Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jesteś zadowolona ze swojego ciała?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta498

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 08-12-2015, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiadomo, każda z nas chciałaby coś w sobie zmienić. Osobiście nigdy nie zdecydowałabym się zmianę za pomocą operacji plastycznych. Nie pozwoliłabym na ingerencje w naturę w przypadku gdy jest to moje widzi mi się. Natomiast faktycznie, także chciałabym dokonać zmian u siebie. Chociażby w sylwetce. Ale wolę dokonać tego chodząc na treningi, uprawiając sport i mieć świadomość, że całe te zmiany w mojej sylwetce to tylko i wyłącznie moja zasługa, a nie zasługa uzdolnionych rąk chirurga plastycznego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata2

PostWysłany: Sro 16-12-2015, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po drugiej ciąży zdecydowanie nie Płacze lub Bardzo smutna .
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 16-12-2015, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata2 napisała:
Po drugiej ciąży zdecydowanie nie Płacze lub Bardzo smutna .

No weź nie strasz Złośliwa. A cwiczysz czy coś?
Powrót do góry

marvelle

PostWysłany: Pon 04-01-2016, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w ogóle nie jestem zadowolona ze swojego ciała. mam niby dosyć szczupłą sylwetkę, ale mało jędrną. od 2 tyogni ciwiczę w domu, piję codziennie koktajle mojito slim, żeby oczyścić organizm i pomalutku widzę jakies zmiany. ale jeszcze trochę pracy przede mną
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście zawsze znajdę jakąś drobnostkę która mi się nie podoba ale odkąd ćwiczę , lepiej jem to moja sylwetka jest taka jaka zawsze chciałam miec Uśmiechnięta chociaż cały czas ja udoskonalam.
Powrót do góry

Asteriah

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie do końca jestem, ale co zrobić. Dlatego moja rodzina dzisiaj jadła na obiad schabowe, a ja kurczaka curry Proporcja (chociaż nie narzekam, był pyszny). Mam nadzieję, że niedługo będę mogła powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojego ciała Uśmiechnięta
Powrót do góry

zuza166

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 24-07-2017, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba żadna kobieta nie jest. Ale najważniejsze to walczyć o to, by się dobrze czuć we własnym ciele.
Powrót do góry

Majka3008

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 11-08-2017, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak! Ale tylko dzięki /reklama/. Wcześniej sama jakoś nie mogłam się zmobilizować do codziennego zdrowego jedzenia. Teraz gdy moje posiłki są przygotowane i dostarczane przez catering /reklama/ mam pewność, że zawsze jem zdrowo, świeżo i smacznie a przede wszystkim regularnie! Dania są różnorodne i poznaję nowe ciekawe smaki;)
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 28-09-2017, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiele zmienilabym w swoim wygladzie bo szybko mozna go "zepsuc", ale dluzej schodzi z jego "naprawieniem".
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: