Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy porażki wzmacniają?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Linka

PostWysłany: Sro 22-02-2012, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więc tylko głupi popełniają błędy?
Oj chyba się pod tym nie podpiszę. Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 14-03-2012, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym porażką nazwała nazywanie każdej głupoty porażką. Złośliwa
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Czw 13-03-2014, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Motywuja mnie. Uśmiechnięta
Chyba nigdy nie zniechecilam sie po porazce, jak cos mi nie wychodzilo, to znaczy, ze robilam cos zle i musze poprawic.
Powrót do góry

Lori

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 14-03-2014, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ma porażek, są tylko lekcje na przyszłość. Puszcza oko

Podpis Cause I'd like to think the world is a better place
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak. Po każdej porażce wyciagam jakiś wniosek, analizuję i przyjmuję inną taktykę próbując jeszcze raz.
Powrót do góry

pankejk

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 12-09-2014, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie też bardzo motywują porażki, drażnią mnie osoby, które nie wyciągają wniosków ...
Powrót do góry

Molly

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 28-10-2014, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Porażek życiowych w przeciągu kilkunastu lat małżeństwa zaliczyliśmy wiele i wbrew wszystkiemu ogromnie scalały nas i wzmacniały. razem można więcej niż wiele Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sro 29-10-2014, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przynajmniej mnie wzmacniają, bo dają mi kopa by się jeszcze bardziej postarać
Powrót do góry

marbisek

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każda porażka jest krokiem w kierunku sukcesu. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

greeneye119

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 16-12-2014, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zalezy kto jak do nich podchodzi. Jednych wzmacniają, a innych pewnie pogrążają...

Podpis "Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość."
Powrót do góry

Ech

PostWysłany: Pią 27-03-2015, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trudno mi tak jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie.

To, czy porażki motywują zależy przede wszystkim od charakteru. Jedna uzna je za wyzwanie i zachętę do pracy nad sobą, inna za "już dałam z siebie wszystko a i tak nie wyszło". Mnie zdecydowanie nie motywują. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 31-03-2015, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie porażki motywują, choć chwilowo osłabiają i denerwują że coś mi nie wyszło, zbieram siły i zastanawiam się co i jak zrobić by następnym razem było dobrze, walczę by zminimalizować kolejne nie powodzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Antoinette

PostWysłany: Czw 10-09-2015, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym, żeby w naszym życiu nie było porażek, ale skoro już są to zdecydowanie mnie motywują i dają porządnego kopa do działania. Oczywiście jestem kobietą, więc najpierw muszę sobie popłakać i przegryźć to w sobie. Jak już wszystko poukładam to wtedy dążę do tego, czego nie udało mi się osiągnąć i tak do skutku.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chwile po porażce czułam zniechęcenie, ale już chwilkę później czułam moc do działania dalej.
Powrót do góry

Darunia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam,że wszystko dzieje się po coś ,więc porażka też jest po coś.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: