Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy łapiecie mandaty?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 24-02-2011, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hahaha. Bardzo szczęśliwa Z tego co mi wiadomo, to policja z reguły nie odzywa się. Chyba, że jeżdżą autami cywilnymi, to się odezwą i wprowadzają w błąd kierowców. Potrafią również bekać. Bardzo szczęśliwa Ale tak ogólnie, to takie radio, nie jednemu już tyłek uratowało. Jednak, jakby nie patrząc, jest to dla mądrych i rozsądnych kierwców, bo wiadomo, że czasami każdy lubi pocisnąć. Mimo to, mają na uwadze dobro i bezpieczeństwo innych. A niestety piraci drogowi, używają radia tylko po to, żeby gaz do dechy i tylko smuga dymu za nim.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 11-03-2011, 19:12    Temat postu: Re Czy łapiecie mandaty? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sylla napisała:
Prowadzicie samochód ?

Prowadzimy.Uśmiechnięta

sylla napisała:
A jak jest z wykroczeniami na drodze? Jeździcie zgodnie z przepisami? A może zdarza Wam się przycisnąć pedał gazu?

W mieście jeżdżę przepisowo, bo nigdy nie wiadomo kto może wyskoczyć na drogę. Też ze względu na wszędobylskie kamery i radary. Poza miastem pozwalam sobie na nieco więcej, pod warunkiem że nie jest ślisko. Na ogół, na trasie lubię poszaleć.Zakłopotana

sylla napisała:
Czy macie na swoim kącie jakieś punkty karne za nieprzepisowa jazdę ?
Jakie mandaty płaciłyście?

Na szczęście jeszcze (tfu tfu) nie. Choć już nieraz celowali do mnie "suszarką". Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

alapluska

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak prowadze samochód juz kilka lat tak jeszcze mi sie nie zdarzyło żebym zapłaciła mandacik, zawsze ładnie sie usmiecham i jakos przechodzi, fakt jest tez taki ze nigdy nie były to jakies tam mega wykroczenia Puszcza oko.
Powrót do góry

marcela00

PostWysłany: Pią 16-12-2011, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja muszę przyznać, że czasem mnie ponosi i trochę za bardzo naciskam na gaz, ale na moje szczęście przez tych kilka lat jeszcze mnie nikt nie złapał, obym się nie przekonała na własnej skórze jak to jest zapłacić mandat. Puszcza oko

Uwagi  Emotikona nie zastępuje kropki na końcu zdania!!
Majek.
Powrót do góry

miriam.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak chyba każdy, mam za sobą kilka mandatów i punktów.

Podpis Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 29-06-2012, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dostałam 2 mandaty za parkowanie, a konkretnie za brak biletu z parkomatu. Swoją drogą niektóre płatne parkingi mogliby lepiej oznaczać ... Wściekła
Powrót do góry

Bartma

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 08-08-2014, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ile lat jeździsz...?

Ja też ani jednego przez 7 lat.
Powrót do góry

omot

PostWysłany: Pią 23-03-2018, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeden jedyny mandat w życiu i to jak dla mnie dyskusyjny, za nieprawidłowo odlodzoną przedną szybę. Dla mnie było jak najbardziej ok, dla panów z policji już nie. Na szczęście teraz mam już postawionego blaszaka od Stalgar, na szybach zawsze maty i nie ma problemów z niedoskrobaną szybą.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: