Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy pierzecie ubrania zaraz po ich zakupie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozgwiazda

PostWysłany: Sob 09-01-2016, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sylwia112 napisała:
Nigdy do głowy moi nie przyszło prać ciuchów zaraz po zakupie. Oczywiście mam na myśli nowe rzeczy, bo niby, po co?

W sumie nowych rzeczy chyba też nigdy nie prałam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Rachela1992

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 01-12-2016, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze piorę, ile ludzi ich dotykało wcześniej
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pią 13-01-2017, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze piorę Przewraca oczami
Powrót do góry

piggy

Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 18-01-2017, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nie piorę i żyję Bardzo uśmiechnięta Heheh no chyba że biustonosz, jednak bielizna to bielizna Śmiejąca się
Powrót do góry

majteczka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 30-01-2017, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja piorę - bo tak naprawde nigdy nie wiadomo kto je macał przed nami ;/ A nie lubię bakterii Złośliwa
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 30-01-2017, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś nie prałam, ale potem stwierdziłam, że nie wiadomo, kto to wcześniej mierzył, dotykał, gdzie i w jakich warunkach to leżało, teraz więc zawsze piorę
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze piorę. Obejrzałam kiedyś program w tv i tylko mnie utwierdził w tym przekonaniu. Puszcza oko
Powrót do góry

gocha80

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie piorę ale teraz sobie uświadomiłam że chyba robię błąd Puszcza oko. Jak kupuję coś w lumpeksie to piorę ale to wiadomo.
Powrót do góry

igula11

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 23-10-2017, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

u mnie różnie z tym bywa Uśmiechnięta Z reguły piorę ale tylko dlatego, że lubię jak pranie świeżo i długo pachnie Uśmiechnięta używam pereł piorących Perlux i powiem Wam, że efekt jest super - nie dość, że czyste to jeszcze zapach utrzymuje się baaaardzo długo.
Powrót do góry

primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 14-03-2018, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej nie piorę, chociaż chyba powinnam zacząć Neutralna ale zazwyczaj od razu chcę założyć nową rzecz, tak bardzo się nią cieszę Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 17-04-2018, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze. Obojętnie co to jest. Ostatnio usłyszałam fajne stwierdzenie, by sprać brud produkcyjny i coś w tym jest. A ostatnio też uwielbiam u siebie zapach prania, odkąd używam surfa o zapachu tropikalnym... <3
Powrót do góry

martynkaniedbala

Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 30-04-2018, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ani razu po zakupie nie prałam ubrań. Ostatnio kupiłam sobie spodnie dresowe na siłownię z /link/. I też ich nie uprałam, szczerze mówiąc nie przyszło mi to jeszcze ani razu na myśl. Ale chyba teraz się zastanowię nad tym po następnych zakupach.
Powrót do góry

Ody

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 15-05-2018, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko kurtek nie i wszelkiego rodzaju płaszczy itp.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 24-05-2018, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martynkaniedbala napisała:
Ja ani razu po zakupie nie prałam ubrań.

Raz że nie wiesz kto to przed Tobą mierzył, a dwa są też tak zwane brudy produkcyjne... Bo tak to się chyba profesjonalnie nazywa. Ale tez by odświeżyć, czy też sprać sklepowy zapach, osobiście wolę zapach mojego surfa Puszcza oko
Powrót do góry

Danika

PostWysłany: Pią 25-05-2018, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To fakt, trzeba, ale ja jakos zapominam...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: