Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy pierzecie ubrania zaraz po ich zakupie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie piorę - to bez sensu, skoro i tak zawsze wszystko mierzę przed zakupem. Jakbym miała zarazić się jakimś grzybem, to odbyłoby się to już w przymierzalni. Poza tym, skoro ubrania są nowe i niepoplamione to po co je prać? Argument o tym, że ten ciuch już ktoś mierzył do mnie nie trafia. Sama przecież nie kupuję wszystkiego, co mierzę.

Co innego ciuszki ze szmateksu. Zawsze je piorę i przeważnie nie mierzę. A jeśli już mierzę, to nie na gołe ciało, tylko na koszulkę (kupuję tam jedynie bawełniane bluzki).
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Gizmowa a jednak. Puszcza oko
U nas w Polsce też często gesto ciuchy leżą na ziemi.

Np. w New Yorker'ach - tam czasem się przejść nie da, bo wszędzie się walają buty, torebki i ciuchy, które komuś spadły z wieszaka i nie chciało mu się już podnieść. Sklepy zwykle ogromne, kolejki do kas straszne, obsługa chyba nie wyrabia. Ale to odrzuca strasznie, ja nawet nie mam ochoty tam wchodzić Neutralna.

Nie zdarzyło mi się chyba kupić rzecz widocznie używaną albo zniszczoną. Zwrócę uwagę przy następnych zakupach Bardzo szczęśliwa.

A jeśli idzie o zapach - nie chodzi o taki, którym kadzą sklep w celach czysto marketingowych, ale o taki zapach nowości - specyficzny bardzo. Mnie on tam nie przeszkadza, chociaż są sklepy, gdzie jest on dość intensywny (nie mówiąc, oczywiście, o lumpeksach i targach, bo tam, to wiadomo).
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie piorę ubrań po przyniesieniu ze sklepu.
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nigdy nie piorę ubrań ze sklepu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zazwyczaj nie piorę ubrać po przyniesieniu z markowego sklepu. Jeśli kupię coś na bazarku czy zauważę, że rzecz ze sklepu jest przybrudzona, albo za mocno pachnie sklepem, to piorę Uśmiechnięta.
Ale stwierdziłam, że może jednak warto je wyprać przed założeniem...bo co, jeśli przez wiele lat nic się nie dzieje, a raz zmierzy się po kimś i kupi bez prania po przyniesieniu do domu i pojawi się jakaś wysypka Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

just-in-time

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też nie piorę rzeczy ze "zwykłego" sklepu, chyba, że są przybrudzone (co zdarza się bardzo rzadko). Co innego ubrania z ciuchlandów - tych nie wyobrażam sobie nie wyprać. Uśmiechnięta
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słyszałam, że niektórzy piorą, ale ja tego nie robię Uśmiechnięta . I nie czuje się z tym źle Złośliwa . Jeśli widzę, że rzecz jest przybrudzona to oczywiście. Zapach sklepu mi nie przeszkadza, a to, że ktoś przez minutę miał kiedyś tę rzecz na sobie, bo przymierzał to chyba nic mi się nie stanie? Nie widziałam jeszcze ubrania, żeby było widać, że było noszone, albo walało się po ziemi.

Pytanie dla tych co piorą - a nowe sukienki - chodzi mi o takie eleganckie też pierzecie?

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martta napisała:
Pytanie dla tych co piorą - a nowe sukienki - chodzi mi o takie eleganckie też pierzecie?

Tak. Złośliwa Taką sukienkę to koniecznie, bo jak pójdę na wesele czy inną imprezę i jak się spocę, to wolę nie ryzykować czym zacznę "pachnieć". Złośliwa
Ja ogólnie piorę wszystko co nowe- nie tylko ubrania, ale też pościel, ręczniki, firanki itp. O takie moje małe dziwactwo. Śmiejąca się

Dołączone po 1 minucie 37 sekundach:

Zresztą, wyprane to jest wyprane- świeże, pachnące i lepiej się czuję w takim ubraniu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzastek jesli jestes dziwakiem to ja jestem z Toba. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie piorę, nie widzę w tym sensu Puszcza oko .
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 6:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie piorę ubrań po zakupie, chyba, że są brudne, ale to wcześniej się jeszcze targuję Bardzo szczęśliwa . Natomiast zaraz po zakupie piorę bieliznę, a już na pewno majtki Uśmiechnięta .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ubrań kupionych w sklepie zazwyczaj nie piorę, chyba, że widać, że są one przybrudzone lub przykurzone.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

mtmt

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 7:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie piorę, jakoś wcześniej nawet się nad tym nie zastanawiałam. Zakłopotana

Podpis Szczęśliwa żona i mama Uśmiechnięta)
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tych eleganckich sukienek tym bardziej bym nie prała, bo musiałabym zanieść do pralni a to dla mnie za duży wysiłek. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Dzastek jesli jestes dziwakiem to ja jestem z Toba. Puszcza oko

Jednak nie- nie jesteśmy dziwakami- to pozostałe dziewczyny są flejtuszkami. My dbamy o czystość i higienę. Śmiejąca się
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Skocz do: