Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jestes zadowolona ze swojego kierunku studiów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 17-04-2008, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super! Gratuluję i cieszę się bardzo, że się udałoPuszcza oko!!!

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

studiuję Pedagogikę, praca socjalna na Uniwerku...
i nie jestem do końca zadowolona bo chciałam psychologię, jednak u Nas nie ma...może kiedys...

dlatego właśnie zaczynam 2 kierunek filologia angielska i niemiecka.
Język niemiecki od zawsze był pasja.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 20-08-2008, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zaraz po maturce poszłam na informatykę, a bo nie mogłam się zdecydować, na architekturę nie miałam szans, no i gospodarka przestrzenna nie wypaliła. Niestety wybór okazał się koszmarny... trafiłam kulą w płot i tak minął pierwszy rok. Na drugim miałam straszne wątpliwości i chęc zmiany, ale że wszyscy cieszyli się, że dobrze mi idzie i taka dobra praca po tym, to zostałam... tyle tylko, że wcale nie było mi to na rękę... W drugim semestrze 3 roku zdecydowałam, że mam dość. Byłam apatyczna, płakałam, męczyłam się psychicznie. Nie miałam nawet sił, żeby myśleć nad zaliczeniem projektu. Kolejny semestr, kolejny projekt na zaliczenie... miałam dość i znowu kiedy siadałam do programowania były łzy, zero skupienia. Postanowiłam, że rezygnuję. Rodizna w szoku, namawiali, próbowali rpzekonać, ale w końcu zrozumieli, zreszta sami zauważyli jaka to dla mnie męczarnia, a ja nie chciałam przeżywać to kolejne 2 lata tym bardziej, że wcale nie byłam pewna czy uda mi się zrobić mgr. Zwyczajnie brakowało mi zapału, nie interesowało mnie i nie zainteresowało przez te 2,5 roku. Pomimo iż prowadzący mówili, że dobrze sobie radzę, że jestem dobra. Wspierał mnie mój mężczyzna, on zrozumiał od razu, ze musze znaleźć coś co da mi jakąs satysfakcję, bo ja nawet uśmiechałam się rzadko... a informatyka, to dość hermetyczny zawód. W tym roku postanowiłam, że zdaję na zarządzanie zasobami ludzkimi i wierzę, że to jest to, że to świadomy wybór i w końcu odżyję. Z informatyki spróbuję zrobić sam licencjat, już się przeniosłam i może jakoś się uratuje te 3 lata...
Jedno jest pewne, nie ma sensu się męczyć kiedy jest szansa coś zmienić i nie warto wybierać kierunku, który jest tylko dobrze płatny, albo bo na inny się nie dostało. Żałuję, że po roku nie składałam gdzie indziej, ale myslałam może jakoś to będzie... no i w tedy nie było mi tak źle na tych studiach Puszcza oko A muszę przyznać, że ludzi i prowadzących miałam w większości naprawdę super.
Kto wie, być może potrzebowałam tyle czasu, żeby podjąć świadomą decyzję?
Powrót do góry

karola1988

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 07-11-2008, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jestem zadowolona. Studiuje administracje. Generalnie kierunek ciekawy, ale uczę się samego prawa, więc mogłam iść na prawo. Wiadomo, że dużo więcej możliwości niż po administracji.

Podpis Latają ptaszki - łapać Murzynka!
Powrót do góry

marzkaba

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 07-11-2008, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W chwili obecnej chyba tak, tylko mam trochę wyrzutów, że nie poszłam na rachunkowość tylko na zarządzanie, ale ogólnie jest ok.
Lepsze to niż poprzedni niewypał-budownictwo Złośliwa

Podpis Nie wymarzę przeszłości.
Ona może być dla mnie tylko lekcją...

Kocham Cię...
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 13-11-2008, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz studiuję dwa kierunki i jestem w końcu zadowolona. Uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 13-11-2008, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przegapiłam ten temat. Zszokowana

Z biofizyki nie jestem do końca zadowolona. Jest ciekawa i rozwijająca, ale brakuje specjalizacji niestety. Za to chemia, to strzał w dziesiątkę!

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Pulek

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Baaaaaaaaaardzo. Studiuje moj ukochany kierunek filologię angielska i nie wyobrażam sobie zycia bez tego.
Powrót do góry

Isztar

Zodiak: Byk

PostWysłany: Sro 10-12-2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja dla odmiany w tamtym roku zrezygnowałam właśnie z filologii angielskiej, która w wykonaniu uczelni, na której byłam, przypominała wszystko, tylko nie naukę tego przedmiotu. Aktualnie studiuję... filologię polską w kierunku redaktorskim i to jest to, co mnie kręci Uśmiechnięta
Powrót do góry

by_selene

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zaraz po maturze zdawałam na psychologię i się nie dostałam więc żeby nie siedzieć w domu poszłam na pedagogikę opiekuńczą i resocjalizacyjną na uczelni blisko mojego miejsca zamieszkania. Przez pierwszy rok strasznie się męczyłam i znowu postanowiłam zdawać na psychologię. Tu znów spotkał mnie zawód więc postanowiłam już skończyć ten licencjat z pedagogiki i powiem szczerze, że chyba poczułam swoje powołanie. Teraz jestem na ostatnim roku uzupełniających magisterskich z pedagogiki ogólnej a od lutego zaczynam drugi kierunek wychowanie seksualne. Teraz jestem naprawdę bardzo zadowolona, boję się tylko, że będzie później krucho z pracą.
Powrót do góry

koral

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkad zaczelam nowe studia jestem bardz zadowolona. Z przyjemnoscia chodze na zajecia. Natomiast na pierwszym kierunku nie ma zadnych zmian. Zastanawiam sie nad rzuceniem tych studiow. Zobaczymy jak sesja pojdzie.

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 30-12-2008, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem bardzo zadowolona z mojego kierunku studiów: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Rewelacja. Świadomie wybierałam ten kierunek, od zawsze chciałam być nauczycielką Bardzo szczęśliwa . Uwielbiam dzieci, dlatego też na zajęciach czuje się jak ryba w wodzie Uśmiechnięta Początkowo jednak miało to być z językiem angielskim, ale się nie udało. Chcę pracować w tym zawodzie i trzymam się myśli, że się uda! Bardziej się widzę w przedszkolu, no ale dzieciaczki z 1-3 też jeszcze nie są "skażone" złem świata, więc zobaczymy, byle mieć pracę Uśmiechnięta teraz piszę licencjata, potem zaocznie magisterka, a planuję też jakąś podyplomówkę, może z logopedii...

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 30-12-2008, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martta moja mama przez ponad 30 lat była przedszkolanką, więc miałam okazję czasami podpatrywać jej pracę. Uśmiechnięta
Super, że czujesz że to właśnie Twoje powołanie, bo dobry nauczyciel to właśnie taki, który został do tego stworzony.
Powodzenia na studiach!!

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo jestem zadowolona ze swojego kierunku Uśmiechnięta

Wcześniej byłam na innym,ale po 2 latach rzuciłam i rozpoczęłam ten wymarzony.
Już prawie kończę i nie cofnęłabym tej decyzji Uśmiechnięta I dalej będę się kształcić w tym kierunku.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anielica a co studiujesz? Bo chyba naprawdę jest to Twoja pasja. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Skocz do: