa

Dodam tylko małym drukiem, że po porodzie jest dużo gorzej i ja nie raz i nie dwa myślałam, że mam dość wszystkiego łącznie z małą. I nie jest mi wstyd z tego powodu, od niej pewnie też czasem usłyszę to samo jak dorośnie. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Źle myślisz, bo jeśli przez kilka miesięcy byłabyś tak wymęczona, że nie miałabyś siły normalnie funkcjonować, też byś miała różne myśli- niekoniecznie odpowiadające ogólnie przyjętym normom, nakazującym kobietom w ciąży cieszyć się cudem który w sobie noszą i nic innego.

I nie sądzę że to wstyd się do tego przyznać, nie dajmy się zwariować, każdy ma prawo do odczuć innych, niż nakazują sprawiedliwi. Złośliwa

Dodam tylko małym drukiem, że po porodzie jest dużo gorzej i ja nie raz i nie dwa myślałam, że mam dość wszystkiego łącznie z małą. I nie jest mi wstyd z tego powodu, od niej pewnie też czasem usłyszę to samo jak dorośnie. Złośliwa

Kobieta nie wybiera myśli i odczuć, które jej przychodzą do głowy, więc pojęcia wstyd czy nie wstyd, raczej nie mają tu zastosowania. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie póki co nie jest za cudownie. Źle znoszę pierwszy trymestr . Wymioty mdłości i takie tam. Pierwszą ciąże znosiłam lepiej. Wiem , że środkowe trzy miesiące są super. Bo ostatni trymestr też daje "popalić" niestety...

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:

Dodam tylko małym drukiem, że po porodzie jest dużo gorzej i ja nie raz i nie dwa myślałam, że mam dość wszystkiego łącznie z małą.

Podpisuję się pod Twoim tekstem. Bardzo szczęśliwa

W moim przypadku było to brutalne zderzenie z rzeczywistością.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No pewnie macie racje, to wy jesteście mamuśkami Puszcza oko . Mi zawsze się wydaję, że jak już będę w ciąży to właśnie tego ślicznego brzuszka nie będę mogła się doczekać...a tu nie tak wszystko kolorowe jest. Nawet poród kiedyś wydawał mi się, że jest ok a teraz mimo, że nigdy nie rodziłam myślę sobie o tym co OLKA napisała, że też kiedyś tak myślała jednak szybko się przekonała, że tak nie jest. Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

niunia1990r1

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Uśmiechnięta
Ja jestem obecnie w 37 tygodniu ciąży. Ani razu nie wymiotowałam, nie miałam żadnych zachcianek, mdłości, czy jakichkolwiek innych przypadłości przypisanym objawom ciąży. Przytyłam tylko 5 kg, więc praktycznie nic. Uśmiechnięta Ciąża mnie tak pozytywnie zaskoczyła, zwłaszcza że nasłuchałam się od wielu rożnych kobiet, ile to się nie cierpi, wymiotuje itp. Do 36 tygodnia ciąża była najpiękniejszym momentem mojego życia, miałam pełno energii, chodziłam na basen. Ale od tego 36 tygodnia to nie jest za ciekawie... Brzuch zaczyna przeszkadzać. W nocy żeby się przekręcić muszę się nastękać i spocić niemiłosiernie, więc wole spać w jednej pozycji już. Wkurza mnie też, że nie mogę wszystkiego robić, np. czasem założyć skarpetki jak Mała się ułoży niefortunnie. Nigdy nie lubiłam się czuć ograniczona a tu takie niespodzianki. Uśmiechnięta
No ale mimo wszystko uważam, że nie mam prawa narzekać w mojej sytuacji (ja "cierpię" tylko ostatni miesiąc a niektórym paniom ciąża daje popalić od samego początku). Nie wypowiadam się na razie na temat porodu i połogu, bo to dopiero przede mną. Uśmiechnięta

Podsumowując (uważam że podsumowanie się należy, gdyż mam wrażenie że dość chaotycznie napisałam tego posta Puszcza oko) z mojego punktu widzenia polecam ciążę. Czasem jest dobrze, czasem ciężko, ale maluszek i tak pewnie wszystko wynagrodzi. Zresztą nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Pozdrawiam. :*

Podpis 18.12.11 r. Tak bardzo na Ciebie czekamy, córeczko Uśmiechnięta ;*
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sob 26-11-2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też sobie myślę, że maluch na pewno sporo wynagrodzi jak już będzie na świecie. Dobra ja to już idę od was bo ani mamuśka ani nie w ciąży. Bardzo szczęśliwa
Tylko tak czasem z ciekawości mam. Złośliwa

Powrót do góry

joanna30

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 26-11-2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam Was Uśmiechnięta Ja jestem obecnie w 20 tygodniu drugiej ciąży. Obie ciąże zaczęły się całkiem normalnie, troszkę miałam nudności ale na szczęście razem z końcem pierwszego trymestru ustąpiły. Przez całą pierwszą ciążę czułam się świetnie, teraz jest troszkę gorzej bo jestem w domu z moją 2,5 letnią córeczką więc często jestem wykończona. Niestety jak na razie bardziej od ciąży daje mi popalić mój mąż. Niby rozumie że mogę się gorzej poczuć, że lekarka kazała mi jak najwięcej odpoczywać itp. Niestety w praktyce dużo gorzej to wygląda. Jak go poproszę żeby wstał rano z córką od razu jest wielce obrażony że przecież on pracuje i jest zmęczony itd. Nie mam sie też co prosić o pomoc w sprzątaniu. Strasznie mnie to dołuje, pewnie hormony też robią swoje, ale ciężko mi teraz o pozytywne nastawienie.
Powrót do góry

Tuśka.

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 27-11-2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja uwielbiam ten stan. Najcieplejszy stan pod słońcem. Już tęsknię za ciążą. Puszcza oko

Podpis Od tej chwili, do końca świata... MY - 1999
Zośka - 2000/Kacper i Kuba - 2005/Oleńka - 2011

Mam już wszystko.
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 21-12-2011, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że jest, dlatego z takim utęsknieniem czekamy aż zacznie nam rosnąć brzuszek Puszcza oko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: