Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zdarzyło się Wam przytyć przez pracę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

malwiniako napisała:
Pewnie że tak. Siedząca praca, stres, nadgodziny, ciągłe zmęczenie, niechęć do gotowania= niezdrowe odżywianie i tycie. Szukam sposobu na zwalczenie.

Proponuje zaczac od pozbycia sie wymowek jakie wyliczylas.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Pa_Ula

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka ma rację. Dopóki się człowiek usprawiedliwia na każdym kroku to nic się nie zmieni. Ja też mam siedzącą pracę i nigdy do kruszynek nie należałam, ale staram się chociaż jeść w miarę zdrowo i rozsądnie. Efekty chyba są, bo waga 60kg cały czas mi się utrzymuje.

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

malwiniako napisała:
Pewnie że tak. Siedząca praca, stres, nadgodziny, ciągłe zmęczenie, niechęć do gotowania= niezdrowe odżywianie i tycie. Szukam sposobu na zwalczenie.

Równie dobrze stres, ciągłe zmęczenie i niechęć do gotowania może się równać chudnięciu. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Ody

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 24-02-2014, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przy pracy siedzącej, kawie i ciastkach, ach tak. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Góralka

PostWysłany: Sro 26-02-2014, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Siedzenie na tyłku bardzo często - niestety - powoduje przyrost tłuszczyku. Wiem, bo sama byłam takim przykładem. Puszcza oko

Ale w odpowiednim momencie to zauważyłam i zainwestowałam w fintess. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 27-02-2014, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prawie nie tyje. Coś tam przybyło przez te parę lat, ale generalnie przemiana materii jest taka, że mogę leżeć i nie przytyje.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, ale niejednokrotnie zajadałam stres.
Powrót do góry

Hokkaido

PostWysłany: Wto 05-08-2014, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja przytyłam kiedyś przez pracę ponad 8 kilogramów. Moja firma była w takim rejonie miasta, że w pobliżu nie było żadnej sensownej restauracji ani nawet sklepu spożywczego. Jak musiałam znów zostać po godzinach, a zapomniałam zabrać z domu jedzenia zajadałam się fast foodami. Po powrocie po stresującym dniu zdarzało mi się też objadać łakociami.
Powrót do góry

Bartma

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 08-08-2014, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdarzyło. Ale na szczęście nie znacznie. Mój problem polega na tym, że jestem aktywna, nie potrafię usiedzieć w miejscu. Tymczasem w pracy jestem zmuszona do siedzenia Uśmiechnięta
Powrót do góry

mariolka555

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 09-08-2014, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasne, że można przytyć. Zwłaszcza jak się ma stołówkę pracowniczą ze świetnym jedzeniem.
Powrót do góry

wikto77

PostWysłany: Wto 12-08-2014, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No szczególnie tryb jedzenia to powoduje... Znam to skądś.
Powrót do góry

zelda87

PostWysłany: Sro 27-08-2014, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taaa, praca biurowa i zamawianie jedzenia przy nadgodzinach - plus 5 kg które trzebabyło później zrzucać. Na szczęście szybko poszło
Powrót do góry

wypalona29

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 18-01-2015, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety tak Smutna pracowalam w sklepie spozywczym i za kazdym razem jak przyjezdzal przedstawiciel z cukierni to przywozil ciastko Złośliwa zreszta tak samo bylo z innymi przedstawicielami ZłośliwaZłośliwa i teraz waże 6 kg wiecej Niezdecydowana

Podpis My kind of love
Powrót do góry

Tabita

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 21-01-2015, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam troszkę inaczej... Bo będąc w pracy nie mogę sobie znaleźć czasu na jedzenie... I w gruncie rzeczy praktycznie nie jem o.O Bardziej się tym wyniszczam niż mam szanse na przytycie... No ale staram się jakoś uregulować moje posiłki Puszcza oko
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 26-01-2015, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przytyłam ( przez pracę i własną głupotę) bardzo dużo. Pracowałam po 12 godzin, nie jadłam nic w pracy (piłam tylko hektolitry kawy), natomiast zaczynałam jeść po powrocie do domu, a potem szłam spać. Rezultat był przerażający.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: