Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jesteś zadowolona ze swojego ciała?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ModerateYield

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 27-07-2006, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

generalnie to lubię siebie...
jako nastolatka to marzyłam o ciemnych lokach a mam co?-jakiś ciemny odcień blondu....cudnie że sa żele, pianki i farby do włosów bo one mi te włosy ni to fale ni to druty jakoś ujarzmiają, robie się na jakiś piaskowy blond, albo jasne pasemka i nawet to lubie...
cóż nogi mam beczkowate w kształcie trochę i jako nastolatkę, nikt mnie w krótkich spodenkach, spódnicach nie zobaczył-pobyłam trochę w innym kraju i stwierdziłam że całkiem niezła jestem-nogi niczego sobie (lepsze od Kate Moss) więc żadne spodenki nie są dla mnie przeszkodą...
od dziecka słyszałam że mam uszy dziwne (rodzice) w ogóle tego nie widzę więc mi to zwisa...
zawsze do chudzielców należałam i obecne przytycie o całe kilogramów pięć strasznie mnie wkurza -bo w boczki i ramiona mi poszło-próbuję zwalczyć...
jestem z typu pyz-tłuste policzki i podpródek-ale ważąc czterdzieści parę też miałam....więc zrobić się z tym nie da nic...z trudem ale znosze,
nos mam zadarty- a prosty wolę, bo zadarty na zdjęciach wychodzi żle...
ale do "chce być piekna" to poszłabym żeby mi zęby zrobili-jako dziecko jakieś leki mi zaaplikowali i po nich mam sine zęby-nie piękne białe ale szare-co gorsza liche psują się potwornie więc mam wypełnienie na wypełnieniu-cóż na korony się nie godze, wyrwać nie chce bo swoje to swoje a nie sztuczne tłuczki...więc tak nie lubię swoich zębów-choć dbam o nie bardzooo.
wniosek: generalnie lubie siebie ale ponoć osobniki prawie trzydziestoletnie tak mają
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 28-07-2006, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

generalnie może być, ale jakbym miała możliwość zmian to co nieco bym poprawiła - nos i cycuszki na pewno Puszcza oko

ale reszta jest ok Cool

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Wto 22-08-2006, 5:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobiety ale Wy tu wszystkie piersiaste jestescie. Zszokowana Bardzo szczęśliwa U mnie tylko skromne 75 B, nie narzekam, ale wolalabym miec biust nieco wyzej. Przewraca oczami
W sumie zadowolona jestem ze swojego wygladu, glownie ze skory, oczu, wzrostu (177 cm) i tuszy.
Natomiast nie lubie moich wlosow, ktore sa strasznie miekkie i praktycznie niemozliwe w utrzymaniu co ciekawszej fryzury. Oprocz tego mam ciagle problemy z zebami, choc sa biale i sprawiaja wrazenie zdrowych. No i jeszcze nie lubie moich boczkow, ktore daja o sobie znac, jak tylko troche przytyje. Mogloby ich nie byc. Bardzo smutna
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 22-08-2006, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:

=>> biust Bardzo szczęśliwa

ostatnio kolega mi opowiadał, że Twoj biust to był znany na całym osiedlu... że specjalnie się chodziło na basen.. i przypadkiem wpadało na Ciebie.. i jak jakiemuś się udało to był hiroł Śmiejąca się i ogolnie uważana byłaś za wielką lasencje Śmiejąca się (inny znajomy też mi to kiedyś mówił)
A jak kolega.. powiadomił reszte, że już wychodzisz za mąż byli niezadowoleni.. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Wto 22-08-2006, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Meya Sama bym chciala ten slawetny biust Efrell zobaczyc Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ModerateYield

PostWysłany: Wto 22-08-2006, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha napisała:
Kobiety ale Wy tu wszystkie piersiaste jestescie. Zszokowana Bardzo szczęśliwa U mnie tylko skromne 75 B, nie narzekam, ale wolalabym miec biust nieco wyzej. [...]

wg mnie to jak najbardziej fajny rozmiar nie za mały nie za duzy sama podobnym władam Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Wto 22-08-2006, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ModerateYield Wygodny i komfortowy na pewno. Uśmiechnięta [/b]
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 25-08-2006, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Popieram. U mnie też 75B i nawet po ciąży się rozmiar nie zmienił Uśmiechnięta
Powrót do góry

merkunek

Zodiak: Wodnik
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 25-08-2006, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ModerateYield napisała:
ptycha napisała:
Kobiety ale Wy tu wszystkie piersiaste jestescie. Zszokowana Bardzo szczęśliwa U mnie tylko skromne 75 B, nie narzekam, ale wolalabym miec biust nieco wyzej. [...]

wg mnie to jak najbardziej fajny rozmiar nie za mały nie za duzy sama podobnym władam Bardzo szczęśliwa

też mam taki i nie chce większego Uśmiechnięta już w ciąży i po miałam dość...

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

ModerateYield

PostWysłany: Pią 25-08-2006, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

merkunek napisała:
ModerateYield napisała:
ptycha napisała:

ale czemu dość-nie czułaś się jak sexbomba? Bardzo uśmiechnięta
pamietam kumpelę która urodziła w czwartej klasie LO i to były jej słowa że nareszcie ma sexowny dorodny biust- a też z granicy B była Złośliwa

Podpis a tak sobie żyję...
Powrót do góry

merkunek

Zodiak: Wodnik
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 25-08-2006, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ModerateYield napisała:
merkunek napisała:
ModerateYield napisała:
ptycha napisała:

ale czemu dość-nie czułaś się jak sexbomba? Bardzo uśmiechnięta
pamietam kumpelę która urodziła w czwartej klasie LO i to były jej słowa że nareszcie ma sexowny dorodny biust- a też z granicy B była Złośliwa

raczej jak mleczna krowa Bardzo szczęśliwa

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

ModerateYield

PostWysłany: Pią 25-08-2006, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

merkunek napisała:

Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Podpis a tak sobie żyję...
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pią 25-08-2006, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niezle jestescie, nie ma co. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 25-08-2006, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

merkunek napisała:

Popieram. I nie tylko o rozmiar tu chodzi Uśmiechnięta
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 26-08-2006, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

yyy że niby większy biust niż B, jest już w szufladce "mlekodajnych wymion", czy o cos innego chodzi? Złośliwa

Meya ubawiłam się Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 3 z 15

Skocz do: