Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy miałyscie okazje zdradzic ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 19:13    Temat postu: Czy miałyscie okazje zdradzic ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy mialyscie okazje zdradzic? Co sie wtedy stalo? W jakich okolicznosciach? Chcialabym zobaczyc jak sie to ma do rzeczywistosci kiedy ludzie mowia ze w ich zwiazku jest dobrze i wszytsko sie uklada, a jednak ulegaja takim okazjom.

Ja osobiscie nie mialam jeszcze takiej okazji ( na szczecie ), ale moze to dlatego ze unikam towarzystw typowo meskich.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja także nie miałam okazji aby zdradzić. Tak strasznie mocno kocham mojego D., że nie wyobrazam sobie, że mogłabym Go zdradzić.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mialam okazje i nie wydaje mi sie, zebym musiala unikac towrzystwa meskiego, zeby nie zdradzic.
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak ale okazja czyni zlodziejem. Jakbym musiala caly czas unikac meskiego towarzystwa to bym z domu nie wychodzila. Puszcza oko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie miałam okazji Cool
poza tym był tu kiedyś taki temat co w ogóle rozumiemy pod pojęciem zdrady Uśmiechnięta i chyba od tego by należało zacząć Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam tutaj na mysli zarowno kontakt fizyczny jak i zaangazowanie emocjonalne.
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

okazję pewnie miałam-ale tego nie próbowałam nawet zapamiętać.... nigdy takiej okazji nie szukałam-bo i po co? Są inne sposoby na podniesienie adrenaliny...
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam okazję i wcale jej nie szukałam. Ale nie mogłabym, nie wyobrażam sobie tego...

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Elize

PostWysłany: Pon 09-10-2006, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam okazję. Jeden upierdliwiec arab musze przyznac, że bardzo przystojny... dostawiał się do mnie. Jak go poznałam myślałam, że bedziemy fajnymi kumplami do pogadania, jednak ON chciał coś więcej. Raz nawet na kawę dałam się zaprosic Skonsternowana ale na szczęście to było w barku na uczelni, także nic strasznego Bardzo uśmiechnięta
Po przemyśleniu wszystkiego znajomośc z nim zakończyłam kategorycznie! Powiedziałam sobie, nie zrobię nic czego będę póżniej żałowała. I wogóle przstałam z nim rozmawiac, unikam go.

Nie potrzebuję tego, mam kochanego faceta któremu zawdzieczam wszystko, który wiele dla mnie robi-nie potrafiła bym zdradzic Wściekła Bleee...
Powrót do góry

kasieńka13

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 09-10-2006, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

miałam okazję (i w sumie nie chce o tym wspominac), ale ostatecznie nic sie nie zdarzylo...

ciagle napotykam jakies pokusy, ale gdybym zdradzila, nigdy bym sobie nie wybaczyla...
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 09-10-2006, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam - nie skorzystałam.
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Pon 09-10-2006, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie miałam takiej okazji, ale i teraz wiem,że bym z niej nie skorzystała.Nie po to z mężulkiem budujemy swoje szczęście bym miała przez głupote to zmarnować w oczy bym mu nie potrafiła spojrzeć.Zdrada zabija chyba w jakimś sensie poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Po utracie tego nie można w zasadzie razem być bo po co na pokaz i dla okłamywania samych siebie że bedzie lepiej za jakiś czas?.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 09-10-2006, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam i to nie jedną nie skorzystałam, nie kręci mnie to.

Gdybym miała już zdradzać, to wcześniej rozstałabym się z osobą z którą jestem, tylko że wtedy nie można byłoby tego nazwać zdradą Puszcza oko

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pon 09-10-2006, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell trafiłaś w sedno ! ja również nie potrafię być dwulicowa; gdzieś na forum napisałam już, że dobrze jest traktować ludzi tak jak chcielibyśmy być sami traktowani - no i same sobie odpowiedzcie: czy którakolwiek z nas chciałaby być zdradzona?
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie szukałam nigdy takich okazji i nie zamierzam do nich dopuszczać.

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Skocz do: