Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy Wasi bliscy wiedzą że się udzielacie na tym forum?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szametu

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też sobie używam jako singiel. I gdyby o było jedyne miejsce w necie, gdzie bywam.

Podpis nie obnnosze sie z obchodzeniem swiat
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

weronikaA napisała:
Rozumiem tylko to tak troszkę dziwnie zabrzmiało "nie mam się komu chwalić". Tak jakbyś nie miała nikogo. Uśmiechnięta

Zawsze ktoś jest, nawet sąsiad. Złośliwa
Nie czuje potrzeby informowania kogokolwiek o mojej aktywności na forum. Puszcza oko
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie wie rodzina, znajomi, partner... Moją nazwę użytkownika również znają.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

K. wie bo trudno byłoby to ukryć. Złośliwa Mama chyba wie, ale nicku nie zna, w pracy wiedzą. Ogólnie to ja tam nie widzę powodu, żeby ktoś nie wiedział albo wiedział, dla mnie to nic niezwykłego. Puszcza oko
Powrót do góry

Matylda

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u mnie nikt nie wie, moj partner nie pyta, mamy osobne komputery, ja nie zagladam u niego, on u mnie. Jesli zapyta co robie to mu powiem, a tak to nie ma sie czym chwalic Ucieszony

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wie, że jestem zalogowana na forum dla kobiet. Nazwy forum nie zna, mojego nicka też nie. Ma zupełnie inne podejście do internetu niż ja.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój mąż wie, że siedzę na forum, ale nie wnika na jakim i co tam piszę Uśmiechnięta. Zresztą piszę prawdę, ale nie chciałabym, żeby czytał, bo jednak to moja prywatna sfera i tu mogę się wygadać jak kobieta kobietom na kobiecym forum Uśmiechnięta. On ma swoje dotyczące samochodów i też czasem tam zagląda, nie wnikam co pisze Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mój mąż ma strażackie, które czyta i tylko prycha czasem Bardzo szczęśliwa. Nie udziela się tam, ale sądzę, że może mu się kiedyś zachcieć założyć konto i trochę powymądrzać, zwłaszcza że wiedzę pożarniczą ma ogromną.

Nie wiem, czy bym chciała, żeby czytał. Wie o wszystkim, o czym tu piszę, więc w zasadzie nie byłoby problemu, gdyby to przeczytał.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A żeby było zabawniej K. miał tu kiedyś konto, ale dostał bana. Śmiech do łez I się chyba dziwi, że ja jeszcze nie dostałam. Złośliwa
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie było z niego ziółko, że go dziewczyny zbanowały Bardzo szczęśliwa?

A niby dlaczego miałabyś dostać bana jego zdaniem?
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może nie ziółko, z tego co mówił specjalnie podjudzał dziewczyny. Pisał w pracy z nudów i sobie taką rozrywkę znalazł. Złośliwa
A z banem dla mnie sama nie wiem, może tak mówi, żebym nie siedziała przy komputerze? Myśli Choć z drugiej strony mówi to tylko wtedy kiedy ja ględzę, żeby wreszcie przestał grać. Złośliwa

Oboje traktujemy internet jako formę rozrywki, ja piszę tutaj, K. ma swoją grę i forum z nią związaną. Według niektórych - głównie jego rodziców - jesteśmy nałogowcami, ale z drugiej strony za to nie oglądamy tv, seriali itp. więc to w sumie jakaś alternatywa. Puszcza oko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie G. wie, nawet czasem czytamy razem.Uśmiechnięta Ogólnie przy rodzinie otwieram forum i piszę, więc oni widzą i wiedzą.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie parę osób wie i jakoś nie widzę w tym problemu Puszcza oko . Mój B. zna mój nick i pewnie hasło też bo wie jakich używam najczęściej. Czasem nawet czytamy coś razem na forum Złośliwa . A tak to moja mama wie, przyjaciółka, kumpel Złośliwa .
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
A u mnie nikt nie wie, bo nawet nie mam komu się chwalić. Kogo miałoby to interesować co ja sobie robię w necie? Złośliwa
U mnie też nikt nie wie, bo i po co mam się chwalić?Złośliwa
Oczywiście gdyby ktoś się spytał czy udzielam się na jakimś forum, to bym nie zaprzeczyła Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
U mnie też nikt nie wie, bo i po co mam się chwalić?Złośliwa

U mnie to nie jest na zasadzie chwalenia się, ale jak rozmawiamy to czasem podam jakiś przykład " A to tak jak na forum bla bla" i stąd wiedzą Puszcza oko .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: