Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jakakolwiek biżuteria pasuje do mężczyzny? jak myślicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Biżuteria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozalia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 21-12-2016, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co myślicie o bransoletkach dla mężczyzn? Na /linki zabronione!/ znalazłam oryginalne skórzane bransoletki pasyjne dla mężczyzn i zastanawiam się nad takim prezentem... Oczywiście, mój mąż jest osobą wierzącą.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Weronika Wielgosz

PostWysłany: Wto 10-01-2017, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

E, no nie wiem...
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 30-01-2017, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie zależy od faceta Puszcza oko Niektórym pasują bransoletki, innym łańcuszki. Mój nosi pieszczochy czasem.
Powrót do góry

gocha80

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi mężczyźni raczej nie nosili biżuterii wyjątkiem jest tu tylko złoty łańcuszek z Jezusem na szyi. A tak ogólnie to oprócz takiego łańcuszka pasuje jeszcze ewentualnie sygnet ale nie nachalny.
Powrót do góry

oliwia875

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 29-09-2017, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, że pasuje, ale w umiarze. Ostatnio nawet znalazłam fajną biżuterię dla mężczyzn w sklepie internetowym: https://pl.dawanda.com/category/4461-Dla-mczyzn-Biuteria-mska

Co myślicie o takich bransoletkach?
Powrót do góry

igula11

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 20-10-2017, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam że mężczyzna też może nosić biżuterię ,
ale jak wiadomo wszystko z umiarem. Biżuterią mojego męża jest łańcuszek i zegarek, dlatego w tym roku nie mam problemu z prezentem dla niego. Postanowiłam wybrać jeden z zegarki męskie casio, bo jego dotychczasowy zegarek się już zniszczył.
Powrót do góry

zrodlana

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 17-01-2018, 4:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zależy jaka biżuteria. Według mnie każdy może nosić to w czym się dobrze czuje.
Np. takie skórzane bransoletki, które znajdziemy w otozegarki.pl do odpowiedniego ubioru jak najbardziej.
Natomiast wszelkiej maści kolczyki, pseudo złote sygnety i grube łańcuchy na szyi czy rękach - nie za bardzo.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Biżuteria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: