Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy nosicie aparat ortodontyczny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chanelka85

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 29-01-2018, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nosiłam nakładki prostujące zęby Clear Alinger i chodziłam do ortodonty w Olsztynie na Panasa 1 do doktora Rojka , i te nakładeczki były dla mnie super odkryciem. Nakładki Clear Alinger, są bardzo wygodne, bezbarwne, bardzo łatwo się je czyści. Nakładki nosi się krótki czas w przeciwieństwie do innych aparatów i to jest własnie najlepsze.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

DariaKuleczka85

Zodiak: Ryby
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 28-02-2018, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś byłam na konsultacji ortodontycznej w /link/ - bardzo zależało mi na tym czy muszę nosić ten aparat ....ale na szczęście nie musiałam...ale dobra jest konsultacja ortodontyczna profilaktyczna.
Powrót do góry

Gnieszka69

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 16-03-2018, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie i żałuję że nie nosiłam w dzieciństwie, teraz wiecznie są jakieś inne wydatki niż to
Powrót do góry

redlipkap

PostWysłany: Pon 28-05-2018, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja własnie założyłam w zeszłym miesiącu i żałuję, że zrobiłam to tak późno. Mam wrażenie, że w pracy i tak nikt nie zauważył. A wszystkie obawy w stylu co ludzie powiedzą na mój aparat okazały się być całkiem bezsensowne.
Powrót do góry

Paniklara

PostWysłany: Pon 04-06-2018, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mialam kiedys jak bylam nastolatka:)
Powrót do góry

kar-lina

Zodiak: Lew

PostWysłany: Czw 19-07-2018, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nosiłam przez ponad 2 lata i wcale nie żałuje. Baa nawet tu po zdjęciu aparatu czułam się dziwnie i żałowałam, że to już koniec noszenia takiej fajnej ozdoby. jedynym minusem było podkręcanie mechanizmów, które czasami potrafiło trochę boleć, ale dało się to wytrzymać Uśmiechnięta)
Powrót do góry

Camilla

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 03-10-2018, 18:06    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamierzam dopiero taki aparat sobie sprawić bo jednak ładny uśmiech to podstawa Uśmiechnięta Teraz czekam na wizytę u ortodonty bo po pierwszej odesłał mnie do pracowni Digdent na Ursynów w celu zrobienia zdjęcia pantomograficznego z pomocą, którego dopiero ustali plan mojego leczenia. Dorosła baba jestem ale ciesze się jak dziecko bo już chciałabym mieć ten aparat i widzieć efekty Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

Skocz do: