Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy miałyscie okazje zdradzic ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 18-06-2011, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale przecież można miec takie okazje w życiu , ale trzeba umiec z nich nie skorzystac Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zdradzonaania

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 12:38    Temat postu: Zdrada Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja swojego namierzyłam poprzez link
dopiero teraz zorientowałam się że przez tyle czasu mnie oszukiwał i zdradzał.
Masakra jakaś
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm miałam okazję, ale tego nie zrobiłam. Umiałam się powstrzymać. Uśmiechnięta Cieszę się z tego baardzo. Puszcza oko

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

stokrotka411

PostWysłany: Wto 30-08-2011, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie okazje przychodzą nie proszone i czasem w momencie gdy się nie spodziewamy...

Dołączone po 1 minucie 51 sekundach:

graszka napisała:
Ale przecież można miec takie okazje w życiu , ale trzeba umiec z nich nie skorzystac Uśmiechnięta

Dobre Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Maus

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po co zdradzać? Przecież jeśli się nie układa,to należałoby zakończyć związek. Zdrada komplikuje i jest obrzydliwa
Powrót do góry

Ania...

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Okazję zdradzić miałam i to nie jedną. Tyle że nie skorzystałam i bardzo się z tego powodu cieszęBardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga

PostWysłany: Nie 01-01-2012, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam, niejednokrotnie ale nigdy nie skorzystałam. Mam powodzenie u mężczyzn i okazja do zdrady będzie zawsze, ale mam zasady.
Powrót do góry

mariamagdalena

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 02-01-2012, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Okazji miałam wiele, ale nawet bym nie umiała zdradzić. Zawsze było dla mnie to bez sensu, bo jeśli chce zdradzać to znaczy ze nie kocham, więc być ze sobą?

Podpis Nigdy nie żałuj tego, co kiedyś sprawiało Ci radośćUśmiechnięta
Powrót do góry

miriam.

PostWysłany: Nie 15-01-2012, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, miałam, ale mam swoje zasady i granice, których twardo się trzymam. Wiem co jest w życiu najważniejsze przynajmniej dla mnie.
Powrót do góry

Zaplecze

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 17-01-2012, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również miałam, ale całe szczęście wygrał zdrowy rozsądek.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każdy pewnie ma, kwestia jest tego czy jesteśmy do tego zdolni, czy mamy zwyczaj ulegać pokusie i jaki mamy charakter.
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 27-06-2014, 15:49    Temat postu: Czy miałam okazję zdradzić ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niby mówi się, że z każdej okazji trzeba skorzystać, ale ja... brzydzę się zdradami. A gdyby tak mnie zdradzono? NIE.. Puszcza oko ręka,noga,mózg na ścianie,oko na widelcu Puszcza oko
Powrót do góry

marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie zdradziłam.
Powrót do góry

bradana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 05-11-2014, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy miałam okazję, pewnie nie raz, ale nigdy się rozglądałam to i nie zauważyłam. Dziwię się, że wierność rozpatrujecie w kategoriach sukcesu, jakby to było takie trudne powstrzymać się od zdrady. No cóż, może dla was jest. Dla mnie to oczywista oczywistość.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 07-11-2014, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Okazja zawsze sie zdarzy. Pytanie czy skorzystamy.
Czy miałam, oczywiście, ostatnio jakiś miesiąc temu.
Ale nie skorzystałam, bo i po co
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

Skocz do: