Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy lubicie swoje ciało ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja właśnie staram się zarażać tą swoją postawą osoby wokół mnie;), ale niestety to dużo zależy zarówno od charakteru jak i wpływu środowiska na jednostkę.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

smile

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo się lubięUśmiechnięta
Co nie znaczy że jestem ideałem, ale kompleksów mi brak Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też Lubię swoje ciało, z racji tańca ciało mam umięśnione i napięte, nawilżone i piękne wg mnie...po latach oczywiście, bo:
Kiedyś martwiłam się zębami-dziś mam białe i proste...
Kieidyś martwiłam się piersiami, że są zbyt małe-dziś potrafię je kochać...
Kiedyś martwiłam się, że mam krzywe nogi-dziś mam zgrabne i długie...
Więc nie mam co narzekać Uśmiechnięta.
Zyczę Wam Wszystkim takiego podejścia, żeby pokochać siebie mimo wszystko i nie wyszukiwać na siłę kompleksów Uśmiechnięta.

A jeśli ciężko Wam zaakceptować siebie, czasami warto posłuchać Połówka, który Kocha każdy cm2 Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie co, tak czytam i muszę powiedzieć, że całkiem rozsądne macie podejście do tej kwestii.Bo tyle jest na świecie niezadowolonych ze swego wyglądu naprawdę ładnych kobiet, że głowa boli. Napatrzą się dziewczyny na fotki z okładek cyganionych komputerowo i mają potem kompleksy...A faceci jak sobie wybierają partnerkę na całe życie, to bynajmniej uroda i kilogramy nie stoją przy wyborze na pierwszym miejscu Uśmiechnięta .
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

runway18 napisała:
Milk ja też kiedyś się denerwowałam przytyciem. Ale teraz nawet przytycie 15 kg mi nie straszne bo wiem, że mój mężczyzna i tak będzie mnie kochał. I to chyba podstawowy problem kobiet. Co powiedzą mężczyźni. Przecież to dla nich chcemy być chude.

A ja mam zupełnie inne podejście - ja wcale nie chcę dobrze wygladac przede wszystkim dla faceta. Sama ze sobą mam sie czuć dobrze i tyle. Czasem sa takie dni, że patrzę w lustro i sama sobie sie podobam - czasem jest zupełnie odwrotnie. Lubię sowje ciało, co nie oznacza, że nie chciałabym czegoś zmienić. Ale nie mam kompleksów z powodu nadmiernych paru kilo - biorę się wtedy w ryzy i staram sie osiągnąć zamierzony efekt.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
A ja mam zupełnie inne podejście - ja wcale nie chcę dobrze wygladac przede wszystkim dla faceta. Sama ze sobą mam sie czuć dobrze i tyle. (...)

Ja też mam takie podejście. Oczywiście, akceptacja mężczyzny też jest ważna i może pomóc w uporaniu się z kompleksami, zwłaszcza jeśli dotyczą czegoś, czego i tak się nie da zmienić.
Jednak jakoś nie wyobrażam sobie, że zrezygnowałabym np. z odchudzania (gdybym sama się źle czuła z nadwagą), bo mąż mnie akceptuje lub wręcz uwielbia pulchne kobiety. Tak samo mam z długością i kolorem włosów, stylem ubierania się, itp. Uśmiechnięta
Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubie siebie.Mam gorsze dni,ale to chyba kazda kobieta ma.
Mam małe piersi i bardzo sie z tego ciesze!Nigdy nie zazdrosciłam kolezankom duzego biustu.
Mam tez ładne i zgrabne stopy i chętnie je eksponuję.
Jesli coś mam gorszego wg. mnie to tego nie eksponuję tylko staram sie ukryć i o to chodzi.W końcu zadna z nas nie jest idealna,wazne aby dostrzec swoje dobre strony i na nich sie skupić Puszcza oko
Powrót do góry

Ehefrau

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam sporo kompleksów i zastrzeżeń do mojego ciała. Dlatego np. latem nie pokazuję się w bikini, bo:
parę kilo nadwagi, koślawość kolan itp. itd......
Przewraca oczami

Podpis "Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło." Oscar Wilde
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez mam niestety kompleksy. Mysle ze spowodowane jesto cukrzyca poniewaz czesto dojadam (zwlaszcza wieczorami lub noca) co sie odbija na moim brzuszku. I nawet jesli w dzien jem lekkie rzeczy to w nocy nadrabiam. Czasami nawet wstydze sie rozebrac przed moim mezczyzna. Nawet w walentynki nie dalam rady Zakłopotana Wiem ze On mnie Kocha taka jaka jestem (czesto mi to mowi), ale siedzi to gdzies we mnie Diablica lub Bardzo wściekła Ale musze przyznac ze moje oczka mi sie bardzo podobaja oraz piersi wiec staram sie zakamuflowac reszte niedoskonalosci i podkreslac swoje walory.

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 20-02-2009, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może nie jestem idealna, ale akceptuję siebie taką jaką jestem. Dobrze się czuję w swoim ciele.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 22-02-2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez siebie akceptuje, dbam o swoje cialo i zawsze staram sie dobrze wygladac.
Tak jak chyba kazda z nas, znajde w sobie cos co akurat mi sie nie podoba. Ale co z tego? Nie ma takiej drugiej jak ja i dlatego jestem wyjatkowa. Cool
Wszystkie jestesmy wyjatkowe! Puszcza oko

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 23-02-2009, 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś akceptowałam się w 100%, teraz zaczynam mieć "ale"..
Przytyłam ze 2 czy 3 kilo, niby nie dużo, ale brzuszek mam malutki, już nie płaski i mój P. mi czasem mówi,ze mogłabym poćwiczyć i zrobić coś... Smutna

On myśli,że mnie mobilizuje, a mnie to wkurza i jedyne na co wtedy mam ochotę to zmienić jego nie siebie..
Powrót do góry

Kitty

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 24-03-2009, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anielica , moje Słońce też czasami mówi, że mogłabym od czasu do czasu poćwiczyć, bo od niedawna mam leciutki brzuszek. Ale również zawsze mówi mi jak seksownie danego dnia wyglądam lub, że ładnie pachnę (ah ci faceci Puszcza oko ).
Kiedyś nie zwracałam uwagi na swoje ciało, ale tak czy inaczej nie zamieniłabym go na żadne inne. Może czasem mam coś do rozmiaru swojego biustu, ale liczy się dla mnie to, że dla swojego mężczyzny jestem najseksowniejszą kobietą na świecie Puszcza oko
Sama siebie polubiłam dopiero jakiś czas temu, ale wciąż pracuję nad sobą... z różnym skutkiem Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Wto 24-03-2009, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze miałam kompleksy...
A przyczyniały się do nich koleżanki szkolne..
Byłam drobna i szczupła ,a rozmiar 34 w latach 80-tych był niedostępny w sklepach Bardzo szczęśliwa
Koleżanki nigdy nieomieszkały zaznaczyć jaka jestem chuda...

Teraz po latach mam malutką satysfakcję...Mając 40-stkę biegam w bikini po plaży i nieżle wyglądam...
One niestety walczą z nadwagą Puszcza oczko
Powrót do góry

kaju

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 24-03-2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nienawidze moich piersi, są zdecydowanie za małe, wręcz ich nie ma wcale...
I to jest mój OGROMNY kompleks

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: