Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy lubicie swoje ciało ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
runway18

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 19:59    Temat postu: Czy lubicie swoje ciało ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Większość z nas ma coś, co chcialaby w sobie zmienić. Jeśli Wy tak macie, napiszcie co to jest ? Jak przebiega bądź przebiegał u Was proces akceptacji swojego ciała. Jako kobiety jednak przywiązujemy do tego znaczną wagę. Ja powiem szczerze, że kiedyś nie akceptowałam swoich piersi. Uważałam, że są za małe i chciałam poddać się operacji. Dziadek który jest chirurgiem plastycznym powiedział, że bardzo chętnie ale wpierw 100 zaświadczeń od różnych psychiastrów że w szystko w główce mam na swoim miejscu. Potem poznajałam mojego M. i on nauczył mnie akceptować i kochać moje piersi. Teraz zamiast ich minusów wole widzieć plusy. Często zdarza mi się w okresie zimowym przytyć 10 czy 15 kg. Jednak i tym się nie przejmuje bo wiem, że mój polówek nie kocha mnie za biust czy pupę ale za osobowość. Akceptacja/ lubienie swojego ciała to przede wszystkim stan ducha a obraz przed lustrem. A Wy, lubicie swoje ciało ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Milk

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wiesz runway, że różnie z tym lubieniem. Raz lubie raz nie lubie Podejrzliwa

U mnie to też inna kwestia. Parę lat temu mocno się odchudzałam. Schudłam 13kg i od tamtej pory denerwuję się gdy przytyję. Ale z tą akceptacją chyba nie jest u mnie aż tak źle.

Podpis najlepsze wciąż musi przyjść, na lepsze wciąż czekasz Ty...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

runway18

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Milk ja też kiedyś się denerwowałam przytyciem. Ale teraz nawet przytycie 15 kg mi nie straszne bo wiem, że mój mężczyzna i tak będzie mnie kochał. I to chyba podstawowy problem kobiet. Co powiedzą mężczyźni. Przecież to dla nich chcemy być chude.
Powrót do góry

Milk

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnie czytać, że się takimi rzeczami nie martwisz i że jesteś zadowolona ze swojego wyglądu. Ja też jestem zadowolona ze swojego. Tylko czasami... coś nie pasuje...Ale to czasami Puszcza oko

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Będąc w szkole średniej ciągle się odchudzałam, ale z marnym skutkiem. Później przestałam się tym przejmować i jakoś sama z siebie, nawet nie wiem kiedy, schudłam i obecną swoją wagę jak najbardziej akceptuje. Uśmiechnięta

Ogólnie jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Uśmiechnięta Nie lubię jedynie moich cieni pod oczami. Bardzo smutna Uważam, że dodają mi lat i wyglądam przez to jakbym była ciągle niedospana, mimo że dużo śpię. Skonsternowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

runway18

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Milk ja też mam chwile słabości, jak zjem pudełko lodów litrowych o 3 w nocy. Ale wkońcu raz się żyje. Wole dbać o to jest w środku mnie. Bo moja uroda nawet jeśli kiedyś jest atrakcyjna to minie na starość. Kto wie, może jutro będę miała wypadek i moja twarz ulegnie czemuś tam. A to co w sercu i umyśle zawsze zostanie. Niestety kobieta wiele traci po otwarciu ust gdy nie ma nic do powiedzenia. Natomiast swoją inteligencją, poczuciem humoru etc. potrafi przyćmić każde niedoskonałości swej urody. Potrzeba tylko mężczyzny który potrafi patrzeć głębiej.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak. Bardzo szczęśliwa
Moje ciało nie jest może idealne, ale z drugiej strony, nie ma czegoś konkretnego, z czego mogłabym być niezadowolona.
Kiedyś miałam problem z wagą (48 kg przy 167 cm wzrostu), ale teraz udaje mi się utrzymać przynajmniej 55-56 kg.

Przeraża mnie natomiast przemijanie. Pewnie w przyszłości, z niczego nie będę zadowolona. Złośliwa
Powrót do góry

Milk

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

runway18 napisała:
Niestety kobieta wiele traci po otwarciu ust gdy nie ma nic do powiedzenia. Natomiast swoją inteligencją, poczuciem humoru etc. potrafi przyćmić każde niedoskonałości swej urody. Potrzeba tylko mężczyzny który potrafi patrzeć głębiej.

Ładnie to napisałaś. Uśmiechnięta

Powrót do góry

runway18

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję Uśmiechnięta. Tylko z tymi mężczyznami dość trudno. Choć to nie tylko ich wina.
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trudne pytanie! Akceptuje swój wygląd jeśli chodzi o ogół. Nie przeszkadzają mi "boczki" Bardzo szczęśliwa , brzuszek też lubię, nogi mam nawet zgrabne Uśmiechnięta , pupka może być! Jedyne czego w sobie nie znoszę to moje piersi- zbyt małe. Nie mogę sobie z tym poradzić, mam ogromny kompleks na tym punkcie! Mój T. zapewnia mnie, że są piękne, lubi je, wcale nie takie małe itd., ale ja i tak wiem swoje! Wiem, że on naprawdę tak myśli, ale ja nie potrafię ich polubić. Próbuje mnie przekonać, żebym się tak nie traktowała, to jest ciężka sprawa. Mam nadzieję, że się kiedyś w pełni zaakceptuje!
A no i zęby mogłabym mieć ładniejsze!

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie lubię swojego ciała. Ja je kocham, i każdego dnia staram się by było jeszcze piękniejsze. Akceptuje całą siebie i dziękuje Bogu za to jaka jestem:). I dobrze mi się z tym żyje, choć niektórzy uważają to za narcyzm i samouwielbienie ja po prostu potrafię docenić to co mam, a nie wyszukiwać sobie kompleksów.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

runway18

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martta ja też miałam ten problem Uśmiechnięta. I dziś już wiem, że to nie był problem z moimi piersiami ale z moją głowką. Dziś ciesze się że są małe. Doceniam, że kiedy innym będą zwisały moje nadal zachowają jędrność. Doceniam fakt, że nie mam problemów z zapinaniem się w bluzkach jak wiele moich koleżanek, dzięki czemu korzystniej wyglądam. Dziś też już wiem, że wystarczy dobry biustonosz by je "powiększyć". Warto zaufać swojemu mężczyźnie i pokochać je tak samo jak on Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
(...) Akceptuje całą siebie i dziękuje Bogu za to jaka jestem:). I dobrze mi się z tym żyje, choć niektórzy uważają to za narcyzm i samouwielbienie ja po prostu potrafię docenić to co mam, a nie wyszukiwać sobie kompleksów.

Taki narcyzm, powinien być najbardziej zaraźliwą "chorobą" na świecie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

runway18

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Taki narcyzm, powinien być najbardziej zaraźliwą "chorobą" na świecie. Uśmiechnięta
I ja się pod tym podpiszę Uśmiechnięta.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś się strasznie nie lubiłam. Pociągła twarz, wystająca brodę (miałam wadę zgryzu i wysunięta broda mi została). Poza tym miałam problem z trądzikiem. Figura? Wystający brzuch, oponki. reszta ujdzie w tłumie Puszcza oko.

Teraz?
Coraz częściej lubię na siebie patrzeć w lustrze Uśmiechnięta. Nadal mam pociągłą twarz, wystającą brodę, oponki i wystający brzuch. Trądzik zniknął (tabletki anty). Ale liczy się to jak siebie widzę. Nabrałam pewności siebie i zwracam uwagę na atuty- bo każda z nas coś takiego ma. Dla mnie są to oczy i biust Puszcza oko. A o wadach staram się nie myśleć Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: