Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jest coś czego się boisz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 25-10-2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Samotności od zawsze się boję, węży, jaszczurek itp stworzeń.
Ciemności też jak jestem sama.
Od jakiegoś czasu boję się że kiedyś zabraknie moich rodziców.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

karolka

PostWysłany: Wto 17-11-2009, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Panicznie boję się wysokości i zbyt małych pomieszczeń,w których muszę przebywać dłuższy czas.
Uwielbiam piękne widoki,kocham widoki z lotu ptaka,ale niestety tylko na zdjęciach,muszę przyznać,że po wielu latach paniki przed lataniem w końcu się przełamałam i o dziwo nie było tak strasznie Uśmiechnięta ale nie siedziałam przy oknie.hehe Puszcza oko
Powrót do góry

Coccinelle

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 17-11-2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja boję się strasznie samotności,umierania,że zobojętnieje mi świat.

I znowu tych latających,jadowitych;/
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 17-11-2009, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ostatnio boję się, że zacznę rodzić i sobie z tym nie poradzę. No ale chyba to normalny strach pierworódki.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gaga37

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 17-11-2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja boję się latać samolotami, boję sie urządlenia przez osę a najbardziej śmierci...mimo ze wiem ze człowiek reinkarnuje, to i tak mam stracha przed nieznanym
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 17-11-2009, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Węży. Od zawsze. Pająki, szczury czy innne stwory mnie nie ruszają. Ale jak coś nie ma nóg i jest wężem to dziube paraliżuje ze strachu. Kiedyś to się nawet bałam przewrócić kartki w książce z wężem Niezdecydowana. A jak raz spotkałam zaskrońca płynąc w jeziorze to normalnie przez 2 godz się nie mogłam opanować... I wieczorem nie mogę iść sama na pomost nad jeziorem bo się boję że mi się taki wślizgnie i mnie ukąsi, albo wąż w śpiworze.... Zszokowana
O, już mam gęsią skórkę i serce mi wali...

brrrrrrrrrrrr!!!!

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

liva

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 17-11-2009, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam mega strach przed pajakami i tego typu stworzonkami, jak widze pajaka to piszcze wnieboglosy Bardzo szczęśliwa Ale musze przelamywac moje leki, poniewaz mam w domu jaszczurke no i eee ona sie zywi swierszczami Złośliwa Takze wiec musze sie przelamywac.

Podpis Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą .
Powrót do góry

Betii

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 18-11-2009, 2:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja boje się śmierci,że nie zobacze córki przed ołtarzem,że nie doczekam wnuków,pozatym boje się agresywnych,wulgarnych ludzi,których błachostki doprowadzają do furii,a to niestety zdarza się ostatnio dość często.Skąd w ludziach jest tyle agresji??? Smutna

Podpis ''Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą''- Ks.Jan Twardowski. Życie jest piękne,ciesze się życiem w zdrowiu.
Moje marzenie-zostać znów mamą.
Powrót do góry

martini_forever

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 10-12-2009, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też się boję śmierci... A najbardziej tego, że pogrzebią mnie żywcem oraz śmierci bliskich Niezdecydowana Z bardziej przyziemnych rzeczy - panicznie, ale to panicznie boję się pająków. Nawet jakiś mega małych, wywołują u mnie paraliż wszystkich kończyn.

Podpis `Ale marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę - nazywamy to nadzieją...
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wojen
Znieczulicy na ludzką krzywdę
Pająków
Starości
Tego wszystkiego się boję
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 2:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się boję tego, co nieuniknione : starości i śmierci. Jakoś nie potrafię zaakceptować faktu, że mnie nie będzie Skonsternowana .
Poza tym boję się obślizgłych robali, a raczej się brzydzę i wszystkich zwierząt wiejskich, typu np. krowa Złośliwa.
No i panicznie boję się wody Smutna.

Ostatnio zmieniony przez Lisanne dnia Nie 24-01-2010, 3:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

macabre

Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 2:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przede wszystkim się boję wody. Basen to dla mnie pewna śmierć, a jak weszłam w sanatorium do jakuzzi to myślałam, że padnę.

Poza tym czasem mi się zdarza wpadać w stany lękowe idąc ulicą. Często boję się o tzw. jutro, boję się, że nie będę szczęśliwa, boję się, że ktoś pozna moje słabości, boję się samotności, pająków i czasem samej siebie.

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 28-01-2010, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Owadów - latających ( oprócz motyli), w dużych ilościach albo natrętnych
Ciemności się zdarzy Puszcza oko - zwłaszcza jak jestem sama w domu
Chodzić sama po zmroku.
Śmierci bliskich to nawet nie można nazwać strachem, nie do wyobrażenia.

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

candy201

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 06-03-2010, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boję się wszelakiej maści owadów które są mało dostępne:)
Np. takich mrówek to nie czy much bo one już się obyły. Natomiast są takie które w ciągu roku widzę raz i wtedy są dla mnie jakimś nowum więc też automatycznie się boję.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 06-03-2010, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja lista jest dluga i na pewno niepelna...
Boje sie:
- zamknietych przestrzeni
- ciem i chrabaszczy
- ksiezyca w pelni w kolorze pomaranczowym lub nie daj Boze czerwonym
- miejsc i rzeczy, ktorych nie znam
- zostawac sama w domu wieczorem lub spacerowac samotnie po zmroku (bogata wyobraznia)
- wycia wiatru
- odglosu jaki wydaja lisy (jesli nie wiecie o co mi chodzi posluchajcie tego)
- snow
- jazdy samochodem

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Skocz do: