Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy ciąża dla Was to "cudowny czas" ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beti

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 28-08-2006, 15:47    Temat postu: czy ciąża dla Was to "cudowny czas" ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, jestem nowa i jestem w ciąży (już finisz, zostalo mi dwa tygodnie!!!) Ale mam wyrzuty sumienia, że te 9 miesięcy nie było dla mnie cudownym okresem oczekiwania! Był to dla mnie czas i stan "wyższej koniecznośći" (to już druga ciąża), na który zdecydowałam się chyba z czystego egoizmu. Czy któraś z Was miała podobne odczucia, czy tylko ja jestem taka "dziwna"?

Podpis Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty mojego życia!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cudowny czas - raczej tak bym nie nazwała. Stan błogosławiony - też nie. Przy pierwszej ciąży cierpiałam z powodu bólu głowy i teraz mam powtórkę z rozrywki. Mdłości też nie naleźżądo przyjemności. A potem nie masz siły się podnieść z fotela z wielkim brzuchem. Przez takie rzeczy na pewno nie nazwałabym tego cudownym stanem.
Raczej ciekawym i dziwnym. Ale na pewno też nie mogę powiedzieć że to nieprzyjemny stan. Po prostu - ma złe i dobre strony. Wiem jedno. Przy pierwszej bardziej panikowałam - teraz jestem spokojna i skupiona na Zuzance.
Powrót do góry

merkunek

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pomimo, że bywały okresy iż musiałam leżeć, brać masę leków i zastrzyków, to i tak miło wspominam ciążę; nie wiem co to mdłości, jak tylko mogłam to jeździłam wszędzie, chodziłam i nawet okropne bóle spojenia w ostatnim miesiącu nie były az tak przykre...

Mój wniosek jest taki:
ciąża - TAK
poród - NIE Bardzo szczęśliwa

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja bym powiedziała tak
ciążą TAK
poród TAK ( mam nadzieję ze ten będzie szybszy)
połóg STANOWCZO NIE
Powrót do góry

Beti

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

merkunek napisała:
Ja pomimo, że bywały okresy iż musiałam leżeć, brać masę leków i zastrzyków, to i tak miło wspominam ciążę; nie wiem co to mdłości, jak tylko mogłam to jeździłam wszędzie, chodziłam i nawet okropne bóle spojenia w ostatnim miesiącu nie były az tak przykre...

Mój wniosek jest taki:
ciąża - TAK
poród - NIE Bardzo szczęśliwa

Hej! No a ja wręcz odwrotnie! Poród tak - mimo, że były drobne komplikacje a ciąża stanowczo NIE! I, nie mogę narzekać na samopoczucie fizyczne (żadnych mdłości, żadnej opuchlizny, zmiennych nastrojów itp. itd.) to jednak stan psychiczny przeokropny!!! Każde spojrzenie w lustro mnie przerażało - aparycja mamuta (i podobno ładnie wyglądam! o ironio!), gibkość ruchów walenia....Zazdroszczę niedźwiedzicy!!! Cieszę sie tylko, że to już za 10 dni koniec!!! Ten następny okres (mimo, że tez ciężki!) to jest nic w porównaniu z tymi 9 miesiącami! Czy ja jestem normalna? Podejrzliwa

Powrót do góry

Beti

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
a ja bym powiedziała tak
ciążą TAK
połóg STANOWCZO NIE

Na kiedy masz termin?

Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

qrka no zapomniałam o połogu- bite 7 tygodni Przewraca oczami aż miałam USG robione czy wszystko w porządku...

Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Beti napisała:
pl35 napisała:
a ja bym powiedziała tak
ciążą TAK
połóg STANOWCZO NIE

Na kiedy masz termin?

14.03.2007
Powrót do góry

Beti

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

14.03.2007[/quote]

To jeszcze kawał czasu!!! Wszystko przed Tobą! Już wiesz, że będzie Zuzia czy to tylko pobożne życzenie?

Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie ciąża to był naprawdę cudowny okres. Czułam się świetnie, podobno dobrze wyglądałam Podejrzliwa mimo, że przytyłam 20 kilo (na szczęście już ich dawno nie mam Bardzo szczęśliwa). Do końca prowadziłam samochód, w ósmym miesiącu się broniłam Uśmiechnięta I nie czułam sie ociężała, nie chodziłam "szeroko" i brzuchem do przodu trzymając się za plecy, czego sie obawiałam. Pod sam koniec dopiero trochę puchły mi nogi, bolały plecy i miałam zgagę, ale nie było tak źle. Mogłabym jeszcze raz Puszcza oko
Najgorzej natomiast działali na mnie ludzie, którzy uważali, że mają prawo dotykać mojego brzucha i pytać mnie o intymne sprawy i do tego zasypywać mnie najróżniejszymi radami. Przez to przez pewien czas nie lubiałam spotykać się ze znajomymi ;( Poród, a raczej "poród" jako sam moment przyjścia dziecka na świat wspominam cudownie. Gorzej było po kilku godzinach, jak puściło znieczulenie. Prawdziwy koszmar.
Jeśli chodzi o połóg, to po cesarce to wygląda trochę inaczej i jeśli nie liczyć bólu rany po cięciu, to jest ok.

Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia Wto 29-08-2006, 11:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

maja

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Beti, Zuzia już jest-teraz czeka na rodzeństwo Puszcza oko

Podpis Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć
żonka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Peelek ma już Zuzkę Uśmiechnięta

Powrót do góry

Beti

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Jasiu, ja nie wiedziałem!?" To teraz polowanie na chłopaka? Puszcza oko

Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
No niby powinien być chłopak ale tak szczerze mówiąc chyba bym jednak chciała dziewczynę - Hanię. Mam wrażenie że dziewuchę już potrafię obsłużyć a u chłopaka parę rzeczy moze mnie zaskocvzyć. Moj mąż też jakoś tak się skłania do dziewczyny. Może podświadomie czujemy że będzie baba. Zobaczymy po 20 tygodniu Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 29-08-2006, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
a ja bym powiedziała tak
ciążą TAK
połóg STANOWCZO NIE

mogę się pod tym podpisać Uśmiechnięta
W ciąży najgorsze były dla mnie pierwsze dwa miesiące, strasznie mnie mdłiło i codziennie żygałam Bardzo smutna potem było już ok Uśmiechnięta nie miałam dużego brzucha ani specjalnych dolegliwości.
Kolejne gorsze chwile pojawiły się pod sam koniec, ale wynikało to bardziej z faktu, że termin się zbliżał i strasznie chciałam już w końcu urodzić Puszcza oko
poród miałam stosunkowo lekki
a potem miała zacząć się "bajka", na którą tyle czekałam...
rzeczywistość okazała się jednak całkiem inna niż moje wyobrażenia Smutna

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: