Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jest coś czego się boisz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alessa napisała:
Boję się śmierci, utraty bliskich.

Ja również tego się okropnie boję. Wiem, że to noralne, jeżeli boimy się o ukochane nam osoby, ale wszystko powinno być w granicach zdrowego rozsądku. U mnie przechodzi to w obsesję. Bardzo smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Matylda

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ol_ka1981 napisała:
Ja również tego się okropnie boję. Wiem, że to noralne, jeżeli boimy się o ukochane nam osoby, ale wszystko powinno być w granicach zdrowego rozsądku. U mnie przechodzi to w obsesję. Bardzo smutna

Tez tak mam, boje sie rowniez ze na starosc zostane zupelnie sama, ze moja walka o dziecko nie przyniesie rezultatow Smutna

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

lila44

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja boję się, że coś złego mogłoby się stać mojemu mężowi.

Matyldo - to Cię nie bardzo pocieszy - ale dzieci to nie gwarancja - tak często osiedlają się w dalekich krajach, z daleka od rodziny...
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Różowa Pantera napisała:
Ja się boję oglądania horrorów lub thilerów Zakłopotana

Jeżeli boisz się tego typu filmów, to ich nie oglądaj. Puszcza oko
Powrót do góry

Matylda

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lila44 napisała:
Matyldo - to Cię nie bardzo pocieszy - ale dzieci to nie gwarancja - tak często osiedlają się w dalekich krajach, z daleka od rodziny...

Tak, wiem, ale zawsze jest ten ktos gdzies.. Wolalabym nie liczyc na dzieci, bo w sumie mala szansa ze kiedys je bede miec..
Tez wyprowadzilam sie z rodzinnego miasta, ale kazda wolna chwile spedzam z rodzina i jesli stanie sie tak, ze rodzice beda samotni, moj dom stoi dla nich otworem i w kazdej chwili moga sie do mnie przeniesc.

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boję się samotności.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Kaasiuncia21

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 23-09-2011, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Duuuzych pajakow. Ostatnio jak znalazlam w domu na schodach takiego duzego to spalam na dole bo balam sie przejsc Niezdecydowana .
Powrót do góry

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 27-09-2011, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja boję się śmierci. I to okropnie.

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Ania...

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 27-09-2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja boje się śmierci najbliższych.
prawie 4 lata temu mój brat popełnił samobójstwo. Wcześniej nie uświadamiałam sobie tego że z dnia na dzień może zabraknąć kogoś bliskiego. Teraz panicznie boję się śmierci męża i rodziców.

Boję się też że nie będziemy mieć dzieci

i samotności.
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 27-09-2011, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boję się utraty najbliższych oraz kalectwa. Bardzo smutna
Powrót do góry

AF22

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 29-09-2011, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wierzycie, że niewinny test internetowy może wskazać wam waszą datę śmierci??? Urszula była w szoku kiedy jej wujek dla zabawy rozwiązał taki test… W Polsce podobno pojawiły się pierwsze przypadki precyzyjnego przepowiadania daty śmierci… Nie wierzysz?? Sprawdź to! /link/
Powrót do góry

wytrwala

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 05-10-2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od kilku miesięcy boję się śmierci.
Powrót do góry

muenta

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Szczur
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 11-10-2011, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to z jakiegoś konkretnego powodu?

Ja się śmierci nie boję, za to boję się pająków Puszcza oko
Powrót do góry

la_loca

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 12-10-2011, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się boję psów. W sumie jest to trochę dziwne, bo posiadam dwa, a w całym moim życiu żadnen mnie nigdy nie ugryzł. Ale jakoś tak, po prostu się boję. Szczególnie nie lubię jak się na mnie długo patrzą.
Powrót do góry

fiana

PostWysłany: Sob 22-10-2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śmierci najblizszych i samotności. I wielu innych rzeczy pomniejsych
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Skocz do: