Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy kasa zmienia ludzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdzyndzinPałka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 05-09-2010, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy kasa zmienia ludzi ??
hmmmmmm....nie jesli mamy twardy charakter.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Samurajka

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 09-09-2010, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety z autopsji nie wiem, a znajomi, którzy się dorobili sporej kasy nie zmienili się wiele, choć znam i takich, którym ostro odbiło.

Są bardzo wymagającymi klientami, na przykład. W restauracji - średniej klasy, potrafią robić afery z powodu zbyt pikantnej zupy, podczas gdy obiad kosztuje 30 zł. Taki szpan chyba.
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 09-09-2010, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Samurajka napisała:
Są bardzo wymagającymi klientami, na przykład. W restauracji - średniej klasy, potrafią robić afery z powodu zbyt pikantnej zupy, podczas gdy obiad kosztuje 30 zł. Taki szpan chyba.

A co w tym dziwnego? Skoro ktoś zamówił już obiad za te 30 zł i dostał za ostrą zupę, to ma prawo być niezadowolonym,prawda? I to nie jest akurat przejaw złego wpływu pieniędzy na charakter.
Powrót do góry

Samurajka

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Wto 14-09-2010, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale przy okazji afera na całą knajpę i hasła w stylu: mogłam pójść to duzo lepszej restauracji, a nie do takiej speluny, już nie sa tylko zwykłym zachowaniem niezadowolonego klienta, tylko rozkapryszonej rozpieszczonej damy.
O matko! tylko obciachu narobiła.
Powrót do góry

XYZB

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 14-09-2010, 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i właśnie , dla kogo to jest obciach..., a dla kogo to jest kompromitacja..?Kto pomimo wypicia kilku drinków,potrafi się zachować i sobie powiedzieć dość, a kto robi tzw. bydło? Gdzie jest granica ?
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Czw 13-03-2014, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W jakims stopniu kasa na pewno zmienia ludzi, szczegolnie tych, dla ktorych pieniadze sa najwyzszym priorytetem i do tego ze slabym charakterem.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, zmienia. Ludzie którzy mają kasę czują się bezkarni, pewniejsi siebie, cwańsi.
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 27-06-2014, 15:39    Temat postu: Czy kasa zmienia ludzi? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasne,że zmienia,do takich i bez kija nie podchodź. Tacy na całą resztę patrzą z góry i uważają się za coś lepszego,czasami zapominając,że jeszcze nie tak dawno sami byli w podobnej sytuacji jak i ci biedni.
Powrót do góry

marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Parę znajomych się straciło w momencie gdy im się bardzo polepszyło. Nic widocznie nie byli mnie warci.
Powrót do góry

renatazo

PostWysłany: Wto 04-11-2014, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

marbisek napisała:
Parę znajomych się straciło w momencie gdy im się bardzo polepszyło. Nic widocznie nie byli mnie warci.

Smutna sprawa. Uważam że jeśli ludzie są dojrzali i zdążyli okrzepnąć (światopoglądowo) to takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie kasa zmieniła by na tyle że wreszcie mogłabym pomagać innym Uśmiechnięta Kiedyś się zastanawiałam co bym zrobiła jak wygrała bym w totka ..i teraz już wiem najpierw dałabym córce a później obdzieliłabym przyjaciółkę , siostrę rodzoną i przede wszystkim moja mamę żeby nie musiała co miesiąc czekać na niewielka emeryturkę Uśmiechnięta A później pomyślałabym o sobie .
Powrót do góry

jessika

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 25-11-2014, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że zmienia ludzie stają się bardziej zazdrośni i zachłanni, chociaż nie wszyscy. Często się mówi, że im społeczeństwo bogatsze, tym częściej odchodzi od religii.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 25-11-2014, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmienia i to bardzo, zwłaszcza, gdy komuś skromnie zyjącemu nagle, (bez cięzkiej pracy i dorabiania sie) zmieniają się warunki zycia na wysoki poziom. Omijać takich szerokim łukiem. Złośliwa
Jak ktoś od urodzenia żyje na wysokim poziomie to jest normalny. Złośliwa

Cytat:
Często się mówi, że im społeczeństwo bogatsze, tym częściej odchodzi od religii.

A mnie się wydaje, że im mądrzejsze. Złośliwa
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 26-11-2014, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Ja zauważyłam, że ludzi również zmienia kasa ich krewnych i znajomych. Ludzie potrafią się zmienić, gdy widzą, że innym bardzo przybyło. Puszcza oko

Nic dodać, nic ująć!
Powrót do góry

greeneye119

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 16-12-2014, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety, w większości przypadków zmienia...

Podpis "Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: