Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jestes zadowolona ze swojego kierunku studiów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mężatka87

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 01-10-2010, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wybrałam pielęgniarstwo nie powiem , że jest lekko ,ale nie widzę się w innym zawodzie. Niestety musiałam zrezygnować ( ciąża zagrożona), ale wybieram się znowu za rok Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Reccane

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 15-11-2010, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza Uśmiechnięta
Zawsze marzyłam o dziennikarstwie,ale prace chciałabym znalezc w redakcji jakiegoś dobrego czasopisma. Kocham pisać i chciałabym to robić.
Ze studiów jestem zadowolona. A jeszcze bardziej z życia akademickiego Uśmiechnięta
Pozdrawiam!
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 16-09-2011, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno nie mogę powiedzieć, że zadowolona nie jestem. Wiem natomiast, że w zawodzie pracować nie będę. Studiuje dla siebie i zawsze wykształcenie wyższe ułatwia życie.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 16-09-2011, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja póki co jestem bardzo zadowolona ze studiów. Wiem, że praca z dziećmi to jest właśnie to, co chcę robić w przyszłości. Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

moriko

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 05-03-2013, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja żałuje, że poszłam na kulturoznawstwo. Spodziewałam się po tym kierunku czegoś więcej, mimo wszystko ciekawie ten kierunek opisali, ale przereklamowali. Na semestr może jeden dwa przedmioty były prowadzone w sposób interesujący reszta zgroza. Wynudziłam się za wszystkie czasy. W rezultacie zrezygnowałam. Teraz gdybym mogła cofnąć czas poszłabym na zarządzanie albo administrację, ewentualnie PR. Uśmiechnięta

Uwagi  Zaczynaj zdania wielką literą.
Adzia.
Powrót do góry

lama

PostWysłany: Nie 31-03-2013, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ktoś wyżej napisał, że studia wyższa zawsze ułatwiają życie. Totalnie się z tym nie zgadzam, bo niby w jaki sposób. Ja skończyłam studia, po których totalnie nie mogę znaleźć pracy i tak naprawdę to dochodzę do wniosku, że lepiej byłoby gdybym poszła od razu po liceum (albo jeszcze lepiej technikum) poszła gdzieś do pracy.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 31-03-2013, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdy studiowałam bardzo mi się podobało. Po studiach bardzo brutalnie zderzyłam się z rzeczywistością i okazało się, że pracy dla mnie w tym kraju nie ma i musiałam ją stworzyć sobie sama. Mam takie momenty, że żałuję, że poświęciłam 5 lat swojego życia na zdobywanie papieru, który niewiele wniósł do mojego obecnego życia zawodowego.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Olaa!!

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 01-04-2013, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Studiuje prawo na US. Wszyscy mówią, że jestem szczęściarą bo tak bardzo lubię swoje studia Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Żyjemy ciągle obok siebie,
w swoje marzenia zapatrzeni,
więc zanim się spotkamy w niebie,
bądźmy ze sobą tu na ziemi."
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 01-04-2013, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie, abym mogła studiować coś innego.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Doris25

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też zaliczam się do grona zadowolonych z wyboru kierunku studiów, aczkolwiek zaczynam po 10 miesiącach od obrony czuć niedosyt jeśli chodzi o kształcenie się i coraz częściej myślę o studiach podyplomowych Bardzo uśmiechnięta .
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 30-04-2013, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem baaardzo zadowolona z wybranego kierunku studiów. Na zajęcia lecę jak na skrzydłach, chłonę wszystko, czas mija szybko i kiedy nie mogę pójść do szkoły, bo np. jest konieczność, żebym była w pracy, to czuję, że mnóstwo tracę.
Choć nadal nie jestem zdecydowana, jak wykorzystam to wykształcenie i w którym dalej pójdę kierunku, to cieszę się, że zdecydowałam się na drugie studia jednolite 5-letnie.
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Nie 16-02-2014, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja teraz jeszcze jak mam staż związany z kierunkiem studiów to coraz bardziej utwierdzam się w tym, że to była dobra opcja.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

Aries

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 21-05-2014, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja studiuje psychologie w Olsztynie na UWM i generalnie jestem zadowolona, zawsze mnie to interesowało, ale cos czuje, ze trzeba bedzie trzasnac jakąs podyplomówke czy też dodatkowe studia, bo dużo osób aktualnie kończy psycho Niezdecydowana co myślicie dziewczyny?
Powrót do góry

Mayka

PostWysłany: Sob 24-05-2014, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jako mama 3 dziewczynek jestem na drugim roku studiów dziennych zamawianym kierunku przez ministerstwo nauk wyzszych, studia sa finansowane z unii europejskiej, mamy stypendia unijne, teraz mam 3 miesieczny staz w wakacje, płatny oczywiście, robie inzyniera ochrony środowiska. Uśmiechnięta

Podpis Blanuś 04.08.2007 Paulinka 23.01.2003
Powrót do góry

lofka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 27-05-2014, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już studia skończyłam, ale byłam zadowolona z kierunku, studiowałam międzynarodowe stosunki gospodarcze - to jest coś dla kogoś z szerokimi horyzontami, ale dla kogoś kto potrafi zadbać o siebie i swój rozwój zawodowy i praktyczne umiejętności, bo po samych studiach pewnie o pracę trudno.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: