Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy jestes zadowolona ze swojego kierunku studiów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JimBeam

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 16-02-2008, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wlasnie przekalkulowalam swoj kierunek, jak sie uczylam to przeklinalam na niego, bo na innuch kierunkach mieli luzy a my tylko w ksiazkach. Ale ze lubie rzeczy doprowadzac do konca to powiedzialam ze wytrwam. Teraz otworzyl mi szeroko drzwi... moja pierwsza praca po studiach to kierownik w firmie X, dorze platna i dajaca satysfakcje...od kwietnia zaczynam w firmie konsultingowej bedzie to moja druga praca zgodnie z wyksztalceniem, bo stwierdzilam ze juz mam dosyc mowic ludziom zrob to zrob tamto, teraz sama bede pracowac i moj wyniki bedize zalezec tylko ode mnie. Uśmiechnięta takze czasami warto kalkulowac Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Irmina

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 01-03-2008, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja robię to co całe życie chciałam robić-studiuję architekturę i uważam, że dobrze trafiłam.
Powrót do góry

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 01-03-2008, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja właśnie kończę farmację.... i idę dalej na księgowość Uśmiechnięta póki mam chęci do nauki

A czy jestem zadowolona...? Raczej tak.. Farmację w sumie polecił mi narzeczony,ale nie żałuję że ją wybrałam

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

espresso203

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 07-04-2008, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie byłam zadowolona, potem byłam i teraz znów nie jestem.
Te studia to przypadek, ale jak się coś zaczęło, to trzeba doprowadzić to do końca.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

JimBeam

PostWysłany: Pon 07-04-2008, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj po raz pierwszy docenilam swoj kierunek Uśmiechnięta gdyby nie moja decyzja sprzed kilku lat nie wiem czy bym byla tu gdzie dzisiaj jestem Uśmiechnięta otóż... będę niedługo zdawać egzaminy na biegłego rewidenta Puszcza oko póki mam chęci do uczenia się jeszcze przez nastepne kilka lat...
Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna

PostWysłany: Wto 08-04-2008, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JimBeamPuszcza oko)) gratuluję.
Moja mama jest biegłym rewidentem juz od chyba z 10 lat.
Barrrdzo doceniam takich ludzi - jeszcze raz gratulacje.

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

Ayyo

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 08-04-2008, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja studjuję turystykę.To znaczy nie studjuję,ale chodzę na studium:D w zawodzie Technik Obsługi Ruchu Turystycznego.Powiem szczerze,że wybrałam ten kierunek drogą eliminacji i negocjacji,bo tak naprawde to chciałam pójść na hotelarstwo ale akurat nie było wolnych miejsc.Teraz nie żałuję.Jest ok.Już 2 semestr.Jeszcze tylko 2.I nawet mnie to ciekawi:)

Podpis Action!!!

16.09.2006--W życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...
Dzisiaj--Jak dobrze w Twoich ramionach zapominać się..
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 08-04-2008, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JimBeam napisała:
Dzisiaj po raz pierwszy docenilam swoj kierunek Uśmiechnięta gdyby nie moja decyzja sprzed kilku lat nie wiem czy bym byla tu gdzie dzisiaj jestem Uśmiechnięta otóż... będę niedługo zdawać egzaminy na biegłego rewidenta Puszcza oko póki mam chęci do uczenia się jeszcze przez nastepne kilka lat...

Suuupeer !!! Gratuluję ! Ok Ok

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Heilin

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sro 09-04-2008, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jestem szczerze powiedziawszy coraz bardziej załamana moim kierunkiem Neutralna Studiuję psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, drugi rok mi się kończy, a ja nie widzę totalnie żadnych perspektyw na ewentualną późniejszą pracę... Poziom zajęć jest raczej marny - poza tym tak jakby o wszystkim i o niczym. Cały czas mam nadzieję, że może się jeszcze coś rozkręci, ale coraz częściej myślę o drugim kierunku...
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Sro 09-04-2008, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heilin, a praca w zarządzaniu zasobami ludzkimi? Firmy doradztwa personalnego albo wewnętrzne działy HRu w firmach?

Powrót do góry

Heilin

PostWysłany: Sro 09-04-2008, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii, właśnie taka praca mi sie marzy... kiedyś myślałam bardziej o pracy z dziećmi i byciu bardziej "klasycznym psychologiem', ale juz jakiś czas temu mi przeszło.Teraz myślę właśnie o pracy z doradztwie personalnym, albo w zarządzaniu zasobami ludzkimi... Bo po pierwsze bardzo mnie to ciekawi, a po drugie - nie oszukujmy się - to jest chyba jedyna słuszna droga po takich studiach, bo ma szanse dać całkiem fajne pieniążki... tylko, że problem leży w tym, że nie sądzę, żebym po tych studiach była jako-tako do pracy przygotowana. Poziom jest naprawdę niezadowalający, a ja czuję się tak, jakbym wcale nie studiowała... obawiam się najzwyczajniej w świecie (sądząc po tym jak wyglądają moje studia do tej pory), że nic mnie one nie nauczą... a niestety wszelakie kursy doszkalające kosztują sporo... a poza tym są z reguły dopiero dla absolwentów. Dlatego zastanawiam się nad drugim kierunkiem, który z psychologią mógłby się fajnie uzupełniać. Z tego co oferuje mi UŁ najbardziej słusznym kierunkiem byłoby chyba dziennikarstwo i komunikacja społeczna (głównie przez ten drugi człon Puszcza oko ) Może lepszym byłoby coś jak zarządzanie, tylko niestety jestem kompletna noga z matmy i wszelkich przedmiotów ścisłych...
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Sro 09-04-2008, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pracuję w doradztwie personalnym Heilin od 2 lat w sumie.

Jeśli mogę Ci coś poradzić - to nie bierz żadnych drugich studiów. Nic Ci nie dadzą. A napewno nie naucza Cię pracy. Tylko zwalą Ci czas i później zaczniesz pracę.

Moja rada? Zacznij pracę jako Researcher w firmie doradztwa personalnego (można spokojnie na godziny pracować w czasie studiów) albo rekrutuj na asystenta do działów HR wewnętrznego (może staże wakacyjne dla studentów IV i V roku). Tam nie potrzeba doświadczenia. Aktualnie wiele firm szuka ludzi zarówno na stanowiska researcherskie jak i asystenckie.

Po skończonych studiach i roku-dwóch pracy, zdecyduj się na dodatkowe podyplomowe studia. Które beda bardziej kierunkowe, np. assement i development centre.

Wystarczy;-))).

Powrót do góry

Heilin

PostWysłany: Pią 11-04-2008, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Martii Uśmiechnięta Same ważne informacje. A poza tym podtrzymałaś mnie na duchu, może nie będzie az ta źle Puszcza oko Postaram sie zrobić właśnie tak jak mówisz...!
Powrót do góry

JimBeam

PostWysłany: Sro 16-04-2008, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martii napisała:
JimBeamPuszcza oko)) gratuluję.
Moja mama jest biegłym rewidentem juz od chyba z 10 lat.
Barrrdzo doceniam takich ludzi - jeszcze raz gratulacje.

martii i MeYa dzieki:) mam nadzieje ze dam rade, bo narazie wszyscy strasza, ze to ciezko itp. tylko szefu pociesza ze chlopaki z politechniki dali rade to i ja dam Uśmiechnięta w pracy zamiast pracowac to szukam materiałow, co by nie dac plamy chociaz na pierwszym egzaminie...
Powrót do góry

Heilin

PostWysłany: Czw 17-04-2008, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii, poszłam za ciosem i za Twoimi radami! Znalazłam 2 ogłoszenia o poszukiwaniu praktykantów, na jedno z nich już dostałam odpowiedź - jutro idę na rozmowę rekrutacyjną Bardzo szczęśliwa Troszkę się boję, ale w końcu do odważnych świat należy! Może faktycznie okaże się, że ta moja psychologia nie jest taka zła... Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Skocz do: