Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zdarzyło się Wam przytyć przez pracę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najgorzej jeśli masz pracę siedzącą. To popadasz w taki nawyk podjadania, zagryzania (niby z nerwów) a kilogramy lecą... Przynajmniej w moim przypadku tak było.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

emylli, mam pracę siedzącą i powiem Ci że mało kiedy podjadam, a mimo tego przytyłam. Moim głównym problemem było to, że mało się ruszałam po za pracą. Teraz to zmieniłam i jest dobrze. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Moim głównym problemem było to, że mało się ruszałam po za pracą. Teraz to zmieniłam i jest dobrze. Uśmiechnięta

Grunt to znaleźć w czym tkwi problem. Ja sama mam pracę "chodzącą" jeśli można to tak nazwać (dużu sklep odzieżowy), lubię podjadać, na szczęście to co podjem to "wychodzę". Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prędzej schudnąć. Mam raczej chodzącą pracę (w szkole) więc przez większość czasu jestem na chodzie. Złośliwa A czasem jak jest dużo do roboty to nawet nie mam kiedy zjeść. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Suzanna

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 29-10-2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dzis na detoxie - pije tylko wode i takie specjalne saszetki... Dziewczyny ale jestem glodna!!!!!!!!!!!!!!! Nie pamietam kiedy ostatnio bylam taka glodna!!!
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 29-10-2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od roku mam pracę siedzącą. Pracuje przy kompie. Mam 2-3 kg więcej aaaaaaaaaaaaaaaa Skonsternowana .

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 29-10-2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No niestety, praca siedząca to największa zmora, jeśli chodzi o dodatkowe kilogramy. Skonsternowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co powiecie na pracę stojącą ze wspaniałymi ciastami? To dopiero pokusa, której trzeba się oprzeć - ja mam tak codziennie. Złośliwa
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii ja bym pewnie konkretnie przytyła. Śmiejąca się Chyba, że po pewnym czasie człowiek się przyzwyczaja i już go do tych przepysznych ciast nie ciągnie. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edziu oj ciągnie uwierz mi. Jak przywożą ciasta, to jest tak niesamowity zapach, że aż "człowieka skręca". Ale zaraz włącza się "czerwona lampka". Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

k4tey

PostWysłany: Sro 02-11-2011, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdarzyło mi się schudnąć ze stresu.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez prace schudłam jak na razie, chociaż pracuję w baro - restauracji. Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Czw 30-01-2014, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przytyc nie, zawsze ze stresu chudne. Przewraca oczami
Powrót do góry

zuza166

Zodiak: Panna
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 05-02-2014, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli ma się siedzącą pracę to akurat bardzo łatwo przytyć, szczególnie jeśli ma się tendencję do podjadania.
Powrót do góry

malwiniako

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie że tak. Siedząca praca, stres, nadgodziny, ciągłe zmęczenie, niechęć do gotowania= niezdrowe odżywianie i tycie. Szukam sposobu na zwalczenie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Skocz do: