Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jest coś czego się boisz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkao

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 09-09-2012, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie myszy.
Poza tym chyba starości. Przewraca oczami

Podpis Życie niesie wiele możliwości, pozostaje tylko mieć odwagę.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lamia

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 15-09-2012, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie boję się starości, ale tego, że będę dla kogoś ciężarem. Niedołęstwa się boje.
Powrót do góry

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 19-09-2012, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najbardziej boje się....śmierci Bardzo smutna, a zaraz za nią burzy.

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

ola212113

PostWysłany: Sob 13-10-2012, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boję się śmierci, samotności i węży nie nienawidzę ich są bleeeeeeeeeee .
Powrót do góry

dagi13

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boję się samotności i pająków ( okrutnie)
Powrót do góry

AnnaKarenina

PostWysłany: Czw 11-04-2013, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

PA-JĄ-KI... aaaaaaaaa!!!
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 11-04-2013, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie boję się pająków. Myślę, że to typowa arachnofobia- na widok, niekoniecznie prawdziwego (zabawka, zdjęcie- bardzo realne, wyglądające jak prawdziwe) ściska mnie w środku, na bliższe (czyli np. kiedy widzę na krzaku w ogródku) spotkanie- paraliżuje mnie. Nawet na samą myśl odczuwam dyskomfort. Nie dotyczy to aż tak domowych, chudych pająków. Jak trzeba to wezmę kapcia i zdepczę. Natomiast jakby przyszło mi dotknąć, np. przypadkowo przy sprzątaniu- to już wpadam w panikę.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Litai

Zodiak: Rak

PostWysłany: Sob 11-05-2013, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boję się pająków, nie wiem czy to arachnofobia, jak widzę pająka to uciekam, bo mam wrażenie, ze ma super moce i zaraz skoczy na mnie (nie ważne w jakiej odległości jest ode mnie Złośliwa), a burze uwielbiam Uśmiechnięta
Powrót do góry

bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 11-05-2013, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja się boję chorób tych z typu "rak" boję się żeby ktoś bliski nie zachorował no i żebym ja też nie zachorowała na coś takiego, czego nie da się wyleczyć.

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 11-05-2013, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja boję się tylko dentysty. Bardzo szczęśliwa

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Doti1000pns

PostWysłany: Sro 15-05-2013, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z obaw tych naturalnych to: urodzenie chorego dziecka, śmierć bliskich i samotność. A z tych moich: boję się pająków i os.

Podpis „Człowieka można znacznie lepiej poznać obserwując jego reakcje wtedy, kiedy przegrywa, niż wówczas, gdy wygrywa.”
Powrót do góry

Julianka

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 16-05-2013, 7:19    Temat postu: Czy jest coś,czego się boisz? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio boję się absolutnie wszystkiego - burza to norma, kocham lato,ale właśnie przerażają mnie ewentualne burze z błyskawicami,boję się wody, ognia i jak każdy nieuniknionej śmierci. Może nie tyle samej śmierci,ale tego,abym nie cierpiała i nie dała się zbytnio we znaki najbliższym.Bo skoro to kiedyś nastąpi, to aby było szybko,bezboleśnie i najlepiej we śnie. Jasne, że każdy ma zapisane jak to będzie wyglądało, ale niestety nikt nie wie kiedy to nastąpi i jak to będzie wyglądało.Najgorsza jest ta niepewność,choćby i samego jutra, jako takiego - pomijając samą śmierć.
Powrót do góry

Luna02

PostWysłany: Sro 05-06-2013, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Burzy i tych dużych komarów, fuj! Śmiejąca się
Powrót do góry

Tysiula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 28-01-2014, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najbardziej boję się jakiejś ciężkiej choroby, utraty bliskich i samotności. Smutna

Podpis Kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.
Powrót do góry

Julianka

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 29-01-2014, 14:08    Temat postu: Czy jest coś,czego się boisz? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamy takie czasy, że na dzień dzisiejszy boję się absolutnie wszystkiego i sama być w domu i na mieście.A do tego dochodzi strach o to czego się boję.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Skocz do: