Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zdarzyło się Wam przytyć przez pracę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renatazo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 26-01-2015, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Praca to dobre miejsce do tycia, szczególnie te w którym spędzamy 8 godzin przed komputerem podjadając niewinnie wyglądające przekąski Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Galina90

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na szczęście nie, ale lubię biegać. To pewnie pomaga Uśmiechnięta
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Czw 19-02-2015, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Owszem, zdarzyło się jak zmieniłam pracę chodzącą na siedząca, ale jakoś nie bardzo dużo i na szczescie szybko wróciłam do formy Uśmiechnięta
Powrót do góry

agnieszka_19

PostWysłany: Pią 20-02-2015, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja raczej chudne jak pracuje, i to mnie cieszy Uśmiechnięta
Powrót do góry

leszczyńska

PostWysłany: Nie 22-02-2015, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też przytyłam pracując w restauracji. Zrzuciłam wszystko jak tylko... rzuciłam pracę ;Puszcza oko
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 03-04-2015, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi udało się niestety przytyć przez pracę,we wcześniejszej miałam dużo chodzenia po 9 godz dziennie nawet, potem zmieniłam na pracę w domu przy komputerze, no i zaczęły się podjadania.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 15-04-2015, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja byłam na stażu - pracowałam w biurze i tez przytyłam. Codziennie coś do kawki, jak nie ja to koleżanki przynosiły. A jak już one przynosiły, a ja już nie chciałam to i tak byłam zmuszona, bo głupio nie przynosić i tym sposobem sporo przytyłam, a wiadomo praca biurowa, siedząca to tym bardziej. Kiedy wracałam z pracy nie miałam ochoty na cwiczenia i kg rosły..
Powrót do góry

mirinda

PostWysłany: Nie 19-04-2015, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem idealnym przykładem jak mało jedząc można przytyć w pracy. Odkąd jestem kierownikiem dwóch sklepów i moja praca z chodzącej stała się głównie siedząca - przytyłam 10kg i toczę nieustanną walkę o ich zgubienie - niestety ja przychodzę do domu po pracy o godz 18 i powalczę jeszcze trochę z domowymi obowiązkami nie chce mi się już latać na zumbę czy coś w tym stylu. W naszej miejscowości tylo takie zajęcie jest dla kobiet i to dwa razy w tygodniu. Smutna
Choć ostatnio dochodzę do wniosku, że chyba jakiś dietetyk musi się mną zająć bo niby nie pożeram nie wiadomo ile a nie mogę ruszyć tej cholernej wagi w dół - może trzeba baterie w tym sprzęcie wymienić ?????
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 21-04-2015, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkąd mam siedzącą prace przytyłam z 6 kg. A zrzucić nie ma komu ;d
Powrót do góry

mirinda

PostWysłany: Pią 24-04-2015, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CookieMonster napisała:
Odkąd mam siedzącą prace przytyłam z 6 kg. A zrzucić nie ma komu ;d

no to możemy sobie żółwia przybić Bardzo szczęśliwa bo myślałam, że tylko ja tyle przytyłam ufff - dobrze nie być jedyną
Powrót do góry

Ajlar

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 30-04-2015, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam mega stresująca prace a do tego moja kumpela zza biurka tak zrzedzi ze juz czasem nie moge wytrzymać. Myslałam ze albo ja zabije albo się zwolnię. Poszłam do apteki kupić cos na uspokojenie, bo skoncze w psychiatryku. Babka dała mi Fosrstres. Ufff. Odetchnełam z ulgą. Teraz wchodząc do biura mam wszystko w tyle, nawet gderanie kumpeli mi nie przeszkadza tak jestem wyciszona. Polecam kazdej zestresowanej:)
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Czw 30-04-2015, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam dość aktywną pracę tak więc nie.
Powrót do góry

laauraa

PostWysłany: Pon 04-05-2015, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi tak Smutna to przez moją stresująca pracę
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

kkarola

PostWysłany: Wto 05-05-2015, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na początku studiów pracowałam w pewnym fast foodzie. W krótkim okresie przytyłam wtedy kilkanaście kilogramów, na szczęście już zostały zredukowane Uśmiechnięta
Powrót do góry

Balowiczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 08-07-2015, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez jakis czas pracowałam w domu, to wtedy ciężko było. Mamusia mi obiadki podstawiała i tak to się kończyło. Teraz już wróciłam do formy.Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: