Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy czujesz się piękna?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 21:03    Temat postu: Czy czujesz się piękna? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na co dzień, często nie zastanawiamy się nad tym tematem, sama właściwie rzadko o tym myślę. Bardzo fajną rzecz zrobiło Dove. Zorganizowało spotkanie, żeby uświadomić Polki, jego efekty złożyli w krótki filmik. Mnie wzruszył i dał do myślenia na tyle, że pojawiam się z nim i pytaniem: Co wy sądzicie na ten temat?

/link usunięty/

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pumeks

PostWysłany: Czw 23-06-2016, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja - to zależy od dnia, od nastroju, tego w co jestem ubrana, jak mi się włosy rano ułożyły Puszcza oko
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 23-06-2016, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie ta reklama Dave irytuje, wkurza mnie, tak męczy. Nie podoba mi się zupełnie. Może i pomysł fajny, ale... coś mi w niej po prostu nie pasuje.

A czy ja czuję się piękna? Jestem zdania, że nie ma ideałów. Zawsze ktoś jest ładniejszy, szczuplejszy, brzydszy, grubszy, itd. Wszystko zależy od naszych upodobań, prywatnych gustów. Ja tam się cieszę, że nie mam garba, że mam dwie ręce, dwie nogi i nie uważam za wielki problem, że mam za duży tyłek i za grube uda - uprę się kiedyś to zrzucę, ale wszystko powoli i w swoim czasie. Ja mam tak, że uważam niektóre części swojego ciała za piękne, a niektóre za takie, które mogłyby być lepsze, ale jak nie są to trudno, życie toczy się dalej. Nie mam większych kompleksów... Uważam, że najważniejsza jest akceptacja samej siebie, taką jaką się jest i zajmować się poprawkami tego co można poprawić i co chce się poprawić, np nie wyobrażam sobie umówić się z koleżankami do kawiarni i nie zrobić sobie paznokci, nie umalować się, nie uczesać, ale też nie przesadzam w drugą stronę, że przed pójściem na wywiadówkę lecę do fryzjera, a niektóre mamy tak mają, serio Puszcza oko
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 27-06-2016, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz, może coś Ci nie pasuje dlatego, że jest poskładany i to fragmenty spotkania, a nie całe rozmowy, ale kto by to oglądał, gdyby trwało godzinę, albo więcej. Jak pisałam mnie wzruszył, dał do myślenia, a teraz zaczynam powoli dojrzewać do tego, żeby móc powiedzieć "Jestem piękna!". Sama mam masę kompleksów z którymi walczę od lat. Dzięki tej kampanii uświadomiłam sobie, że ważniejsze jest dostrzeganie tych dobrych cech, a nie tylko akceptacja swoich wad. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 27-06-2016, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz, Nefja, ja to myślę, że po prostu jestem na to za mało wrażliwa. Mnie wzrusza głodne dziecko albo zakopany niemal żywcem pies, który po wykopaniu się, zakrwawiony i tak wrócił do swojego właściciela choć ten go katował, a nie kilka bab z kompleksami i problemami z palca wyssanymi. Ale to tylko moja subiektywna ocena i nikt nie musi się z nią zgadzać. Ja z natury jestem mało współczuła dla ludzi co sam wymyślają sobie problemy, zwłaszcza że wokół jest dużo ludzi co mają autentyczne kłopoty i tak ich nie wyolbrzymiają, jak niektóre kobiety np lekką nadwagę co nie jest jakimś gigantycznym problemem, nad którym trzeba przystawać i płakać.
Powrót do góry

docha84

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 30-06-2016, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja na niej płaczę, wzrusza mnie. Nie wiem czy to hormony czy po prostu taka miękka jestem Puszcza oko Ale do mnie przemawia. Z przyjaciółką rozmawiałam i ona ma podobnie. Przy okazji pogadałyśmy o naszych kompleksach i doszłyśmy do wniosku, że czas nad sobą popracować, ale niekoniecznie nad wyglądem, a nad mysleniem.
Powrót do góry

Psotka

PostWysłany: Wto 20-09-2016, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każda z nas jest na swój sposób piękna ale czy tak się czujemy - oj chyba nie zawsze przynajmniej ja tak mam - włosów kręconych za mało, cycków i brzucha za dużo Smutna
Powrót do góry

audrey80

PostWysłany: Sro 22-02-2017, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie czuję się piękna bo od zawsze mam niskie poczucie własnej wartości Smutna
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 10-03-2017, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

audrey80 napisała:
Ja nie czuję się piękna bo od zawsze mam niskie poczucie własnej wartości Smutna
Mam dokładnie to samo.
Powrót do góry

Mila_wro

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się czuję piękna wtedy kiedy jakieś mężczyzna albo lepiej kobieta powiedzą mi komplement. Wtedy zaczynam w siebie wierzyć ale to tylko na jakiś czas i znowu czuję się nie za piękna Puszcza oko
Powrót do góry

Ranna Ptaszyna

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fakt, nie łatwy temat, zwłaszcza ne łatwo jest nam czasem zaakceptować siebie
Powrót do góry

wiola86

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 16-04-2017, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety najczęściej jestem z siebie niezadowolona, ale myślę że wynika to z tego że nie mogę schudnąć po drugiej ciąży, a wreszcie chciałabym spojrzeć w lustro i wyglądać ładnie, bez nadwagi. A czasem wydaje mi się do już nie do zrealizowania. Bardzo rzadko patrze w lustro i jestem zadowolona z tego jak wyglądam
Powrót do góry

Ewka22

PostWysłany: Wto 18-04-2017, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myśle, że w dzisiejszych czasach mało kobiet tak naprawdę czują się piękne. A szkoda, bo każdy z nas w jakimś sensie jest piękny.
Powrót do góry

Conchita

PostWysłany: Pon 15-05-2017, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czuję się atrakcyjna ale dopiero od niedawna. Udało mi się trochę schudnąć i zaczęłam się też lepiej ubierać.
Powrót do góry

oliwia875

PostWysłany: Pon 02-10-2017, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam wiele kompleksów i nie zawsze udaje mi się o nich nie mysleć. Ale dużo gorzej było jeszcze kilka lat temu, gdy byłam młodsza. Coś w tym jest, że im kobieta starsza tym jej samoocena wzrasta, staje się pewniejsza siebie itp.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: