Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy Wasi bliscy wiedzą że się udzielacie na tym forum?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronikaA

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Skąd: Jest takie miejsce, gdzie każda chwila pięknem zachwyca...

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:48    Temat postu: Czy Wasi bliscy wiedzą że się udzielacie na tym forum? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy ktoś z Waszego otoczenia- partner, przyjaciółka, rodzina itd. wiedzą o tym, że udzielacie się na tym forum, znają Wasze nick'i czy to wielka tajemnica? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nicka nie znają, ale wiedzą że sobie siedzę na tym przyjemnym forum. Bardzo szczęśliwa
Miło mi się tu spędza czas i to jest jedyna rzecz której nie żałuje siedząc na necie. Złośliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój obecny "partner" wie o forum. Moja przyjaciółka też wie, w końcu razem mieszkamy nie da się ukryć Złośliwa.
Piszę tutaj prawdę i tylko to co myślę, więc nie muszę się bać, że ktoś ze znajomych to przeczyta i będzie niefajnie Złośliwa.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój D. wie i nie raz kpi sobie ze mnie, ze jestesmy "sekta". Złośliwa Ale on się nie zna. Mój nick zna, ale to dlatego, ze korzystamy z jednego kompa i czasem mi przez ramię zajrzy.
Jeżeli chodzi o resztę, to czasem przy rozmowie o czymś tam wspomnę, więc generalnie wiedza, ale nie wnikają. To jest mój świat. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

niunia1990r1

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój partner, nie zna nicka ale to tylko dlatego, że nie potrzebuje, bo on w ogóle nie używa komputera Uśmiechnięta Mam go tylko dla siebie (komputer). Uśmiechnięta

Ale o tym, że sobie tu pisze wie. Znaczy dowiedział się dziś rano. Zapytał się co takiego fascynującego jest w tym Internecie, że on budząc się o 1 w nocy zauważa brak mej osoby w łożu. Uśmiechnięta

Podpis 18.12.11 r. Tak bardzo na Ciebie czekamy, córeczko Uśmiechnięta ;*
Powrót do góry

weronikaA

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba każdy obawia się tego co by było gdyby przeczytali to znajomi, bliscy. No niby cała prawda, szczerość ale jednak tak głupio bym się czuła, to tak jakby ktoś odkrył moje wszystkie tajemnice. Miałabym wrażenie, że się naśmiewają później ze mnie. Śmiech do łez
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czemu mieliby się śmiać? To samo mogę im powiedzieć więc co za różnica czy przeczytają czy ja im powiem Złośliwa.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

weronikaA

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem że tacy nie są że w życiu by się nie śmiali, ale takie uczucie by mi towarzyszyło. Ile razy tak jest że np na gg piszemy o tym, czego byśmy nie powiedzieli "face to face", bo prościej nam się wygadać wtedy. Nie mam przed nimi i przed Wami żadnych tajemnic ale tak już jest, i pewnie co niektórzy też by się dziwnie czuli gdyby ktoś ze znajomych to czytał. Taka o to moja filozofia. Śmiech do łez Śmiech do łez Śmiech do łez
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój D. wie o forum. Nie raz podpytuje, widzi jak siedzę i piszę. Czy zna nick to nie wiem, jeśli podpatrzył to zna. W sumie dla mnie bez znaczenia.
Jeśli chodzi o inne osoby to rodzina jedynie wie o tym, że udzielam się na forum. Czasem coś wspomnę, że jakaś informacja jest stąd.
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj A. też wie i zna na pewno nick, bo zawsze wszędzie używam tego samego. Nie mam z tym problemu;).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u mnie nikt nie wie, bo nawet nie mam komu się chwalić. Kogo miałoby to interesować co ja sobie robię w necie? Złośliwa
Powrót do góry

weronikaA

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
A u mnie nikt nie wie, bo nawet nie mam komu się chwalić.

Oj.... O rany... O rany... O rany...
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie wiedzą i nie komentują .
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

weronikaA napisała:
Oj.... O rany... O rany... O rany...

No co? Złośliwa
Na co dzień nie mieszkam z rodzicami, faceta nie mam, koleżanki ze mną nie mieszkają- nikt nie widzi co robię. A sama wszystkim też nie będę opowiadać. Po co to komu? Złośliwa
Powrót do góry

weronikaA

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
No co? Złośliwa
Na co dzień nie mieszkam z rodzicami, faceta nie mam, koleżanki ze mną nie mieszkają- nikt nie widzi co robię. A sama wszystkim też nie będę opowiadać. Po co to komu? Złośliwa

Rozumiem tylko to tak troszkę dziwnie zabrzmiało "nie mam się komu chwalić". Tak jakbyś nie miała nikogo. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: