Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy kłamać w cv
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Poszukiwanie pracy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 14-09-2016, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Grisalle, mialas staz?

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anka2211

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 26-09-2016, 14:07    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odradzam kłamać w CV. Wszystko wyjdzie na jaw, wystarczy trochę czasu. Jeżeli okłamiemy, a to wyda się napewno, to już mamy po pracy. Nie ma sensu oszukiwać, jeżeli będą chcieli nas zatrudnić to zatrudnią z takim doświadczeniem jakie posiadamy naprawdę.
Powrót do góry

Sylwia4432

PostWysłany: Nie 02-10-2016, 10:42    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co nam da, że w CV napiszemy sobie nie wiadomo co?
Przyjmą Cię wkońcu gdzieś , bo wymyślisz gdzie to nie pracowałaś i wtedy polegniesz.
Powrót do góry

Daria4411

PostWysłany: Czw 06-10-2016, 9:25    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Racja, napiszesz że pracowałaś na produkcji z mięsem (a tak naprawde nie pracowałaś) oni tam Cię wyślą i koniec Twojej kariery, nie bedziesz wiedziała o co chodzi i co masz tam robić.
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pon 10-10-2016, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skłamałaś w CV, szef każe ci wykonać pewną prace (która wg. cv umiesz), a ty nie wiesz o co chodzi lub wykonujesz ja źle.
trochę wstydu można się najeść.
Powrót do góry

angeliidz

PostWysłany: Czw 17-11-2016, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gorzej jak cv jest prawdziwe, a itak nie umie się tego wykonać, bo poprzednia firma była po prostu słaba, albo stanowisko na wyrost Uśmiechnięta
Powrót do góry

cukier puder

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 21-02-2018, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja myślę, ze nie ma co kłamać w cv... Z autopsji wiem jedno! Zwróćcie uwagę co piszecie w 'zainteresowaniach'. Na jednej z rozmów o pracę tylko to czytano. Więc dyskutowałam z moją obecną szefową o tym, czy jazz jest muzyką alternatywną czy nie jest Śmiejąca się
Powrót do góry

lady_in_red

PostWysłany: Sro 20-06-2018, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie nie warto kłamać. Nawet jeśli to nie wyjdzie na rozmowie (a pewnie wyjdzie, rekruterzy lubią o wiele rzeczy pytać...) to zapewne w pracy już tak. Szczególnie jeśli to umiejętność potrzebna na danym stanowisku. Kłamstwo ma krótkie nogi, szczególnie w sprawie szukania pracy ;D
Powrót do góry

annakozka

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 22-06-2018, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie kłam. To wyjdzie prędzej czy później Uśmiechnięta
Powrót do góry

czarny411

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 27-06-2018, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto się moim zdaniem doradzić znajomych w tym obszarze tematycznym. Oni naprawdę zawsze są w stanie pomóc.

Podpis Więc na tym polega dystynkcja?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Poszukiwanie pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: