Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jestes zadowolona ze swojego kierunku studiów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asyfob

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 30-07-2009, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Energetyka - w sumie do tej pory nie wiem jak tam trafiłam ale po pewnym czasie zaczęło mi się podobać i teraz jestem bardzo zadowolona z tego przypadku i za nic bym nie zmieniła;D
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

NIKITA

Zodiak: Baran

PostWysłany: Wto 04-08-2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm ze man to ciezko bylo ,
na poczatku myslalam o stosunkach miedzynarodowych
poliotologi
a takze pedagogice resocjalizacyjnej.

I co w koncu wyladowalam na pedagogice opiekunczo - wychowawczej. Jestem zadowolona ,ale nie wiem czy bedzie tak kolorowo po skonczeniu studiow - od pazdziernika 3 rok i obrona licencjata... Boje sie.
A pozniej, kompletna pustka... marze o pedagogice edukacja wczesnoszkona i przedszkolna z jezykiem angielskim, albo resocjalizacyjnej, (zawsze mnie ciagla), pedagogice rodziny albo psychologi... Ciezki wybor, jeszcze tym bardziej jesli bym pozniej po tym prace znalazla Puszcza oko to bylo by ok... ale ciezko , bo teraz duzo pedagogow.

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

rapideyemovement

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 22-08-2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja nawet sama nie wiem czy jestem zadowolona... niby weterynaria to to co zawsze chciałam robić, ale zdecydowanie chodziło mi o duże zwierza, a tego na studiach niestety mało... dodatkowo jeszcze mi się wydłużą o rok (kto by pomyślał, że można zawalić pół roku przed zakończeniem??), ogólnie ciężko w Warszawie z praktyką w tym kierunku w którym chcę iść i przez to tylko coraz bardziej boję się przyszłej pracy. A to wszystko sprawia, że to zadowolenie ze studiów jakoś opadło i teraz po prostu nie mam zapału do niczego. I tak dochodzę do wniosku, że najlepiej czułabym się w hodowli koni, ale po tych 6 latach człowiek tylko marzy, żeby wreszcie oddalić się od uczelni, głupich zagrywek prowadzących i ludzi, którzy się mają za alfy i omegi.

Podpis nic nie jest jedynie czarno- białe, stąd cała skala odcieni szarości w żcyiu...
Powrót do góry

Kath

PostWysłany: Nie 23-08-2009, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm... Ja zawsze chciałam iść na psychologię ale się nie udało i znalazłam się na pedagogice opiekuńczej z resocjalizacją na licencjacie a magistra to już była pedagogika ogólna. Czy jestem zadowolona? Tak, nie żałuję tych pięciu lat ale pracować w tym zawodzie nie chce. Wiem, że odpowiada mi praca w urzędzie, wiedziałam to już na studiach, dlatego zrobiłam podyplomowe z administracji publicznej, też jestem zadowolona.
Psychologia i pedagogika to dalej moje wielkie zainteresowanie ale praca w urzędzie to coś co chce robić.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 23-08-2009, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja choć teraz pracuję w zupełnie innym zawodzie niż ten, który studiowałam, to jest zadowolona z niego. Dużo się nauczyłam, bardzo przydatnych mi często rzeczy i jestem dumna z siebie, że ukończyłam tą uczelnię. A kto wie, może z czasem mój zawód zbliży sie do tego wyuczonego.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Olaa

PostWysłany: Nie 23-08-2009, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek a jaki kierunek, na jakiej uczelni skończyłaś jeśli można spytać? Puszcza oko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 23-08-2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olaa napisała:
Majek a jaki kierunek, na jakiej uczelni skończyłaś jeśli można spytać? Puszcza oko

Ekonomika pracy i zarządzanie kadrami, na Wydziale Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Puszcza oko
Teraz to już w sumie jest Uniwersytet Ekonomiczny.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Olaa

PostWysłany: Nie 23-08-2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam koleżankę na UE w Poznaniu, też sobie zachwala tą uczelnię Uśmiechnięta
Powrót do góry

NIKITA

PostWysłany: Sro 26-08-2009, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najwazniejsze by byc zadowolonym z uczelni Puszcza oko a jest ktos `Czestochowy? Bo chcialam zapytac o Wyższa Szkołe Lingwistyczna ?

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

august

PostWysłany: Sob 19-09-2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zaczynam niedługo drugi rok finansów i rachunkowości i jestem na razie zadowolona z wybranego kierunku. Na początku miałam wątpliwości. Jednak ostatni coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to dobry wybór. Przede mną jeszcze dużo nauki, ale mam nadzieje, że będzie coraz lepiej:)
Powrót do góry

na-sen

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 25-09-2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam, że wybór moich studiów był jednym z niewielu trafnych wyborów w moim życiu Złośliwa
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 25-09-2010, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, nie jestem. Zapewne gdybym zostala w Polsce byloby ok, ale tu... Niestety na nic mi moj kierunek...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 25-09-2010, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja z czasem moze i nie zaluje wyboru studiow z zarzadzania, bo nie powiem - to mnie interesuje...ale jednak chyba jakbym miala podjac decyzje jeszcze raz odnosnie wyboru studiow - pedagogika wczesnoszkolna mimo wszystko wygralaby...
teraz koncze magisterske z zarzadzania i kombinuje jak kon pod gorke, czy aby nie przekwalifikowac sie na nauczyciela....ale kolejne 5 lat to chyba za wiele...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aniusia

PostWysłany: Wto 28-09-2010, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja studiuje turystykę i rekreację jestem na 2 roku.czy jestem zadowolona??sama nie wiem.skończyła technikum hotelarskie,jestem w trakcie studiów kierunkowych a pracy jak nie była tak nie ma Skonsternowana

Podpis "Bierz życie jakim jest i pomyśl, że na drugie nie masz szans "
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 28-09-2010, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skończyłam w tym roku licencjata z filologi angielskiej , nawet nie było tak źle ale na magisterkę nie idę już w tym kierunku.
Mój kierunek magisterki to stosunki międzynarodowe specjalność: administracja europejska. Dziś mam pierwsze spotkanie co i jak wygląda. Mam nadzieję że będę zadowolona.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: