Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jesteś zadowolona ze swojego ciała?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ajfkg dużo Ci się w sobie nie podoba.
A to nie dobrze. Powiem Ci dlaczego. Bo szpara między zebami może być urocza i wręcz dodawać wdzięku. Zawsze jednak mozna to skorygowac aparatem ortodontycznym. Uda i pupa na pewno nie są tak olbrzymie jakie je widzisz. Wiesz że przeciętna kobieta, której swój wygląd się nie podoba powiększa sobie w głowie swoje gabaryty nawet to 60% ?
Co do włosów też mam z nimi problem i ciągle narzekam, ale lepsze takie niż żadne. Uśmiechnięta Głowa do góry. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ajfkg ja bym chciala miec szpare miedzy zebami, przynajmniej kamien by mi sie nie osadzal.
Powrót do góry

Śnieżka

Zodiak: Baran
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 03-07-2007, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ogółem jestem zadowolona ze swojego ciała...kiedyś intensywnie ćwiczyłam i teraz efekty trudno zniszczyć.
Chętnie dodałabym sobie jedynie kilka centymetrów wzrostu. 164cm to trochę malutko...no i wyprostowała kręgosłup Niezdecydowana no i jakby się udało do końca wygrać z cellulitem na pupie...

Ale pamiętajmy że nikt nie jest idealny, ale każdy jest indywidualnością również pod względem piękna, każda z nas może być piękna i podobać się sobie i innym jeśli będzie o siebie dbać i zaakceptuje to czego zmienić się nie da:)
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 03-07-2007, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
ajfkg ja bym chciala miec szpare miedzy zebami, przynajmniej kamien by mi sie nie osadzal.

Serio? Ja bym się zamieniła z chęcią.
Wyobraźcie sobie jakie to mogło być uprzykrzające w dzieciństwie Bardzo smutna , ciągłe komentarze i doczepki. Teraz jestem przyzwyczajona, ale zdarzy mi się jednak negatywnie zareagować. Przewraca oczami

Po prostu... zając poziomka.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"nie biedronka" Bardzo szczęśliwa

A tak powaznie to tej szpary się nie zauważa. Bo według mnie dodaje uroku. I pewnie jak byście sobie zlikwidowały tą szparę to zastanawiałabym się co jest nie tak, ale dojść bym nie mogła.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

gabi32

Zodiak: Panna

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogolnie jestem zadowolona . Mogla bym troche sie pozbyc tego i owego . Ale jestem zadowolona i akceptuje siebie jaka jestem .

Podpis ''
Nie rozmawia się z tym, kto nie rozumie znaczenia słów.''
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
"nie biedronka" Bardzo szczęśliwa

A tak powaznie to tej szpary się nie zauważa. Bo według mnie dodaje uroku. I pewnie jak byście sobie zlikwidowały tą szparę to zastanawiałabym się co jest nie tak, ale dojść bym nie mogła.

Zastanawiałam się nad tym, ale wyobraziłam sobie wielkie jedynki Przewraca oczami i przeszła mnie ochota.
A wiesz kto tak zrobił? Ola "moja".

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogólnie to bym chciała sporo schudnąc, reszta ujdzie Puszcza oko
Powrót do góry

hania

PostWysłany: Czw 05-07-2007, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie tak, czemu nie? Puszcza oko
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 05-07-2007, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem generalnie chyba zadowolona chociaz oczywiście jak większość chciałabym troszkę schudnąć i mieć więcej mięśni niż tłuszczyku. Bardzo szczęśliwa

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

ajfkg

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Czw 26-07-2007, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tzn. moja szpara nie jest duża. niektórzy mówią, że prawie w ogóle jej nie widać.
a z ortodontą rozmawiałam i powiedział, że mam za "potężne" wędzidełko i nie można u mnie zastosować ani aparatu ani podciąć wędzidełka.
a tak w ogóle, to teraz się trochę odchudzam, w celu zmniejszenia mych okrągłości i powoli widzę skutki. tzn jnie jest to jakaś specjalna dieta. nie jem słodyczy, staram sie nie jeść białego pieczywa, omijać tłuste rzeczy. i ćwieczę (ćwiczenia na nogi).
pozdrawiam. Puszcza oko
Powrót do góry

czorna81

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 26-07-2007, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja swój wygląd akceptuje..mogłabym tylko troszke zrzucić Zakłopotana ciężko mi się zmotywować..zawsze znajdę jakieś wymówki Zakłopotana Przewraca oczami ,tak 5kg byłoby w sam raz... Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

janka
Gość

PostWysłany: Czw 26-07-2007, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Co bym zmieniła u siebie? Trudno w tym wieku wymagać . Chciałabym być wyższa,bo mam 155cm wzrostu. Ale nadrabiam wzrost wysokimi obcasami. Waga w normie 56 kg. Duży biust jak na mój wzrost 75C . Figura tez jeszcze względna. Tylko mam mało włosów. Uśmiech ładny ,bo mam doleczki na policzkach i swoje jeszcze względne zęby.

W sumie ,to polubiłam siebie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 30-07-2007, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

niesamowita1981 napisała:
mogłabym tylko troszke zrzucić Zakłopotana ciężko mi się zmotywować..zawsze znajdę jakieś wymówki Zakłopotana Przewraca oczami ,tak 5kg byłoby w sam raz... Uśmiechnięta

Mam propozycje idź na zabieg usunięcia migdałków. Po pięciu dniach jedzenia: rano kubka kaszki mlecznej i loda śmietankowego, popołudniu kubka zmiksowanej zupki i loda śmietankowego, wieczorem kubka ksielu lub serka homogenizowanego i loda śmietankowego zrzuciłam już 4,5kg!!! Dieta cud szkoda, że trochę sił po niej brak Neutralna

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Pon 30-07-2007, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ćwiczyłam sztuki walk ii kulturystykę-dzięki temu podoba mi się moje ciało.

przytyłabym jednak z jakieś 3-4 kilo. Lubię siebie, gdy jestem bardziej pełna, poza tym-jestem wówczas silniejsza.

jedyne, co bym zmieniła-to wzrost. mam 160 cm, z 10 by mi się przydałoUśmiechnięta

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15

Skocz do: