Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy ktoś hoduje jaszczurkę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak one to mają spida. I bardzo lubią po głowach skakać. Złośliwa Ganja tez lubiła siedzieć na głowie mojego brata. A jak się fajnie do skoku szykowała. Zakochany Ode mnie uciekała Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Bo ja zwykle zabierałam ją myć, a łazienka ewidentnie się jej nie podobała. Śmiejąca się Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell fajoskie imię miał ten wasz legwan. Cool Złośliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnie wygląda u kogos, ja bym sie raczej nie odważyła, ewentualnie na żółwia, bo juz kiedyś miałam. Puszcza oko
Powrót do góry

madzia

Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Efrell fajoskie imię miał ten wasz legwan. Cool Złośliwa Bardzo szczęśliwa

Dopiero teraz zwróciłam uwagę na iście zielone imię Puszcza oko Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki, moja znajoma miała żółwia. Ponoć jego nocne tupanie może do szału doprowadzić, to prawda? Że aż tak głośno tupią zółwie?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Wiki, moja znajoma miała żółwia. Ponoć jego nocne tupanie może do szału doprowadzić, to prawda? Że aż tak głośno tupią zółwie?

Pierwsze słysze Zszokowana , mój był tak cichutki,ze aż do znudzenia. Spał w akwarium wiec nie tupał Śmiejąca się ,Nawet jak go wypuściłam to nic nie słyszałam.
Powrót do góry

kiara

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie bardzo ciekawią takie zwierzaczki Śmiejąca się . Z drugiej zaś strony jak widzę w telewizji, że ich właściciele noszą je na rękach to ciarki mi przechodzą, ponieważ wydaje mi się, że bałabym się takiego stworzonka Zakłopotana .
efrell a masz jakieś fotki Ganji?? Podejrzliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj brat gdzieś ma, może uda mi się od niego wydębić. Obawiam się jednak że miał robione zwykłym analogiem, a skaner mają popsuty. Smutna Ale może się uda. Bardzo szczęśliwa A zdjęcia miał cudne. Bardzo szczęśliwa

Jesli chodzi o noszenie to jedyne co to trzeba uważać na pazury. Czyli nie chodzić tam gdzie jest dużo ruchu, żeby się zwierzak nie wystraszył i samemu nie wykonywać gwałtownych ruchów, bo jak się wystraszy może tak jak kotek wbić pazury w to na czym stoi czyli przeważnie jest to dłoń, ręka, ramie lub głowa. A pazurki ma ostre.

Dołączone po 1 minucie 23 sekundach:

A przypomniało mi się jeszcze. Ponieważ Legwany bronią się ogonem, to braciak nie raz dostał nim po twarzy czy po rękach jak zrobił coś co się akurat jej nie spodobało. Śmiejąca się Śmiejąca się Mi się też raz oberwało ogonem. Czuć jak cię ktoś rzemykiem zdzielił. Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O biciu przez legwana ogonem opowiadała mi też moja koleżanka. Nie raz dostała z ognonka. Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jak on się wtedy fajnie stroszy. Zakochany Ja się z nim (jak brat nie widział, bo mnie za to gonił) drażniłam. Bo super taki nastroszony wyglądał. Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

kiara

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ile taki zwierzak kosztuje?? Podejrzliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem na allegro gostek chce za trzyletniego prawie 300 zł http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=207321401

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

kiara

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biedne zwierzątko Smutna . Pewnie przywiązało się już do swojego właściciela a ten chce go sprzedać Płacze lub Bardzo smutna .
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo chialabym miec jakies egotyczne zwierzatko w nowym domy i wlasnie myslelismy o gekonie albo legwanie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z takich zwierząt odradzam jedynie warana - są ogromne. Śmiejąca się
Kolega internetowy opowiadał mi, że jego kumpel miał warana. Legowisko miał na poduszce grzewczej obok kaloryfera. Nie dość że był wielki to jeszcze terroryzował psa, skacząc na niego. Śmiejąca się Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: