Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy jestes zadowolona ze swojego kierunku studiów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariolka555

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 04-07-2014, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się cieszę, że studiowałam dziennikarstwo. Te studia bardzo dużo mi dały. Może dlatego, że miałam bardzo szeroki program nauczania. Od statystyki, po historię, ekonomię, politykę, psychologię itp. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

KarolinaBuu

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 18-09-2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

studiuję prawo na UŁ, daję radę choć różowo- lekko, łatwo i przyjemnie nie jest. Obym tylko pracowała w zawodzie.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Nie 09-11-2014, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja studiowałam filologię polską i nie mogę powiedzieć, żeby to była jakaś bardzo zła decyzja, chociaż teraz bym pewnie poszła na coś innego. Te studia były naprawdę ciekawe, może nie wszystkie przedmioty mi podeszły, ale językoznawstwo mnie zachwyciło. Niestety dopiero na ostatnim roku zrozumiałam, że lepiej by mi było na jakimś rolniczym kierunku, albo na przykład architekturę krajobrazu. Może nie rozwinęłabym się aż tak mentalnie, ale miałabym ciekawy zawód. A tymczasem mam dużą wiedzę i też pewną otwartość, ale za to perspektywy pracy w zawodzie, do którego się raczej nie nadaję, ze względu na cechy charakteru.
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pią 14-11-2014, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja studiuję na vistuli w warszawie i ekonomię. kierunek ciekawy, ale jakbyu na to nie patrzeć lubię ekenomię. Dużym plusem uczleni jest poziom języków obcych - mamy wykaldy po ang no i jest duzo cudziemców wiec człowiek skaznay jest na uzywanie angielskiego.
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 24-11-2014, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ance - ale to chyba dobrze, co w końcu odpada ci problem dodatkowego chodzenia na kursy. Widziałam ich stronkę na FB, maja tam dużo ciekawostek oprócz aktualnych spraw z życia uczelni. Sporo różnych imprez także organizują, życie studenckie kwitnie.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na studiach poznałam Rosję od kuchni. Uwielbiam Rosję, język i całą kulturę. Ale jakbym miała wybrać jeszcze raz studia, uderzałabym w kierunki medyczne.
Powrót do góry

menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 18-06-2016, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mój brat wybrał sobie logistykę na WSB i jest mega zadowolony ponieważ pracodawca mu dopłaca do nauki. I ma pewność że po studiach praca nadal będzie.
Powrót do góry

Tynkae

PostWysłany: Czw 04-01-2018, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zadowolona z fizjoterapii na Akademii Polonijnej
Powrót do góry

domi78

PostWysłany: Sob 11-08-2018, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku zdawałam maturę, czekam jeszcze na wyniki, ale już teraz się stresuję na jaką uczelnię powinnam składać papiery. Myślałam o studiach na uczelni Akademii Polonijnej w Częstochowie. Wszyscy mi powtarzają, że w dzisiejszych czasach dyplom bez doświadczenia się nie liczy... czy myślicie, że to dobry pomysł? Chciałam poznać opinię ludzi "z zewnątrz". boję się jeszcze czy podołam opłacie za czesne, jakie są najbardziej ciekawsze kierunki i który jest obecnie bardziej przydatny.
Powrót do góry

priva

PostWysłany: Czw 06-09-2018, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Studia moim zdniem nie powinny sluzyc jako "przedluzenie" swojej mlodosci imprezujac caly czas pod przykrywka nauki. Sporo osob niestety traktuje je jako forme rozrywki .. uczeszczajac na jakies absurdalne kierunki .. ale jak cos to to moga sie zawsze pochwalic przed znajomymi. Nie na tym rzecz polega. Trzeba zastanowic sie co tak wlasciwie chcemy robic w zyciu, a takze ile mozna na tym zarobic .. jesli uda nam sie polaczyc w jakis sensowny sposob te dwa skladniki to wygralismy. Jeden z moich znajomych poszedl na studia kryminologia po tym jak zobaczyl oferte na stronie Wyższej Szkoły Bankowej - https://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/kryminologia-i-kryminalistyka Odkad go znam to interesowal sie wlasnie ta tematyka .. w mlodosci ogladal wszystkie mozliwe seriale/filmy kryminalne .. teraz bedzie mial okazje popisac sie w rzeczywistosci i posmakowac tego zawodu. Ciekawy jest tez tutaj watek psychologiczny jaki z pewnoscia bedzie poruszony na zajeciach .. dopytam sie w przyszlosci szczegolow.
Powrót do góry

TolaK

PostWysłany: Pon 17-09-2018, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz co ja zdecydowałam się zamiast na studia to szkołę policealną w kierunku "Florysta" i jestem jak najbardziej zadowolona bo już pracuję w zawodzie i niedługo mam zamiar otworzyć własną kwiaciarnię. Na zajęcia uczęszczałam do szkoły Cosinus gdzie dostałam dużo wiedzy oraz umiejętności jak odpowiednio obchodzić się z kwiatami, robienie wiązanek itd. także wychodzi mi to (nie chwaląc się) bardzo dobrze Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: