Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy porażki wzmacniają?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
komcia

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 13:17    Temat postu: Porażka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z czasem tak, ale na początku demotywują
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 13:30    Temat postu: Re Porażka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

komcia napisała:
Z czasem tak, ale na początku demotywują

Chyba zależy od rodzaju porażki i tego jak bardzo nam zależalo. Skonsternowana
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 17-03-2016, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W moim przypadku wzmacniaja po czasie. Zawsze staram sie jakas lekcje wyciagac z wlasnych porazek. Tak praca nad soba.
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 16-05-2017, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uważam, że na dłuższą metę wzmacniają ponieważ człowiek uczy się na własnych błędach i pewne porażki go umacniają.
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Wto 16-05-2017, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ostatnim magazynie Charaktery przeczytałam, ze nie ma porażek, jest tylko informacja zwrotna. Teakze ten. Puszcza oko
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 23-05-2017, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aha Puszcza oko to nigdy nie słyszałam o takiej interpretacji.
Powrót do góry

Justi1512

PostWysłany: Wto 12-09-2017, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na mnie znów porażki działają deprymująco. Gdy osiągam sukces na jakimś polu, to wtedy mam jeszcze większą motywację do działania - nie na odwrót.
Powrót do góry

Elizka001

PostWysłany: Pon 18-09-2017, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Porażki potrafią boleć i popsuć humor na długie dni, ale z perspektywy czasu naprawdę nas wiele uczą.
Powrót do góry

JoannaAmi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 18-09-2017, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja muszę usiąść, przepłakać, zjeść coś słodkiego Smutna . I próbuję działać, chociaż czasami porażka potrafi mnie przytłoczyć. I wtedy potrzebna pomocna dłoń bliskiej osoby.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: