Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jest coś czego się boisz?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 15:46    Temat postu: Czy jest coś czego się boisz? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak sobie dumam, że każdy z nas ma jakiegoś swojego "stracha". Ja nigdy nie bałam się myszy czy pająka, ale za to panicznie boję się burzy i ...ćmy lub chrabąszcza. Kiedy "nadlatują" uchylam głowę przed "atakiem'.

A czego Wy się boicie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba nie mam tak, że boję sie panicznie jakiegoś zwierzątka.
Natomiast na pewno boję się wracać sama do domu jak jest już ciemno.
Wysiadając z autobusu zawsze patrzę czy ktoś nieznajomy wysiada razem ze mną. I zarówno jak wysiada to się boję i jak nie wysiada to tak samo.
Może to dziwne, ale panicznie się boję, że coś mi się może wtedy stać.

Poza tym boję się samotności, strasznie.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wiecznie sie boje,ze autobus mi odjedzie Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się

Boje sie najbardziej smierci najbliższych albo ich krzywdy.

Z mniej ważnych spraw to boje sie byc sama w domu nocą,wtedy drże jak tylko pies zaszczeka.Boje sie szybkiej jazdy, os(bo mam niemiłe wspomnienia), żmij i jaszczurek Puszcza oko Przez to musiałam zrezygnować z grzybobrania, bo u nas tego dziadostwa pełno.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:

To jest chyba mój jedyny "strach". Bardzo smutna

Nic innego mi do głowy nie przychodzi...
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo boję się wszelakich żyjątek typu - pająki, robaki, żaby, jaszczurki, węże, myszy itp.
Boję się zbyt szybko jeździć samochodem.
Boję się śmierci - najbliższych i swojej - zupełnie sobie tego nie wyobrażam. Niezdecydowana
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja boję się chodzić sama po ulicach po zapadnięciu zmroku, kiedy już muszę oglądam się za siebie po 100 razy na minutę i mam oczy dookoła głowy. Boję się również ciężkich chorób, operacji i generalnie szpitala. No i bólu po prostu.

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może nie boję ale obawiam się: bierności, ciężkich chorób, starości.
J/w dziewczyny - końca. Nawet napisać tego nie umiem:
Cytat napisała:
Boję się śmierci - najbliższych

Swojej nie. Chociaż była bym zła, bo nie zdążyłabym zrealizować marzenia.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

kiara

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo boje się pająków i węży... Nie rozumiem jak niektórzy mogą trzymać takie zwierzęta w domu Neutralna .

Podpis "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje."
Serduszko 06.02.05 Serduszko
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Ja boję się wszystkich robaków ,gryzoni ,które wparują na mój teren czyli -dom. W przyrodzie niech sobie chodzą. A ,że mieszkam prawie w lesie i mam ogród ,to tego jest sporo.

Boję się samotności. Doświadczyłam tego i nie chcę jeszcze raz tego doświadczać.

Boję się starości .

Boję się burzy i silnego wiatru.

Boję się bezpańskich psów.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musze dodac, ze boje sie silnych wiatrów, u nas czesto przechodzą,ąz chałupa trzesie, o trąbach powietrznych nie chce mysleć, w ogóle boje sie ze nastapi kiedys jakas katastrofa i czy zdołam córe uratować Myśli
Powrót do góry

Shannen

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:

Tak samo ja mam. Bardzo smutna
Poza tym boje się różnych chorób. Bardzo smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Śnieżka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boję się samotności, śmierci...to można nazwać prawdziwym strachem

a taki codzienny to wielki strach przed burzą...ponoć to za sprawą tego że jak byłam mała i siedziałam u babci w pokoju, to w okno strasznie trzasnął piorun i się tak wystraszyłam ze mnie uspokoic nie mogli...ja tego nie pamiętam ale strach pozostał...
no i niecierpie robali... Skonsternowana
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie bałam się żadnych robaków ani ciemności Puszcza oko
Śmierci czy chorób boję się podobnie jak wszyscy, myślę, że jest to naturalne.

A z moich strachowych dziwactw:
boję się wszelkich dźwigów, maszyn działających na zasadzie automatu, nad którymi nikt nie ma kontroli, typu winda - jeżdżę tylko swoją, w innych przypadkach wchodzę na piechotę, nawet jeśli to 10 piętro Niezdecydowana

Od dziecka mam też taki trudny do określenia strach przed pojazdami szynowymi i dźwiękiem, który wydają, nienawidzę metra (zwłaszcza momentu, kiedy wjeżdża na stacje), pociągiem z wyboru nie jeżdżę nigdy, a gdy już muszę, czuję strach już na kilka dni przed podróżą. Niezdecydowana

Boję się przejeżdżać przez niestrzeżone przejazdy kolejowe, nigdy nie przechodzę jeśli zapory są zamknięte, nawet jeśli pociągu nie widać i wszyscy idą. Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MeYa napisała:
Może nie boję ale obawiam się: bierności, ciężkich chorób, starości.
J/w dziewczyny - końca. Nawet napisać tego nie umiem:
Cytat napisała:
Boję się śmierci - najbliższych

Swojej nie. Chociaż była bym zła, bo nie zdążyłabym zrealizować marzenia.

Muszę przyznać, że ja się ogólnie boję śmierci - nie w tym sensie, że zbyt wczesnej - ale w ogóle. Może to egoistyczne - ale zupełnie sobie tego nie wyobrażam - i myśli o tym mnie przerażają. NIe wiem, czy jestem jakaś dziwna - ale mam taki lęk niestety. Skonsternowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boje sie samotnosci, tego ze kiedys bede stara i nie bede miala dzieci, boje sie mojego adoratora Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Skocz do: