Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jestes zadowolona ze swojego kierunku studiów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smarta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja własnie pisze prace licencjacka z RACHUNKOWOŚCI jestem bardzo zadowolona , podoba mi sie to co robie i czego sie ucze Uśmiechnięta

Myślę dalej kształcić saie w tym kierunku.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 18-01-2009, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pedagogika resocjalizacyjna. Piękny i ideologiczny kierunek. Jestem zadowolona. Uśmiechnięta

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 10-02-2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zadowolona z moich studiow (muzyka), bo robie to co kocham. Ale podejrzewam, ze jak je ukoncze to juz nie bedzie tak kolorowo, bo ciezko prace dostac w tym zawodzie. Złośliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

kacha

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 10-02-2009, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
Pedagogika resocjalizacyjna. Piękny i ideologiczny kierunek. Jestem zadowolona. Uśmiechnięta

O ja na to składałam ale niestety sie nie dostałam, teraz studiuje biologie i srednio mi sie podoba Bardzo smutna kupe nauki a za bardzo nie wiem co po tym! a ciężko jest na tej pedagogice resocjalizacyjnej? w ogóle jak sesja? ile wam jeszce do końca zostało?
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 13-02-2009, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja studiuję politologię (III rok) i zaocznie prawo na I roku. Muszę się przyznać że mam obojętny stosunek do politologii. Gdybym mogła to wybrałabym inaczej Złośliwa Ale prawo mi się podoba, myślę że z pracą też problemu nie będzie po tych dwóch kierunkach Uśmiechnięta

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 13-02-2009, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zadowolona, ale czasami mysle, iż dlatego, bo mam pracę zwiazaną z kierunkiem i pojawiła się praca, a po niej myśl, o spróbowaniu....iż może się uda dostać.

Podpis ...Śpiewamy bluesa, bo czwarta nad ranem
Tak cicho, by nie zbudzić sąsiadów ....
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 13-02-2009, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robię studium (Projektowanie i Reklama: Technik Organizacji Reklamy).
Jestem zadowolona i chyba pójdę na jeszcze dwa kierunki (Projektowanie ogrodów, Projektowanie Wnętrz). Bo oby dwa są świetne. Bardzo szczęśliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Xibalba

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z pierwszego jestem zadowolona bardzo, to były moje ukochane studia. Natomiast drugie.. okazały się całkowitą porażką - niestety nie trzeba było robić nic, żeby przejść przez zajęcia, kolokwia, egzaminy..
Powrót do góry

anusiak8989

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podanie złożyłam na terapię zajęciową, tak wszystko ukartowali, że po 3 miesiącach wyszło, iż jestem na resocjalizacji ponieważ tamtego kierunku nie utworzyli i teraz już klops,muszę to skończyć Zakłopotany
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

anusiak8989 napisała:
i teraz już klops,muszę to skończyć Zakłopotany
Wcale nie musisz Złośliwa
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 01-04-2009, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skończyłam filologię polską-wymarzyłam ją sobie, ale niestety zawiodłam się. Studia okazały się bardzo odtwórcze. Stąd kolejny pomysł-etnologia. Dla przyjemności i z absolutną przyjemnościąUśmiechnięta

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

aniia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo.
Studiuję pedagogikę specjalną (spec. oligofrenopedagogika).
Jestem naprawdę zadowolona ze swoich studiów i gdybym jeszcze raz miała wybierać kierunek studiów na pewno wybrałabym to samo.
Powrót do góry

megg

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 22-06-2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

szarotka_ napisała:
Skończyłam filologię polską-wymarzyłam ją sobie, ale niestety zawiodłam się.

Znam to skądś... Wprawdzie filologii sobie nie wymarzyłam, trafiłam na nią przypadkiem, ale się rozczarowałam. Dlatego wybrałam drugi kierunek (zootechnikę), o którym myślałam przez całe liceum, a bałam się, że sobie nie poradzę z przedmiotami ścisłymi. No, ale radzę sobie nie najgorzej. I nie żałuję tej decyzji. Mogłabym mieć jedynie zastrzeżenia co do jakości prowadzenia zajęć, ale są to studia zaoczne - mało czasu na zrealizowanie całego materiału, niektóre rzeczy trzeba uzupełnić w indywidualnym zakresie, więc wiadomo, inaczej się nie da. Puszcza oko

Podpis ♪ ♪ ♪
Powrót do góry

paula23

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 23-06-2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prawie 4 lata temu wybrałam pedagogikę, dlatego że w moim mieście nie ma psychologii, a właśnie to było moje marzenie. Sytuacja finansowa nie pozwalała mi na wyjazd. Pedagogika była kierunkiem najbardziej zbliżonym więc postawiłam na to. I nie żałuję. Teraz kończę pierwszy rok magisterskich - psychopedagogika.

A psychologię kiedyś i tak skończę. Może na Uniwersytecie III Wieku? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

megg

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 23-06-2009, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

paula23 napisała:
A psychologię kiedyś i tak skończę. Może na Uniwersytecie III Wieku? Bardzo szczęśliwa

Pewnie, na naukę nigdy nie jest za późno. Uśmiechnięta

Podpis ♪ ♪ ♪
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: