Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jesteś zadowolona ze swojego ciała?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 27-06-2011, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem dość zadowolona ze swojego ciała. Uśmiechnięta
Jedynie co bym zmieniła to może dodałabym sobie parę cm wzrostu. No i tyłek bym chciała ciut mniejszy! Bardzo szczęśliwa

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 27-06-2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm... nic? Bardzo szczęśliwa Ciesze się za to jaka jestem. Nic w sobie zmieniać nie będę. Chce być NATURAL! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie jestem zadowolona ze swojego ciała ani troszeczkę! Po pierwsze jestem dość niska mam straszne rozstępy wzrostowe, które okropnie wyglądają, szerokie biodra i małe cycki no i wielki nos, który wcale mi do twarzy nie pasuje. Jedyne co mi sie we mnie podoba to oczy i to wszystko.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnie parę rzeczy mi coraz bardziej przeszkadza, ale mam nadzieję że to się wyrówna. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Buncolowa

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie przepadam za swoim cialem. W szczegolnosci za brzuchem. Oczywiste jest tez to, ze nie wszyscy maja figure modelki.. ale ja osobiscie - mimo prawie plaskiego, lecz nieumiesnionego brzucha - wstydze sie go pokazywac. To samo z gorna partia nog oraz ramionami. Mam figure o zarysach chlopiecych (tak mysle) wiec zazdroszcze coniektorym pania klepsydry (itp.). Uśmiechnięta

Podpis ` Przepraszam, ze jestem soba.
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście jakieś zastrzeżenia są- ale generalnie jestem całkiem zadowolona i lubie siebie:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zadowolona. Jedyne to oddałabym komuś kilka cm wzrostu, bo czasem czuję się "dziwnie" wystając ponad wszystkich.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nie jestem zadowolona, oddała bym z 3 rozmiary biustu. No i ciała mam za dużo... !
Powrót do góry

Senpo

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja także jestem zadowolona. Przyjmuję zasadę, że trzeba kochać siebie takim jak jest. Nie ma na co narzekać, mały czy duży biust też jest ładny. A jeśli coś chce sie poprawić to tylko pielęgnacją i dbaniem o siebie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po pozbyciu się nadwagi mogę śmiało powiedzieć, że teraz jestem zadowolona w 100%. Wreszcie. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja - jeden rozmiar mogę wziąć dla siebie. Złośliwa

Na serio to u mnie wszystko zależy od humoru, raz jestem zadowolona, raz nie. To co mi się u mnie podoba:
- oczy,
- dłonie,
- uszy. Bardzo szczęśliwa
Nad wszystkim innym pracuje cały czas, ale nie jest tak źle. Ważne, że się w miarę dobrze czuje w swoim ciele i podobam się K. a wariackich ideałów świata nie mam zamiaru już usiągać. Kiedyś może chciałam, teraz... myślę racjonalnie.

I zgadzam się z Senpo w 100%, trzeba kochać siebie takim, jakim się jest.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Jedyne to oddałabym komuś kilka cm wzrostu, bo czasem czuję się "dziwnie" wystając ponad wszystkich.

Z chęcią poproszę. Bardzo szczęśliwa
Już kiedyś wypowiadałam się w tym wątku, ale dodam raz jeszcze swoje trzy grosze. Jeśli chodzi o to co mi się podoba w moim ciele to jest biust (nie za duży, ani za mały, taki w sam raz) i oczy. Puszcza oko

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobają mi się moje nogi i małe stopy, zgrabna pupa, gęste kręcone włosy, uśmiech na pół twarzy, niewysoka, szczupła, drobna, a najważniejsze, że proporcjonalna.
A od kiedy kręcę hulahop to mam jeszcze lepszy brzuszek. :]
Plus jestem ładnie opalona - a taką siebie lubię najbardziej.
Uwielbiam się. Bardzo szczęśliwa

Co bym zmieniła...Może trochę cerę - bo mam bardziej tłustą i czasem mi coś wyskoczy. Złośliwa

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

outsider

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem zadowolona, nie mam powodów do narzekania, wymiary mam prawie wymarzone, chciałabym mieć piersi o rozmiar większe (D), aczkolwiek bardzo je lubię i zrzucić z pasa 2 cm do 60 cm, ale pracuję nad tym Puszcza oko

Podpis Teatr to aktywna refleksja człowieka nad samym sobą.
Powrót do góry

kasiarzyna

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem odrobinę za niska, ale z tym nic nie zrobię, więc się oswoiłam Uśmiechnięta
Przeszkadza mi mój brzuszek, ale zaczęłam ćwiczyć i jest coraz lepiej.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

Skocz do: