Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy miałyscie okazje zdradzic ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 13-11-2014, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Flirtować jedno - dla żartu i nie nachalnie, obleśnie, tylko dlatego, że spotkamy kogoś interesującego- to jest dla mnie granica, albo już czasem przekraczanie granicy.
Więcej nie. I nie rozumiem dlaczego ludzie są w stanie zaryzykować wieloletni związek dla głupoty - jednej nocy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ankoro

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 19-11-2014, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:
Efrell trafiłaś w sedno ! ja również nie potrafię być dwulicowa; gdzieś na forum napisałam już, że dobrze jest traktować ludzi tak jak chcielibyśmy być sami traktowani - no i same sobie odpowiedzcie: czy którakolwiek z nas chciałaby być zdradzona?

Dokładnie tak samo myślę.
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 19-11-2014, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam flirtować ale czy to ma się skończyć od razu zdradą no nie przesadzajmy Uśmiechnięta Ale tak zdarzyło mi się ... i nie żałuje
Powrót do góry

renatazo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 01-12-2014, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I nie miałabyś nic przeciwko gdyby Twój facet zrobił to samo?
Powrót do góry

wypalona29

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 18-01-2015, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety zdarzyło sie to w moim zyciu...i bardzo tego żałuję SmutnaSmutna i wiem że nigdy nikogo nie zdradze.

Podpis My kind of love
Powrót do góry

kaminiolka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wypalona29 napisała:
Niestety zdarzyło sie to w moim zyciu...i bardzo tego żałuję SmutnaSmutna i wiem że nigdy nikogo nie zdradze.

Nie wierzę w to. Zdrada jest jak granica zza której nie ma powrotu. Jeśli zdradziło się raz, to to wróci. Tak uważam.
Powrót do góry

Galina90

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ehhh... byłam w toksycznym związku. To był tylko pocałunek, ale jednak... Na swoją obronę mam tyle, że od razu po tym zdarzeniu rozstałam sie z tym facetem Uśmiechnięta
Teraz jestem w szczęśliwym związku i przyznam, że to małe "wykroczenie" pozwoliło mi podjąć decyzję o lepszym życiu Uśmiechnięta
Powrót do góry

leszczyńska

PostWysłany: Nie 22-02-2015, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety, jeszcze nie Puszcza oko

Dołączone po 52 sekundach:

Niestety, jeszcze nie Puszcza oko Ale jeśli będę miała okazję to pewnie kiedyś... Puszcza oko
Powrót do góry

pistac_jowa

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 28-02-2015, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie nazwałabym tego okazją. Raczej prezentem od losu, bo dzięki temu człowiekowi otworzyłam oczy, a teraz jest moim wspaniałym przyjacielem. Rozstałam się z mężczyzną, którego zdradziłam, bo ten związek był i tak skazany na porażkę, tylko bałam się zostać sama. No, ale to temat chyba na oddzielny wątek, nie będę tu zaśmiecać. Może kiedyś opiszę swoją historię. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

lapaloma

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 28-02-2015, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem ze swoim mezem po slubie 5 lat i nigdy nie mialam nawet takich mysli zeby zdradzic....slubowalam przed oltarzem i tego bede sie trzymac. Nie rozumiem kobiet ktore zdradzaja Smutna facetow z reszta tez...
Powrót do góry

Cery

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Nie 08-03-2015, 2:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Okazje bywają. Chęci nie ma Puszcza oko Jesteśmy razem od 7 lat i nie przyszło mi do głowy żeby zdradzać. To pierwszy związek w który się tak zaangażowałam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Skocz do: