Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy kasa zmienia ludzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leszczyńska

PostWysłany: Nie 22-02-2015, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No bez przesady... Puszcza oko Nie mogę się z tym zgodzić. To wszystko zależy od człowieka Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Ech

PostWysłany: Pią 27-03-2015, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

leszczyńska napisała:
No bez przesady... Puszcza oko Nie mogę się z tym zgodzić. To wszystko zależy od człowieka Puszcza oko

I chyba od tego jak ktoś te pieniądze zdobył. Wydaje mi się, że jeśli przyszły razem z ciężką pracą to człowiek ma w sobie więcej pokory i szacunku do nich niż ten (oczywiście nie każdy), któremu spadły z nieba.
Powrót do góry

Wellness

PostWysłany: Sro 27-05-2015, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiele zalezy od charakteru i nie powinno sie wrzucac wszystkich do jednego wora.
Powrót do góry

komunikatywna

PostWysłany: Pią 12-06-2015, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To pewnie zależy od ludzi którzy się do tej kasy dorwą, ja znam przypadki gdzie zmienia i gdzie ich nie zmieniła.
Powrót do góry

AdzyndzinPałka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 07-07-2015, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy od człowieka, jeśli masz kasę i jesteś normalny to ok, jeśli jednak zaczyna ci odbijać, to już jest problem.
Powrót do góry

Balowiczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 08-07-2015, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spotkałam się z różnymi przypadkami, ale w większości człowiek się zmienia. Czasami na lepsze, czasami na gorsze..
Powrót do góry

dagmareczka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 23-07-2015, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedy studiowałam, przekonałam się na własnej skórze, co pieniądze mogą zrobić z ludźmi. Tak się składa, że niektórych na studiach znałam jeszcze z podstawówki. Jedna dziewczyna naprawdę zawsze się świetnie uczyła i do tego była bardzo pomocna. Na studiach jednak dołączyła do wyścigu szczurów i w pogoni za stypendium, zapomniała już o tym, że innym trzeba pomagać, że trzeba się dzielić i warto raz na kiedyś usiąść z kimś i wytłumaczyć mu jakieś banale zadanie, które czasem samemu trudno zrozumieć.
Powrót do góry

draconem

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 23-07-2015, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pieniądze zawsze zmieniają człowieka - na lepsze czy na gorsze... zawsze mają jakiś wpływ.
Powrót do góry

imeara88

PostWysłany: Pon 27-07-2015, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No niestety,ale ludzie pod wpływem kasy strasznie się zmieniają, oczywiście nie wszyscy,ale często się to zdarza Niezdecydowana

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 28-07-2015, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Jedna dziewczyna naprawdę zawsze się świetnie uczyła i do tego była bardzo pomocna. Na studiach jednak dołączyła do wyścigu szczurów i w pogoni za stypendium, zapomniała już o tym, że innym trzeba pomagać, że trzeba się dzielić i warto raz na kiedyś usiąść z kimś i wytłumaczyć mu jakieś banale zadanie, które czasem samemu trudno zrozumieć.

Ja bym się z tym nie do końca zgodziła. Dorosłe życie to trochę inna para kaloszy niż podstawówka. Oczywiście można pomóc ale nic nie trzeba. Każdy z Was miał takie same szanse, takie same możliwości, dlaczego właśnie ona musiała się dzielić swoją wiedzą, musiała pomagać, musiała tłumaczyć, tym bardziej ze zadanie było banalne to chyba wystarczyło posłuchać na wykładzie czy ćwiczeniach. Trochę zdrowego egoizmu nikomu jeszcze nie zaszkodziło. W pracy też nikt za Ciebie nic nie zrobi, jeśli to nie jest jego obowiązek i trudno tych ludzi oskarżać o to, że to pieniądze ich zmieniły, normalnie nikt nie lubi być wykorzystywany.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 28-07-2015, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Silwa napisała:
Cytat:
Jedna dziewczyna naprawdę zawsze się świetnie uczyła i do tego była bardzo pomocna. Na studiach jednak dołączyła do wyścigu szczurów i w pogoni za stypendium, zapomniała już o tym, że innym trzeba pomagać, że trzeba się dzielić i warto raz na kiedyś usiąść z kimś i wytłumaczyć mu jakieś banale zadanie, które czasem samemu trudno zrozumieć.

Ja bym się z tym nie do końca zgodziła. Dorosłe życie to trochę inna para kaloszy niż podstawówka. Oczywiście można pomóc ale nic nie trzeba. Każdy z Was miał takie same szanse, takie same możliwości, dlaczego właśnie ona musiała się dzielić swoją wiedzą, musiała pomagać, musiała tłumaczyć, tym bardziej ze zadanie było banalne to chyba wystarczyło posłuchać na wykładzie czy ćwiczeniach. Trochę zdrowego egoizmu nikomu jeszcze nie zaszkodziło. W pracy też nikt za Ciebie nic nie zrobi, jeśli to nie jest jego obowiązek i trudno tych ludzi oskarżać o to, że to pieniądze ich zmieniły, normalnie nikt nie lubi być wykorzystywany.

Zgadzam się w 100 %. To, że koleżanka ma jakąś widzę nie znaczy od razu, że ma pomagać wszystkim, którzy się tego domagają. Gdyby tak było to nie miałaby czasu dla siebie. Puszcza oko To nie jest egoistyczne zachowanie.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

annalisa93_93

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 06-08-2015, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na ogół ludzie bogaci których poznaję mają lepsze charaktery od osób biednych - co mnie bardzo zasmuciło. Te pierwsze osoby częściej są pomocne, otwarte, wyciągają pomocną dłoń do ludzi, dbają o innych i są jakby w większej zgodzie z ludźmi. Są też wdzięczni za to co mają i za ludzi w swoim życiu, bardziej ufni. Osoby w kiepskiej kondycji finansowej (ci, których ja znam! absolutnie nie wszyscy) są w stosunku do innych często zgryźliwi, zawistni, bardzo nieufni, chętni do negatywnych komentarzy w stosunku do innych ludzi.
Powrót do góry

monon

PostWysłany: Czw 01-10-2015, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem pieniądze bardzo zmieniają ludzi i nie ma co się oszukiwać. Kasa odbiera myślenie.
Powrót do góry

lisek_ula

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 04-11-2015, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem pewna że dobrobyt zmienia sposób postrzegania niektórych rzeczy.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 16-11-2015, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie zmienia ludzi.
Myśmy np zaczeli zarabiać, mniej więcej po tyle samo.
Ale też jakoś tam podniosła się nasza stopa życiowa.
Dla nas, na pewno jest spokojniejsze życie..
ale pewnie gdybyśmy zarabiali jeszcze więcej, to było by pewnie inaczej.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: