Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy istnieje sposób na pracę w domu?? Jak mogę taką znaleźć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Poszukiwanie pracy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marlenka_1998

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Redaguj teksty, przeprowadzaj wywiady przez internet..

Podpis Cześć ^^ Bardzo szczęśliwa jestem Marlena, mieszkam w Łodzi, 18 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

karafka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Ja miałam podobnie i wzięłam sprawy w swoje ręce. Powoli małymi kroczkami przechodzę na zarabianie przez internet. Nikt nie mówił że będzie łatwo. Na początku było to hobby 30 minut przy komputerze ale po roku mojego hobby zaczynają się prawdziwe pieniądze. Sposoby zarabiania znalazłam /link usunięty/. Pozdrawiam.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Uwagi  Linki na PW.
monika2222.
Powrót do góry

gosiaczek89

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 05-04-2016, 7:37    Temat postu: Praca z domu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musisz się zastanowić w czym jesteś dobra, albo co po prostu lubisz robić. Jest mnóstwo ogłoszeń z ofertami pracy zdalnej (z domu). Musisz tylko poszukać na portalach z ofertami pracy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, tylko musisz uważać, żeby nie było to jakieś oszustwo. Zanim podejmiesz się takiej pracy, poczytaj w internecie opinie o pracodawcy.
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 07-04-2016, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie, możesz sprawdzić taką firmę po KRS.
Powrót do góry

Iza-812

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnie jest bardzo dużo możliwości pracy zdalnej, musisz po prostu określić co chciałabyś robić i poszukać interesujących cię ofert, na pewno znajdziesz coś ciekawego
Powrót do góry

Justysiowelove

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 10-07-2016, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio wpadliśmy z mężem na trop płatnych ankiet.

frusty

Nie łatwo się przebić przez ten labirynt ale powoli zaczynam mieć pojęcie w tym temacie. Znaczna większość z tych polecanych stron nie działa. Tzn. działa, ale po zarejestrowaniu się nie ma żadnych ankiet do wypełniania. Póki co tylko jedna stronka przynosi nam mały zysk, około 80-100 zł na miesiąc. Zawsze coś.

Nie będę reklamować bo nawet nie wiem czy mi wolno bo jestem nowicjuszką na forum. Jeśli ktoś chce to podam na priv wystarczy do mnie napisać.
Powrót do góry

HRownia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 18-07-2016, 13:45    Temat postu: Poszukiwanie pracy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnie pracodawcy cenią sobie szczególnie kompetencje miękkie. Warto zainwestować w ich rozwój oraz popracować nad sobą podczas różnych szkoleń, warsztatów, czy kursów. Odrobina wysiłku i poświęcony czas z pewnością przełożą się na zwiększenie swoich szans na rynku pracy. Powodzenia!
/link/
Powrót do góry

DanielMark

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 23-07-2016, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Możesz spróbować/usunęłam/jako metodę zarabiania Bardzo szczęśliwa
To pozwala na zarabianie pieniędzy prosto z domu z łatwością!
Super!
Polecam!
Powrót do góry

Jani

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 25-03-2017, 16:45    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się zastanawiałam nad MLM żeby coś zarobić ale w końcu zrezygnowałam. Trafiłam na /usunęłam/ , posłuchałam jakie to gruszki na wierzbie obiecuja i stwierdziłam, ze kpiny z ludzi sobie robią bo to żadne MLM tylko zwykła piramida finansowa Niezdecydowana
Powrót do góry

malusia88

PostWysłany: Wto 30-04-2019, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie, że istnieje, ale to trzeba przeglądać ogłoszenia. A czy rozglądałaś się już w internecie? Bo w końcu tutaj masz zbiór wszystkich ogłoszeń. Ja na przykład często przeglądam stronę https://www.kaliszak.pl . Mają tam na bieżąco dodawane ogłoszenia z różnych kategorii.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Poszukiwanie pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: