Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zdarzyło się Wam przytyć przez pracę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Calorca

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 01-12-2007, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez pracę jeszcze nigdy nie przytyłam, wręcz przeciwnie, mój połówek swego czasu pracował w piekarni i zawsze znosił jakieś wypieki do domu, ale mimo wszystko jakoś specjalnie więcej nie jadłam, tymbardziej, że za słodkościami nie przepadam Puszcza oko. Zgadza się z Klaudią, że znudzisz się tym podjadaniem, mój kolega pracuje w pizzeri i już nawet darmowej pizzy nie rusza Bardzo szczęśliwa.

Podpis ... there's always a catch Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 01-12-2007, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Calorca napisała:
Zgadza się z Klaudią, że znudzisz się tym podjadaniem, mój kolega pracuje w pizzeri i już nawet darmowej pizzy nie rusza Bardzo szczęśliwa.

Też tak myślę. Puszcza oko
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 20-10-2008, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Gdybym miała taką pracę, to pewnie też bym przytyła...

A ja mam inaczej.
Pracuję dokładnie w tym samym zawodzie ,co założycielka tematu.
Jak zaczynałam to schudłam 6 kg.
Moja waga nie chce się zmienić mimo iż podjadam.
Zresztą nie robię tego zbyt często .
Po tylu latach już mi się przejadło i obojętnie przechodzę obok słodkości.
Moja praca jest tak wyczerpujaca i daje mi w kość ,że nie ma szans na przybranie na wadze.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 20-10-2008, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wcześniej jedynie chudłam przez pracę, stres i nerwy, pracowałam w dużej firmie i przez nerwy tylko chudłam.
Teraz w UK pracuję w hotelu i jemy tam obiad oraz jak pracuję popołudniami to kolację, jakieś słodkości. Trudno się temu oprzeć. Jeszcze przed ciążą zauważyłam że moje kształty się troszkę zaokrągliły, ale nie narzekam z tego powodu. Zawsze uważana byłam za bardzo szczupłą osobę, a teraz każdy mi mówi że wyglądam bardzo ładnie i kobieco.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

kate74

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 22-03-2009, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety należę do osób, które w stresie jedzą więcej Zakłopotana Smutna
Ale to kilo w tą, kilo w tamtą i w sumie bilans wychodził na zero. Tyle, że ja nie mam takich smakołyków w pracy - i całe szczęście! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 23-03-2009, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja sis utyła kilka kg bo pracuje w Mc Donalds'ie.
Jej koleżanka utyła dużo więcej i teraz jest b. okrągła.
Siostrze spada powoli, bo je mniej Puszcza oko.
To wina Maca, bo jak ktoś pracuje do 23 to dostaje zestaw gratis i dają zbyt duże promocje pracownikom na jedzonko Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Ammut

PostWysłany: Wto 24-03-2009, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety w pracy nigdy nie przytyłam... Bardzo smutna

Podpis Żaden dowód nie przemawia za tym, że życie jest poważne...
Powrót do góry

Kitty

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 24-03-2009, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Troszkę zdarzyło mi się przytyć przez pracę w KFC... Wtedy mieliśmy coś takiego jak wybrany zestaw za który płaciło się symboliczną złotówkę. Gdy tylko zaczęły się z tym problemy przerzuciłam się na kanapki, które robiłam sobie w domu... Co prawda korciło mnie, żeby sięgnąć po jakiegoś Longera lub Twistera, ale przemóc się musiałam.
Czasami też z moją przyjaciółką, z którą tam pracowałam, trochę podjadałyśmy, ale o tym sza Bardzo szczęśliwa
Teraz na szczęście nie mam problemów z wagą, bo zmieniłam pracę a do KFC dzieli mnie ok 50 km Bardzo szczęśliwa A kebabów nigdy nie dotknę po tym, czego sie o nich dowiedziałam Niezdecydowana zwłaszcza tych kupowanych na wynos.... feeee!
Powrót do góry

Milk

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 25-03-2009, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pracę zdecydowanie siedzącą i muszę uważać, ale ciężko jest. Troszkę przytyłam.

Podpis najlepsze wciąż musi przyjść, na lepsze wciąż czekasz Ty...
Powrót do góry

Avantii

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 25-03-2009, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi tak Smutna praca nawet nie siedząca ale otworzyli obok budkę z jedzonkiem ormiańskim no i tak wcinamy z dziewczynami a kilogramów przybywa...

Podpis 03.06.2006 - Szczęśliwa żonka
Powrót do góry

Corsa

PostWysłany: Sro 25-03-2009, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poprzednią pracę miałam siedzącą tylko ,że bardzo stresującą i nie myślałam nawet o jedzeniu (zdarzało się ,że w ciągu 10 godz nic nie zjadłam tylko piłam) Jak jestem zdenerwowana nie przełknę ani kęsa Diablica lub Bardzo wściekła
Niestety po powrocie do domu nadrabiałam Zakłopotana
Powrót do góry

Cysia

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 02-04-2009, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przed sprawdzianami uczniowie mnie przekupują delicjami Puszcza oko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 02-04-2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj ja przytyłam,mam w sumie prace siedząca i ostatnio były takie miesiące że nie było co robic,a co sie z nudow robi? Je!!! A na dodatek w poblizu jest cukiernia i spozywczy no tak albo jakas buleczka z jogurcikiem,zupka chinska,bulka slodka itp.Przezuciłam sie jednak na moje swojskie kanapki ,ale zdarza mi sie naprzyklad raz na jakis czas w pracy zjesc np pite....oj musze uwarzac do slubu 2 miechy !
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

jotemka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 08-04-2009, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez przytyłam w pracy Diablica lub Bardzo wściekła
Ale tak to jest jak sie siedzi pół dnia i wcina hamburgery Bardzo szczęśliwa
Tera lece na wątek o dietach Torba na głowie
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 09-12-2010, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm jeśli bym nie miała dietki i nie chodziła się gdzieś ruszać to z pewnością bym przytyła. Siedząca praca przez 10h dziennie robi swoje. Wściekła
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Skocz do: