Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy miałyscie okazje zdradzic ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miedsiestra

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 07-07-2010, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam i to kilka ale nie zrobiłam tego,niemogłam....mąż był sk......em a go nie zdradziłam a teraz proszę jaki los jest przewrotny sama kochanką jestem......nie spałam z tym mężczyzną bo nie mogę, nie jestem w stanie,czuła bym się z tym żle. Ale spotykam się z nim potajemnie gadamy, śmiejemy się spędzamy ze sobą czas.....i kocham Go:)

Dołączone po 4 minutach 23 sekundach:

Może to dziecinne ale w ten sposób sama siebie usprawiedliwiam.....seksu nie ma to zdrady nie ma.....asekuruję się.Z drugiej strony żałuje że niezdradzałam bo małżeństwo moje było koszmarem seksu nie było wcale w nim,ja niechciałam.....zdecydowałąm że nie będe sypać z kimś kto nas bije i poniża nawet jak będzie mi się chciało,ale zdradzić też go nie zdradziłąm bo czuła bym sie podle.....

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

miedsiestra

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Sob 10-07-2010, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A szkoda...........tylu facetów mogłam mieć.........a tak siedzę teraz sama przed kompem.Co za los.........

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 10-07-2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

miedsiestra napisała:
A szkoda...........tylu facetów mogłam mieć.........a tak siedzę teraz sama przed kompem.Co za los.........

To czemu ich teraz nie ma?
Dziwne, że zawsze jest tylu facetów wokół jak kobieta kogoś ma. A jak zostaje sama, to jakoś nikt się już nie kręci. Przewraca oczami

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Chani

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 10-07-2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Okazji było wiele, ale nie skorzystałam. Nie potrafiłabym, ale nie mogę powiedzieć że zawsze tak będzie bo nie wiem i nie jestem pewna tego, co spotka mnie jeszcze w życiu i jak zachowam się w pewnych sytuacjach.
Powrót do góry

Zatroskana01

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 14-07-2010, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze jest jakaś okazja do zdrady, ale po co to robić?? Skoro jest się z kimś to nie po to żeby skakać na boki. A jak się chce prowadzić bujniejsze życie to należałoby pozostać osobą wolną i cieszyć się swoim "wyzwoleniem" a nie kogoś ranić
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 10-03-2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdradziłam - w myślach...

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 11-03-2011, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj okazji było, oj było, ale ja nie zdradziłabym ukochanego, nigdy!

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 11-03-2011, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj miałam Bardzo szczęśliwa .

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 11-03-2011, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Irish iii?

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 16-03-2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie. I bede robila wszystko, zeby nic takiego nie mialo miejsca.
Powrót do góry

Coral

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 16-03-2011, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam, miałam ale nie skorzystałam.
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 18-03-2011, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo kocham mojego W. i nie wyobrażam sobie zdrady. Unikam takich towarzystw typowo damsko-męskich, bo jestem przeczulona na tych wszystkich cfaniaków. Strasznie mnie drażni, jeśli widzę że jakiś inny facet robi do mnie podchody. Od razu ucinam rozmowę. Sama też nie prowokuję takich sytuacji.
Powrót do góry

loka006

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie dopuściłabym się zdrady.. nie umiałabym spojrzeć w lustro i żyć dalej w zgodzie z samą sobą..

Podpis `żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam...`
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie Oczko tak jest jak mówisz , jak trzeba to ich brak Puszcza oko.

Ja miałam i również tego niezrobiłam. Ja to ja , ale dlaczego za moją chwilę słabości ma cierpieć mój połówek?

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pią 25-03-2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ona napisała:
Ja zdradziłam - w myślach...

E to nie zdrada, tak jak i z kolegą nie zdrada... Puszcza oko

Nie. Zdrada = zmiana partnera. I nie rozumiem społecznego przyzwolenia (takiego po ciuchu) na skoki w bok.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

Skocz do: