Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy wiecie jak to było u Waszych rodziców?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 02-05-2011, 21:37    Temat postu: Czy wiecie jak to było u Waszych rodziców? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś siedziałam w domu tylko z mamą i zaczęła mi opowiadać jak poznała tatę i jakie miała z nim perypetie.

Mama poznała tatę gdy miała 16 lat. Początkowo nie zapraszała go do domu, bo nie wypadało. Spotykali się tylko na dyskotekach, a raczej "zabawach". Gdy minęło pół roku pięknej miłość, tata zostawił mamę dla innej. Mówiła, że jakoś nie bardzo się tym przejęła. Spotykała się z innymi chłopakiami, żyła pełnią życia. Po roku od rozstania tata jednak zaczął prosić mamę o drugą szanse. Przyjęła go. Wtedy juz zaczęło się wszystko na poważnie. Obiadki u rodziców, wyjazdy i wszystko to co młodzi ludzi robią razem. Złośliwa
Jednak przez cały ten czas tatę zawsze ciągnęło do przygód i zabaw. Kiedyś w sylwestra powiedział mamie, że nie może przyjechać bo jest bardzo zimo, dużo śniegu i motorem nie da rady. A tak na prawdę pojechał na jakąś imprezę.. Gdy mama przyjeżdżała na weekendy ze szkoły do domu to spotykali się, a na tygodniu gdy nie było mamy jeździł do jej miejscowości i siedział całe dnie z kolegami u innych dziewczyn. Gdy się o tym dowiedziała zerwała z nim. Gdy przyszedł ją przepraszać to juz z pierścionkiem zaręczynowym.
Troszkę się dziwię czemu mama wyszła za tatę, po takich numerach jakie jej wykręcał.
Ale siła miłości jednak jest wielka. I przeznaczenie. Bardzo szczęśliwa

A teraz mama mówi, że tata to bardzo dobry człowiek. Nie żałuje. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 02-05-2011, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wiem tylko tyle, że poznali się we wrześniu.... spłodzili mnie w listopadzie, w lutym brali ślub i cała historia. W moim domu temat tabu. Bardzo smutna
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z opowiadań taty wiem tylko tyle, że mój tata był zawsze facetem za którym laski piszczały, miał wiele kobiet, matka to był przypadek spotykał się z nią bez zobowiązań i jego słowa" gdyby nie ty, na pewno nie byłbym z Twoją matką". Czyli wpadki wiążą ludzi.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice poznali się na religii. Kiedyś u nas były religie w salkach przy kościele, a nie w szkole. No i tam gdzieś się wypatrzyli.
Nie wiem ile trwała ich znajomość zanim się pobrali, jakos nigdy nie zapytałam. Uśmiechnięta Ja byłam już po ślubie, bo troszke mi brakło a byłabym ich prezentem na 1. rocznicę ślubu (urodziłam się o tydzień za szybko Złośliwa ).
Niestety ich miłość nie przetrwała.

Za to, jeśli mogę zrobić mały OT, moi dziadkowie wzięli ślub po pół roku znajomości i są razem do dziś. Bardzo uśmiechnięta Już prawie 50 lat.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Za to, jeśli mogę zrobić mały OT, moi dziadkowie wzięli ślub po pół roku znajomości i są razem do dziś. Bardzo uśmiechnięta Już prawie 50 lat.

Moi rodzice poznali się w październiku, w lutym (czyli za 3,5 miesiąca) był ślub cywilny, w kwietniu kościelny. Ja urodziłam się 1,5 roku po ślubie, czyli wpadki nie było. No i dla jasności - rodzice wciąż są ze sobą. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice poznali sie na obozie harcerskim, na ktory moja mama pojechala w zastepstwie za chora kolezanke. Byli ze soba okolo 5 lat i w koncu wpadli. Mama przeplakala caly slub i wesele. A ja przez dlugi czas balam sie,ze jestem niedorozwinietym dzieckiem bo urodzilam sie piec miesiecy po slubie. Dodam tylko, ze mimo ze slub wzieli 1 kwietnia to sa bardzo szczesliwi do dzis.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice poznali się w barze gdzie chodzili ze znajomymi a zaczęło się od tego, że mama tacie pokazała język Złośliwa. Poznali się w marcu, w styczniu wzięli ślub a ja urodziłam się w maju. A po 17 latach urodziła się moja siostra.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sensitive1988

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moi rodzice poznali się w pociągu Złośliwa . Oboje jeździli do pracy i wysiadali na tej samej stacji końcowej bo tak to pochodzą z innych miejscowości. Ogółem z tego co wiem to tata zdeklasował całą konkurencję bo jakiś rolnik się o mamę starał i babcia była bardzo przychylna temu związkowi Złośliwa . Po chyba roku tata się mamie oświadczył bo szedł do wojska i jak wyszedł to po chyba 5 miesiącach pobrali się. Ot bez żadnych przebojów Puszcza oko .

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój tata jak na tamte czasy był starym kawalerem(miał 30lat).Był zapracowany i nie miał czasu na dziewczyny. Dlatego z moją mamą zapoznał go nasz sąsiad(który był szefem mojej mamy).Moja mama miała wtedy 21 lat.Poznali się w lipcu a 25 października był ślub. Tata stwierdził, że nie ma czasu na owijanie w bawełnęZłośliwa. Koleżanki śmiały się, że mama wychodzi za starego faceta(mimo że tata wyglądał na nastolatka). Ja urodziłam się po półtorej roku.Są razem do dziś.

P.S. zania112 mi osobiście byłoby smutno gdyby mój tata coś takiego mi powiedział..

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Avelina moi rodzice w tym samym dniu się pobrali Bardzo szczęśliwa !

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko moi rodzice nie są razem. Mój tata był zakochany w matce jednak moja matka no cóż.. urodziła mnie w wieku 18 lat i na starość jej się na szaleństwa zachciało. Tata od początku mówił, że mimo wpadki byłam kochana od początku:P.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj wiem. U mnie wpadli, na chrzcinach kolegi z klasy. Złośliwa Gdy okazało się że mama jest w ciąży tato był na Śląsku. Jak przyjechał to mama mu powiedziała i wzięli ślub jak miałam 7 miesięcy. Bardzo szczęśliwa Teraz nie siedzę w domu w ogóle, z ojcem kontaktu nie mam z mamą owszem. Puszcza oko

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Efkalinka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój tata też był kobieciarzem i tak mu zostało do dzisiaj. Na początku biegał za mamą jak wariat. Mieszkali w dwóch blokach obok siebie i tak się zapewne poznali. Dzisiaj nie są razem, bo tatusiek zdradzał na prawo i lewo.
Sama się czasami boję, bo mój narzeczony był kiedyś świrnięty, ale podobno teraz się zmienił. (opinia rodziny)
Wierzę jednak, że mnie nie zdradził i nie zdradzi. Swoją szczerością w stosunku do niego doprowadziłam do tego, że sam się ze wszystkiego tłumaczy i nie mam jak go złapać na kłamstwie.
A u moich rodziców to chyba różnie było. Moja mama się na wszystko godziła i tak BEZGRANICZNIE mu ufała. Z daleka śmierdziało niepowodzeniem.

No ale przynajmniej jestem ja i moje siostry:)
Powrót do góry

temida

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 06-05-2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama opowiadał mi tą historię nie raz. Wracała z siostrą pociągiem do domu. Mój tata był żołnierzem i jechał tez gdzieś. Najpierw tacie spodobała się siostra mojej mamy, ale w końcu i tak zaczął spotykać się z mamą. Więc zawsze mówię że poznali się w pociągu przez przypadek i tak zaczęli się spotykać. Swoją drogą, mam wrażenie, że teraz ludzie jak się nie znają to w pociągu ze sobą nie rozmawiają. Każdy albo słucha muzyki albo czyta gazetę i wszyscy udają ze obok nikt nie siedzi. Niesamowite jak przez te 20 lat zmieniła się mentalność ludzi.
Powrót do góry

kaju

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 06-05-2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice poznali się się w szkole. Moja mama o rok starsza, zaczęli się spotykać jak mama miała 18 lat, tata 17:).
Ślub wzięli w październiku, tata miał 19 lat mama 20. Urodziłam się w lutym czyli 4 miesiące później:). Byłam wpadką, ale moi rodzice są ze sobą do dziś i myślę, że są szczęsliwi.Puszcza oko

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: