Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy lubicie swoje ciało ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artifficial_Minds

PostWysłany: Wto 24-03-2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja się lubię - raz bardziej a raz mniej. Mniej jak za bardzo schudnę ale na szczęście szybko wracam do normy Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kate74

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 24-03-2009, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak różnie - najczęściej o tym nie myślę. Parę rzeczy mi się podoba, niektóre nie. Byłabym zadowolona, gdybym wróciła do wagi sprzed ciąż, ale ... nic nie robię w tym kierunku Zakłopotana
Najważniejsze, że mężowi się podobam Puszcza oko i te parę kilo więcej mu nie przeszkadza.
Powrót do góry

NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 20-07-2009, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od tego mementu, gdy nagle zaczelam miec problemy z hormonami wogle sie nie akceptuje.. i wszystko bym zmienila.. Nie moge sie na siebie patrzec Smutna
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Wto 21-07-2009, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię moje ciało, chociaż zaczynam już zauważać wpływ upływającego czasu. Jak na razie robią mi się pierwsze zmarszczki pod oczami i to jest moja zmora. Bardzo smutna Zaczynam z nimi walczyć i widzę pierwsze efekty. Co do reszty to jestem zadowolona. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 21-07-2009, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobitki- w kwesti nieszczęsnych za małych/za dużych piersiątek Śmiejąca się : Wasi faceci są nimi zachwyceni ,ponieważ naprawdę im się one podobają bez względu na rozmiar Puszcza oko . My kochamy bezwarunkowo wasze piersi . Każdy rozmiar piersi kobiety nas podnieca, bo nie ma nic cudowniejszego w świecie od ciałka ukochanej kobitki Śmiejąca się . Przecież łapska nam tam zawsze przy lada okazji same bezwiednie wędrują. Puszcza oko
Pocieszcie się faktem (choć to zapewne wątpliwe pocieszenie dla malkontentek), że masa gostków w porciętach też cierpi katusze z powodu rozmiaru. I to nawet wtedy, gdy mówicie im, że wszystko mają ze sprzętem w jak najlepszym porządku Śmiejąca się .
Powrót do góry

NIKITA

PostWysłany: Wto 21-07-2009, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Choc, jestem zadowolona z piersi bo sa ladne i buzi...
No i wlosy tez sa ok Puszcza oko)

A tak to wstyd z samej siebie Smutna Za okragle uda i straszne roztepy... A przeciez nie jestem po ciazy Smutna
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 30-12-2011, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem bardzo zadowolona ze swojego ciała. Kiedyś było wiele rzeczy które chciałam w sobie zmienić, ale z wiekiem widzę, że to były moje wymysły.
Powrót do góry

mariamagdalena

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 30-12-2011, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zacznę od tego, że to czy się sobie podobamy wcale nie jest zależne od wagi, gęstości włosów czy długości nóg... Jedynie od psychiki. Kilka lat temu chciałam by coś mi zeszpeciło twarz. Brzmi to dziwnie, ale miałam dość. Po 1: bycia traktowaną jak idiotka, po 2: facetów którzy chcieli numer telefonu ale dowiedzieć się jaki mam charakter, już nie. Wtedy właśnie przeczytałam rade by wypisać wszystko co się mi nie podoba w sobie i pogrupować na rzeczy które mogę zmienić i na te na, które nie mam wpływu. Pierwsze zmienić, drugimi się nie przejmować. Było to 15 kg temu:). Teraz wiele rzeczy mi się nie podoba: Za duże stopy, za obwisły tyłek, za dużo tłuszczu na brzuchu, worki pod oczami, za jasna karnacja i jeszcze coś by się znalazło. Mogłabym ćwiczyć, zmienić to, ale najzwyczajniej mi się nie chce. Kocham siebie w szerokich bluzach tak samo jak i w obcisłej sukience. A mój facet ma kochać mój mózg i moją dusze. A każdy cm mojego tłuszczu ma uwielbiać, bo kiedy będę stara i pomarszczona to nadal będę potrzebować miłości i tego spojrzenia pełnego uwielbienia mimo zmarszczek i nadwagi.Uśmiechnięta

P.S.
Żeby nie było, że podchodzi to pod samouwielbienie to nie cierpię swoich "boczków", które się wylewały gdy przymierzałam stare spodnie. (Wyrzuciłam spodnie:))

Podpis Nigdy nie żałuj tego, co kiedyś sprawiało Ci radośćUśmiechnięta
Powrót do góry

Gonieczka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 03-01-2012, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmmm ja siebie lubię za to jaka jestem, a nie jak wyglądam.
Człowiek nie wybiera np. jak wygląda jego twarz, jak wygląda sylwetka.
Hmm każda kobieta chce coś zmienić swoim ciele bo uważa że do doskonałości jej wiele brakuje.
I przyznam szczerze ja też to i owo bym zmieniła. Zakłopotana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 10-04-2012, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wprost nienawidzę swojego ciała. Gdybym mogła to zoperowałą bym chyba 90%. Począwszy od wielkiego nosa, po małe cycki, fałdy na brzuchu i wielkie uda. Grrrr.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

furia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogólnie, to lubię moje ciało, szczególnie szyję, szeroko pojęty dekolt, piersi i ręce. Ale uda - o bogoooowie... Najchętniej wymieniłabym je na jakiekolwiek, choćby na udka z kurczaka. Przy moich nawet kurze wydają się, moim zdaniem, atrakcyjniejsze.
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 30-07-2012, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubie, bo sporo pracuje na to żeby było takie jakie jest. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Sook

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię swoje ciało. Czasem myslę o moim brzuchu czy biuście albo pupie ale tak na prawdę to cąłkowicie się sobie podobam. Uśmiechnięta
Odziedziczyłam po mamię cudowną klepsydrowatą figurę(bo całkowicie klepsydra w moim przypadku to to nie jest).
Powrót do góry

wysokie_obcasy

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze lubiłam swoje ciało, ale od kiedy zamiast brzucha mam oponę, to brzucha już nie lubię. Smutna
Powrót do góry

NIKITA

PostWysłany: Pią 09-11-2012, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm nie wiem czemu przez to jak wyglądam mam niskie samopoczucie. Czuje się gorsza, bo raz szczupleje jak grubnę i dlatego też mam roztępy i przez to czuje sie brzydka dla mężczyzny.

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: