Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy miałyscie okazje zdradzic ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 12-04-2007, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
A wracając do pocałunków, to dla mnie nie jest to zdrada, ale sygnal, że do zdrady dojść może. Czyli tzw. początek. Puszcza oko

Bardzo ładnie napisałaś Efrelku Uśmiechnięta .

Ostatnio mi się śniło, że zdradziłam mojego B. Rany jakie miałam wyrzuty sumienia Przewraca oczami . Dobrze, że to był tylko sen, bo chyba bym się wykończyła.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 12-04-2007, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Czy kuzyn, czy brat/siostra, czy całkiem obca nam osoba, to zawsze będzie zdrada ...

Tylko, że właśnie zależy to od postrzegania tego "zjawiska". Jedni uważają, że zdrada jest dopiero gdy w grę wchodzą uczucia, inni mówią, że każdy przejaw fizycznej namiętności, jeszcze inni mają zupełnie inne terie na ten temat. Dlatego wydaje mi się, że zdrada jest wtedy gdy przekroczymy bariery wyznaczone przez naszego partnera.
Nie wiem czy napisałam to zrozumiale, heheh. Uśmiechnięta

A wracając do pocałunków, to dla mnie nie jest to zdrada, ale sygnal, że do zdrady dojść może. Czyli tzw. początek. Puszcza oko

Bardzo mądra z Ciebie dziewczyna. Pięknie to napisałaś.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

olaja

PostWysłany: Czw 12-04-2007, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam, ale mimo pokusy nie skorzystałam....
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 12-04-2007, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:

Czy kuzyn, czy brat/siostra, czy całkiem obca nam osoba, to zawsze będzie zdrada ...

Chyba nie bardzo rozumiem Niezdecydowana Przecież nie można męża, czy chłopaka zdradzić z własnym bratem, albo kuzynem! To jakiś absurd! Przewraca oczami

efrell napisała:

A tu się zgadzam w 100%. Jeśli dochodzi do namiętnego pocałunku, to znaczy, że był powód, żeby do niego doszło, czyli jakiś pociąg fizyczny. A to jest zdrada.

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 12-04-2007, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:

ami:

efrell napisała:

A tu się zgadzam w 100%. Jeśli dochodzi do namiętnego pocałunku, to znaczy, że był powód, żeby do niego doszło, czyli jakiś pociąg fizyczny. A to jest zdrada.

Jeśli w grę wchodzi alkohol to chyba nie jest zdradą. To znaczy dla mnie jest ale można to zawsze podciągnąć pod to, że nie miało się świadomości.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 12-04-2007, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:

Jeśli w grę wchodzi alkohol to chyba nie jest zdradą. To znaczy dla mnie jest ale można to zawsze podciągnąć pod to, że nie miało się świadomości.

Niby tak... Ale ja bym takiej zdrady nie wybaczyła Niezdecydowana Dla mnie zdrada, to zdrada i nie ma tłumaczenia.

Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:

Niby tak... Ale ja bym takiej zdrady nie wybaczyła Niezdecydowana Dla mnie zdrada, to zdrada i nie ma tłumaczenia.

To tak jak dla mnie. Uśmiechnięta
Cytat:

Dla mnie nie ma tłumaczenia, że pod wpływem alkoholu się zdradziło. Jak się nie umie pić to się nie pije i wtedy nie ma problemu. Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:
efrell napisała:

Chyba nie bardzo rozumiem Niezdecydowana Przecież nie można męża, czy chłopaka zdradzić z własnym bratem, albo kuzynem! To jakiś absurd! Przewraca oczami

Kasiu jeśli jest się osobą perwersyjną, lub jakkolwiek by ją nazwać i lubi się miziać i kiziać z każdym bez względu na pokrewieńswto to chyba jest to zdrada. A o tym własnie mówiłam.
A nie o tym, że jak się przytulę do brata to zdadzę męża. Puszcza oko

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Kasia napisała:
efrell napisała:

Kasiu jeśli jest się osobą perwersyjną, lub jakkolwiek by ją nazwać i lubi się miziać i kiziać z każdym bez względu na pokrewieńswto to chyba jest to zdrada. A o tym własnie mówiłam.
A nie o tym, że jak się przytulę do brata to zdadzę męża. Puszcza oko

Sorki, efrell Puszcza oko Nie brałam aż takich perwersji pod uwagę Zszokowana Puszcza oko

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[quote="Kasia"]
Jewel napisała:

Jak dla mnie alkohol nie jest zadnym wytlumaczeniem ani wymowka. Mowi sie ze po pijaku zawsze prawde sie powie, to co z pozadaniem?
Powrót do góry

gabi32

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mialam okazje i jakos ufff zdrowy rozsadek wygral .

A co do alkoholu popieram zuzke , % to nie jest wytlumaczenie .
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi ostatnio śnią sie meżczyźni, że rozmawiaja ze mna, trzymaja mnie za rekę, interesuja sie mną. Podobaja mi sie te sny, bo przypominaja mi troche fajne lata. Nie wiem,może to też forma zdrady albo wołanie o zainteresowanie męza moja osobą Smutna
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Mi ostatnio śnią sie meżczyźni, że rozmawiaja ze mna, trzymaja mnie za rekę, interesuja sie mną. Podobaja mi sie te sny, bo przypominaja mi troche fajne lata. Nie wiem,może to też forma zdrady albo wołanie o zainteresowanie męza moja osobą Smutna

Wiki ja mysle, ze podswiadomie prosisz meza o wiecej czulosci Zakochany
W koncu wiosna, nie? Puszcza oko
Powrót do góry

gabi32

Zodiak: Panna

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wychodzi ze my Kobiety mamy podobnie jak Kotki w marcu Uśmiechnięta.
Powrót do góry

kiara

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie miałam takiej okazji jeszcze w swoim życiu Uśmiechnięta I mam nadzieję, że mieć nie będę... Bardzo szczęśliwa Zdrada to dla mnie najgorsze zło w związku!! Gdybym kiedyś została zdradzona być może po pewnym czasie bym wybaczyła, jednak nigdy bym nie zapomniała... czyli dla mnie byłby to koniec związku...

Podpis "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje."
Serduszko 06.02.05 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

Skocz do: