Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy nosicie aparat ortodontyczny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babeczka27

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 09-07-2014, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja za miesiąc ściągam:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 10-07-2014, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nosiłam jako dziecko- od 8 roku życia do chyba 18. Ale taki zdejmowany. Na noc zakładałam i powinnam go też nosić w dzień, ale rzadko to robiłam Złośliwa.
Zęby wyprostował i ze szczęściem się z nim pożegnałam Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

toja3636

PostWysłany: Pon 14-07-2014, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anyod napisała:
Ja nosiłam stały aparat na górę i na dół 3,5 roku. Założony mi został w 6stej klasie podstawówki, więc już ładną chwilę temu. Puszcza oko To była jedna z najlepszych decyzji i najlepiej wydane pieniądze w moim życiu, za co będę moim Rodzicom już zawsze wdzięczna. Dziś mam piękne zęby a w dzieciństwie wyglądałam jak maszkaron. Najgorsze miałam kły, które dosłownie... Urosły mi pod nosem. Możecie sobie wyobrazić więc takiego małego wampirka. Uśmiechnięta Namęczyłam się troszkę przez te 3,5 roku, po każdym comiesięcznym "dokręcaniu" aparatu i zmianie gumeczek przy zamkach odchorowywałam z bólu jakieś 2-3 dni nie mogąc nic jeść. Mimo wszystko, ani trochę nie żałuję tej decyzji, dziś jestem szczęśliwa i chociaż nie straszę ludzi (a przynajmniej nie zębami) Uśmiechnięta.

O to to, też jestem takim "wampirkiem" teraz Niezdecydowana ,ale aparaciki już na zębach i działamy. Oby jak najszybciej i najmniej boleśnie.
Już nie mogę się doczekać pięknego uśmiechu Bardzo szczęśliwa

Podpis ...ale i tak najgorsze jest to, że gdy raz coś zginie, nie może już zmartwychwstać.
Powrót do góry

nadka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 24-07-2014, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś nosiłam przez 2 lata, ale już dawno go zdjęłam Uśmiechnięta
Powrót do góry

haber-74

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 05-08-2014, 10:54    Temat postu: Koszt aparatu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaki jest koszt aparatu?
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 05-08-2014, 12:20    Temat postu: Re Koszt aparatu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

haber-74 napisała:
Jaki jest koszt aparatu?

To zależy od miasta, salony w każdym mieście rządzą się swoimi cenami. Złośliwa
Musisz popytać u siebie w mieście/okolicy.
Powrót do góry

Antonella

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 06-08-2014, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja powinnam. Mam delikatną wadę, którą widzę sama, ale inni chyba jej mocno nie zauważają Uśmiechnięta
Chciałam miec aparat, ale to strasznie droga inwestycja, więc stwierdziłam, że na takie delikatne jak ja mam, to nie warto.
Powrót do góry

julbil

PostWysłany: Pią 08-08-2014, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nosiłam kiedyś, i powiem wam że strasznie tęsknie za tamtymi czasami:) jakoś tak dobrze się z nim czułam

Podpis Popdis? Nieczytelny Puszcza oko
Powrót do góry

zelda87

PostWysłany: Pon 01-09-2014, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nosiłam kiedyś aparat. Wyjmowany w dzieciństwie, który rzeczywiście zadziałał i stały w życiu dorosłym, który cóż, działał, ale w rok po zdjęciu już mi zęby zaczęły wracać do poprzedniej pozycji więc to chyba kasa wyrzucona w błoto.
Powrót do góry

delilaght

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 14-03-2016, 19:37    Temat postu: Aparat Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja swój aparat zakładałam mając 23 lata. Pamiętam jak dziś jak dr Iwony Gnach-Olejniczak zakładała mi aparat Uśmiechnięta
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 22-07-2016, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja córa nosi, jest zadowolona choć czasem ma już o dosyć Uśmiechnięta
Powrót do góry

fermina

PostWysłany: Sob 30-07-2016, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nosiłam jako nastolatka.
Powrót do góry

Merry77

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niedawno swój ściągnęłam Bardzo szczęśliwa I mam teraz bardzo piękny uśmiech, w końcu nie muszę się wstydzić mojego zgryzu. W ogóle jeśli ktoś z Was jest z Bytomia lub okolic to polecam /REKLAMA/. To właśnie tam pani Joanna Szczotka mnie namówiła a aparat ortodontyczny i jestem jej bardzo wdzięczna za to Uśmiechnięta
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Sob 10-12-2016, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Noszę już ponad 1,5 roku i czekam już bardzo na moment ściągnięcia. Mam nadzieję, że nastąpi to już niebawem. Przewraca oczami
Powrót do góry

sara_filipiak

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 28-01-2017, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nosiałam przez dwa lata, a póżniej retencyjny.Pomogło
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Strona 20 z 21

Skocz do: