Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy Wasi bliscy wiedzą że się udzielacie na tym forum?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 06-02-2012, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kamillka napisała:
Ja czasami też mam wrażenie, że to jest jakaś "sekta".

Korzystanie z forum jest całkowicie dobrowolne. Przewraca oczami

Teraz mój J. wie, bo będąc u niego siedzę na forum gdy on gra lub pracuje. Puszcza oko Zawsze pyta, co tu się dzieje. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

inek

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Generalnie ktoś tam, coś tam wie, że gdzieś w sieci piszę ale, że konkretnie tutaj to nie.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oficjalnie mężowi nie mówiłam ale teraz siedzę koło niego z laptopem na kolanach więc widzi że jestem na jakimś forum ale pytań nie zadaje Bardzo szczęśliwa.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 03-04-2015, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie robię tajemnicy z tego że piszę sobie na forum, kilka moich znajomych też zaczęło pisać i bardzo im się to spodobało, czasami z nimi popiszę na forum,nicka nie podawałam i mnie nie interesuje pod jakim one piszą ale i tak się poznajemy po wpisach.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

xoxo

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 07-04-2015, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zachowuję pełną anonimowość Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: