Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy powinnam z nim zerwac ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia18

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 20-06-2016, 21:49    Temat postu: Czy powinnam z nim zerwac ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie, jak wiecie niedawno poronilam , jak wiadomo kazdej dziewczynie sie z tym trudno pogodzic , ale teraz mam do was prosbe , prosze o szczere opinie , walcie jak myslicie ... Moj chlopak w ogóle nie rozumie mojego rozpaczania , ostatnio powiedzial "za miesiac mozesz byc w kolejnej " , teraz mam w ogóle watpliwosci czy z nim byc , czy go kocham , nie wiem , nie umiem sobie na to pytanie odpowiedziec , czy powinnam z nim nadal byc ? Prosze o jakies porady Niezdecydowana.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

olenka209

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 20-06-2016, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na poczatku napisze ze naprawde mi przykro , tez poronilam i moj partner takze traktowal moj bol , zal jako cos dziwnego . Podobnie jak u cb mowil ze zawsze mozemy zrobic sobie kolejne , co bylo stanowczo nie na miejscu ... Dzis juz nie jestesmy razem , znalazlam sobie partnera ktory dorosl do pewnych spraw , pomimo ze poronilam zanim go poznalam , teraz jest dla mnie oparciem , dzieci narazie nie chce , musze to stanowczo przemyslec zanim podejme sie takiego zadania , co do cb mysle ze z takim chlopakiem nie ma co tego ciagnac , bo on nie jest tym , ktory da ci to wsparcie ... Mam nadzieje ze sie trzymasz , pewnie twoje zachowanie sie zmienilo , ale nie poddawaj sie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 20-06-2016, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj na to pytanie, to musisz sobie odpowiedzieć sama. Prywatnie uważam, że partner powinien być wsparciem dla kobiety, przynajmniej mi na tym w związku bardzo zależy i do tego przywiązuję najmocniej uwagę. Wielu mężczyzn jednak nie podchodzi do poronienia jak do śmierci dziecka, choć są wyjątki. Mam w rodzinie takiego trochę furiata, gdy jak jego żona poroniła i lekarz oznajmił "jak nie dziś to jutro, zrobicie następne" to o mało tego lekarza nie uderzył, że to z takim uśmiechem na ustach mówił i dziwił się, że cytując " ta baba z powodu pozbycia się płodu wyje". Więc podejście jest różne. Być może twój partner chce w ten sposób cię szybciej otrząsnąć, byś stanęła na nogi i znowu zaczęła żyć.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kalinka123

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 21-06-2016, 3:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze wspolczuje , mialam rok temu podobnie , chlopak tez nie rozumial mojego rozpaczania , dla niego to moglam jak ty to okreslilas " za miesiac byc w kolejnej " , myslalam ze tak chce abym szybciej sie otrzasnela , wiec z nim bylam . Nie popelniaj mojego bledu , pozniej okazalo sie ze to nie bylo pocieszanie a szczera prawda , kazdy facet ktory powie takie slowa kobiecie , nie zasluguje na nia . Nwm jak zrobisz , moim zdaniem powinnas dac mu co najwyzej 2 dni , jak sie nie ogarnie , to poprostu z nim zerwij , po co masz zalowac , ze spedzilas z nim o te kilka miesiacy / tygodni za duzo , wiec obserwuj go a jak sie nie zmieni to go olej , widocznie nie jest cb wart , wiem ze moze wydawac sie ze strata dziecka ,pewnie problemy w szkole teraz , i jeszcze utrata chlopaka to zaduzo , ale lepiej teraz niz jak juz sie ze wszystkim uporasz i bdb musiala wszystko od nowa przezywac Uśmiechnięta napisz jaka decyzje podjelas i ogulnie jak sie trzymasz Uśmiechnięta
Powrót do góry

natalia18

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 21-06-2016, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kalinka123 napisała:
Szczerze wspolczuje , mialam rok temu podobnie , chlopak tez nie rozumial mojego rozpaczania , dla niego to moglam jak ty to okreslilas " za miesiac byc w kolejnej " , myslalam ze tak chce abym szybciej sie otrzasnela , wiec z nim bylam . Nie popelniaj mojego bledu , pozniej okazalo sie ze to nie bylo pocieszanie a szczera prawda , kazdy facet ktory powie takie slowa kobiecie , nie zasluguje na nia . Nwm jak zrobisz , moim zdaniem powinnas dac mu co najwyzej 2 dni , jak sie nie ogarnie , to poprostu z nim zerwij , po co masz zalowac , ze spedzilas z nim o te kilka miesiacy / tygodni za duzo , wiec obserwuj go a jak sie nie zmieni to go olej , widocznie nie jest cb wart , wiem ze moze wydawac sie ze strata dziecka ,pewnie problemy w szkole teraz , i jeszcze utrata chlopaka to zaduzo , ale lepiej teraz niz jak juz sie ze wszystkim uporasz i bdb musiala wszystko od nowa przezywac Uśmiechnięta napisz jaka decyzje podjelas i ogulnie jak sie trzymasz Uśmiechnięta

Witam , po przeczytaniu twojej opini , zrozumialam wiele rzeczy ... jest ciezko nie ukrywam , ale masz racje . Jaka decyzja - jest to trudniejsze niz podejrzewalam , dzis bylam u chlopaka powiedzialam mu , ze tym jak sie wyraza o ciazy , poronieniu , utracie naszego dziecka jest nie w porzadku , a on wiecie co powiedzial " to byl plod , nie dziecko " te slowa sprawily ze totalnie mnie zamorowalo i tak wyszlo ze z nim zerwalam , czy zaluje , wiadomo jakis tam zal , zlosc i poczucie pustki jest ale mysle ze przez wakacje sie pozbieram i dam rade Uśmiechnięta dziekuje
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 22-06-2016, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli standardowo mieliście inne spojrzenie na pewną bardzo ważną sprawę. Dla ciebie dziecko, dla niego tylko płód. Cóż pewne rzeczy bolą i osobiście uważam, że każdy związek to indywidualność, każda sytuacja i każdy problem, choć podobny do innego, to jednak jest wasz i przez to jest inny. Ty podjęłaś decyzję w, mam nadzieję, zgodzie z samą sobą. Tak naprawdę nie można oczekiwać od partnerki/partnera, że zawsze będzie uważać jak my, sądzić jak my, mieć zdanie jak my, ale ważne w tym wszystkim jest to, by nie kopać lezącego, starać się postawić na jego miejscu, przejść w jego butach, no i patrzeć w tym samym kierunku, bo o ile choleryk ze spokojną kobietką się zwiąże i jeśli chcą w życiu tego samego, to mimo niesnasek mogą dać radę, o tyle jeśli ona nastawiona jest na robienie kariery, a on na zakładanie licznej rodziny, to choćby mieli podobne charaktery, to w pewnym momencie pójdą zupełnie innymi drogami. Ty kochałaś to dziecko, dla ciebie to było dziecko, a on o tym mówił, jak o czymś co dla niego nie miało żadnej wartości. Nie znam go, ale na twoim miejscu, prywatnie, zadawałabym sobie pytanie jakim on jest człowiekiem, skoro tak wyraża się o części samego siebie. Ty już podjęłaś decyzję, więc mogę jedynie trzymać kciuki za to, obyś nie żałowała i kiedyś znalazła innego, była z nim szczęśliwa. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: