Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy pierzecie ubrania zaraz po ich zakupie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Scoto, podobno tak. Jak kupuję nowy ciuch i chcę Go założyć to nie piorę od razu, tylko prasuję.

Hmm... No to mamy jakąś alternatywę dla prania. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:

Jeśli są czyste, tzn że raczej na podłodze nie leżały, kurzu nie zbierały ani nikt po nich nie deptał brudnymi buciorami.

Van pojęcie czystości jest dość względne, kurz teoretycznie łatwo jest strzepać z ubrania, ale zawsze coś z niego zostaje.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze piore. Jakos nie wyobrazam sobie ubrac cos co byc moze ktos przymierzal. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 4:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze piorę nowe ciuchy. Nie dość, że niewiadomo kto to miał na sobie, to zwykle nowe ubrania mają specyficzny zapach, z którym nie wyobrażam sobie wyjść do ludzi. Złośliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Para zabija bakterie? Złośliwa

Wysoka temperatura zabija bakterie. Przynajmniej większość z nich.

Co do prania ubrań. Piorę, ale nie zawsze. Mam parę sklepów, do których mam zaufanie i rzeczy stamtąd nie piorę. Uśmiechnięta Często jednak ciuchy lądują w pralce, bo widzę, że nie są one pierwszej świeżości.
Skarpetek i majtek nie piorę, bo zwykle mają zabezpieczenie w takim miejscu, że nie da się ich przymierzyć. Złośliwa

Znajoma mi mówiła, że jak pracowała w Levisie to normalnie w ciągu pracy nosiły ubrania ze sklepu i potem wieszały na wieszaki albo odkładały na półkę. Po tej historii zaczęłam prać.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zmuszona prać moje nowe zakupy bo najczęściej są z taniego ciuszka Bardzo szczęśliwa.
A tak poważnie, to zazwyczaj piorę nowe ubrania. Nie piorę tylko sukienek aby mi się przypadkiem nie zniszczyły nie mając ich nawet razu na sobie.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piękny zapach ubrań w sklepie to zasługa pań, które je spryskują tym zapachem (zresztą jak cały sklep). Już kilka razy widziałam jak to robią.
Niestety wiele ciuchów przypływa do nas w kontenerach i są one spryskiwane. Przy tańszych ciuchach czuć te okropny zapach.
Nie trzeba iść do magazynu, by zobaczyć jak traktowane sa ciuchy. U nas to jeszcze tak nie wygląda, ale w Hiszpanii ciuchy na promocjach, to nawet na skepie leżą na podłogach. Leżą sobie, są deptane, ale jak je podnieść i otrzepać to nie widać co przeszły. Także lepiej jednak prać szczególnie to co na promocjach kupione.
Poza tym kilka razy zdarzyło mi się zauważyć ciuch, któy wyglądał na noszony. Ktoś zwrócił, albo wymienił. To się da zauważyć. Puszcza oko
Powrót do góry

Kamillka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajny temat.
Piorę zawsze bieliznę, pozostałe ciuchy nie.
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ciuchów ze sklepu nigdy nie prałam, ale następnym razem się zastanowię po zakupie. Piorę zawsze ubrania z lumpka.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Serio nie pierzcie nowych ciuchów przed założeniem ich na siebie? Ja myślałam, że to normalne. Złośliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko ja po ponad dwóch latach przepracowanych w sklepie odzieżowym, nie wyobrażam sobie tego co piszesz!
Zawsze dbałyśmy o porządek, nic nie leżało na ziemi, zawsze było wszystko poukładane, nie ważne jak duży ruch na sklepie.
Na magazynie zawsze ładnie wisiały na wieszakach.
Rzeczy ze zwrotu zawsze odsyłaliśmy do centrali jako rzeczy uszkodzone.

A rzeczy z promocji, to u nas zazwyczaj to co wisiało dłużej na magazynach, a czasem nawet i nowe kolekcję.

Więc to naprawdę zależy od sklepu i podejścia pracowników.

Ja rzeczy nie piorę, jakoś tak nigdy o tym nie myślę. Może dlatego, że noszony ciuch można "wyczuć"?
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze piorę ubrania po kupieniu. Nie chodzi o to, że są brudne (brudnego ciucha bym nie kupiła!). Brzydzi mnie świadomość, że ileś osób przede mną mierzyło tą rzecz... po prostu nie lubię nosić ubrań bezpośrednio po kimś.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa a jednak. Puszcza oko
Nigdy nie wiesz jaki porządek panuje w sklepie. U nas w Polsce też często gesto ciuchy leżą na ziemi.
Pisząc o zwrotach miałam na myśli - ktoś uznał, że jednak nie chce czegoś. Widziałam jeansy, które było widać, że mają wypchane kolana, i wysiedziany tyłek. Puszcza oko
Ja tylko podaję przykłady, dlaczego warto prać. Choć przyznaję, iż sama nie zawsze to robię. Zależy od ubrania. Jak widać, że nic z nim się nie działo, to nie piorę.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Serio nie pierzcie nowych ciuchów przed założeniem ich na siebie? Ja myślałam, że to normalne. Złośliwa

Ja tez tak myslalam. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie piorę. Zakłopotana Wydaje mi się, że noszony i zwrócony ciuch można łatwo wyczuć, a to fakt, że ktoś przede mną założył ciuch na chwilę w przymierzalni, jakoś mnie nie rusza. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Skocz do: