Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jesteś zadowolona ze swojego ciała?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 20-10-2006, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wszytkie mamy Bardzo szczęśliwa jeszcze nie spotkałam babki, która czegoś tam nie chciałaby zmienić....

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 20-10-2006, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dokładnie, dlatego najlepiej zaakceptować siebie, ważne, że naszym facetom sie podobamy Puszcza oko
Powrót do góry

Kolinka

PostWysłany: Pią 20-10-2006, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

otóż to Bardzo szczęśliwa w końcu to im mamy sie podobać Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 20-10-2006, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tym bardziej, że jestem pewna, że jest więcej rzeczy, którymi możemy sie pochwalic i z których jesteśmy zadowolone...oczy, usta, włosy, nogi...
Może by z tego utworzyć nowy temat?Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 20-10-2006, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to i ja wrzucę 3 grosze od siebie; jest dość dużo elementów mego ciała których nie jestem w stanie zaakceptować- ale też nie robię nic w tym kierunku by je zmienić (a pewnie mogłabym); ale mam też coś co w sobie lubię - duże oczy koloru ciemnej gorzkiej czekolady, ciemną oprawę oczu, bardzo zdrową cerę (mimo swoich lat nie byłam nigdy u kosmetyczki) i praktycznie nie mam zmarszczek...Aha i jeszcze- w ogóle się nie maluję (nawet do pracy)- jedynie delikatna szminka (jasna cielista); mimo tego nie zauważyłam żebym kogoś wystraszyła wyglądem... Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pią 20-10-2006, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Solina napisała:
Najbardziej wkurza mnie docinanie mojej szwagierki gdy czasami śmieje się nawet przy mym mężu,że mam mniejsze od niej normalnie potem kompleksy gotowe.

Wedlug mnie to bezczelnosc. Skonsternowana
Kurde mi sie pomylilo, ja nie mam 177 cm, tylko 167, a to znaczna roznica. Cool
Powrót do góry

Kolinka

PostWysłany: Pon 23-10-2006, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no całkiem spora Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

j_lo

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 13-12-2006, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja raczej jestem zadowolona Uśmiechnięty
Nie lubie jedynie swoich rzadkich nędznych włosów (zazdroszcze dziewczynom o gęstych zdrowych włosach Zamkniete oczy )

Podpis ...::: Mówię do chwili zatrzymaj się, jesteś zbyt piękna aby odejść :::...
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 18-12-2006, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jaaaa Bardzo szczęśliwa
Jestem zadowolona z moich wlosow, oczy mam ladne duze, niebiesko zielone, piersi niczego sobie. Moglabym cos zrobic z oponka i nogami. Ale... nie mam czasu. Chodze na silownie, czasami, pozno jem, taka praca i uwielbiam chipsy...
Przy wzroscie 171 waze w porywach 68kg....
Straszne! Tylko ze przez ponad 10 lat gralam w kosza i wiem, ze jak sie upre to w krotkim czasie zrzuce to co za duzo Puszcza oko
Powrót do góry

Olguś

PostWysłany: Sro 20-12-2006, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, a może fotki? Bardzo szczęśliwa Ciekawa jestem jak wyglądacie. Puszcza oko
A może któraś ma swoje zdjęcie w emblemacie? Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

wsxe

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja chciałabym schudnąć. bo nawet nie mogę zaobserwować co mam naturalnie niezgrabne, bo dosłownie "tonę" w tłuszczu. to nie żart, przy wzroście 174 ważę 98 kg. nawet mnie nie chce się w to wierzyć.
a więc odpowiadając na pytanie co chciałabym u siebie zmienić to zdecydowanie wagę. na niższą oczywiście
Powrót do góry

bastet

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 08-05-2007, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Looo jezu mam tak wymieniac miejsca nie starczy a tak powaznie to iwecej swopjego cila nie lubie niz lubie
#zmienilabym cienie pod oczami wrodzone mam i niczym ich zatuszowac nie moge a nie stac mnie na drogie kosmetyki
#waga przede wszystkim mam 165cm i waze 66 kg maskara ..
#odstajace uszy
#wlosy sa ani proste nai krecone do tego zniszczone farbowaniem i wiecznie przetluszczajace sie
#grube kostki..ponoc taka moja uroda ale nie wyglda to aldnie..
ehh wiele bym zreczy zmienila pzremiane matreii mam tka ze cos zjem i zaraz tyje a ze mam slabe serce i zero kondycji a do tego zero silnej woli wygladam jak wygladam
Powrót do góry

Ally

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 04-06-2007, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem zadowolona z siebie
a to co mi się nie podoba - pracuję nad tym, albo staram się zaakceptować.
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 04-06-2007, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy z której części. Są takie z których jestem zadowolona, a są takie na które non stop się wściekam!
Ale tak ma chyba wiele z nas. Puszcza oko
Powrót do góry

ajfkg

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 7:26    Temat postu: sześć rzeczy. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kurcze. ile ja bym dała, zeby zmienić chociaż część rzeczy, które mi sie we mnie nie podobają. przede wszystkim chciałabym mieć nieskazitelną cerę (bez zaczerwienien, naczynek wokół nosa, blizn po wyciskaniu pryszczy, pryszczy, zatkanych porów). po drugie chciałabym mieć zgrabne nogi, bo niestety po mamie odziedziczyłam grube uda. tyłek też bym chciała mieć zgrabny, bo przez te grube uda, jest wielki. no a po trzecie, to chciałabym mieć ładne, białe zęby. ładne, bo mam szparę między jedynkami. no i po czwarte chciałabym mieć większy biust, ale nie jest to koniecznie konieczne. :PP piątą rzeczą byłoby zmniejszenie jakoś mojej twarzy, bo wydaje mi sie duża. no nos tez mógłby być mniejszy, ale już nie narzekam... a po szóste to proste z natury włosy. ponieważ moje po umyciu wywijają się każdy w inną stronę. ale nie to, ze mam jakieś fale, czy loki (taa, chciałabym) to po prostu jest wielki puszysty kołtun.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 5 z 15

Skocz do: