Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zdarzyło się Wam przytyć przez pracę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzzzka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 17-07-2015, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi też udało się przytyć dzięki pracy, niestety, ale na szczęście szybko to zauważyłam i rzuciłam się w wir ćwiczeń. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mineralna85

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 21-09-2015, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak;/ praca siedząca
Powrót do góry

anniela

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 22-09-2015, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jak siedzisz w tej robocie długo, to potem wracasz wieczorem do domu i jesz przed pójściem spać - masakra.
Powrót do góry

zyraffa

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak. Z nudów wydawałam codziennie 15-20zł na słodycze i innego rodzaju przekąski co zaowocowało w ciągu roku dodatkowymi 4kg. Na szczęście zmieniałam pracę i wszystko wraca do normy
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 04-12-2015, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zyraffa napisała:
Tak. Z nudów wydawałam codziennie 15-20zł na słodycze i innego rodzaju przekąski co zaowocowało w ciągu roku dodatkowymi 4kg. Na szczęście zmieniałam pracę i wszystko wraca do normy

z nudów... Ja przytyłam jak pracowąłam w cukienri, jak koleznka na początku Bardzo szczęśliwa.
Teraz owszem mam pracę siedzącą, ale zero czasu na jedzenie, Zwykle nawet jak soebi przynoszę, to nie mam czasu, zebyw szyskto zjeść, Kończy się na jedej kanapce lub jogurcie i kilku orzeszkach podjadanych z szuflady zwykle.
Powrót do góry

Cery

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety tak, już tak mam, że bardzo często zajadam nerwy i smutki, a to się późnij odbija na wadze
Powrót do góry

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój Luby strasznie przytył przez siedzący tryb pracy. Ale wzięłam się za niego i juź jest mała poprawa Uśmiechnięta
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety zdarzyło mi się. Praca po 12h na recepcji, gdzie ciągle siedziałam, mało ludzi przychodziło więc siedziałam na laptopie i podjadałam.
Powrót do góry

kasia1980

PostWysłany: Wto 26-07-2016, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest czasemgłowny powód tycia... siedząca praca po 12 godzin nie regularne posiłki bo czasem poprostu sie nie da. Ja się wziełam za siebie i poszłam do dietetyka w med- expercie w warszawie na pradze i tam tak ułozyli mi diete co do moich warunków w pracy. Oczywiście też zaczełam sie ruszac bo bez tego to znadna dieta nie przetrwa próby czasu . Teraz lepiej się czuję i nawet lepije mi sie pracuję.
Powrót do góry

kluszeczka87

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja siedze 8 godz przed kompem, mam 3 przerwy, jak jesz regularnie o tych samochy godzinahc i dobre posilki to nie przytyjesz

Podpis Seks to uroda Uśmiechnięta
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 30-08-2016, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przytyć mi się nie udało. Za to wszyscy chudną, a ja nie. Tyle tylko, że byłam przyzwyczajona do regularnych posiłków, a teraz mogę o tym zapomnieć i tu przysłowiowo "jest pies pogrzebany".
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pon 10-10-2016, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Praca biurowa, 7 kg w dwa miesiące
Powrót do góry

olga94

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 18-10-2016, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W mojej pracy efekty powinny być wręcz odwrotne, ponieważ pracuję na siłowni, ale w poprzednich pracach, a były to sieciówki zdarzało się przytyć przez nieregularne i śmieciowe jedzenie.
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Pon 24-10-2016, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

też się niestety przyznaje, że przez pracę siedzącą przytyłam w ciągu pół roku prawie 3 kg. Od rana do południa siedze przy komputerze, potem wsiadam do samochodu i wracam do domu, gdzie jem kolacje i idę spać. Noszę się z zamiarem jakiś ćwiczeń ale jakoś nie mogę sie zmotywować chyba ta aura jesienna tak na mnie działa.
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pon 07-11-2016, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przytyłem 5 kg w miesiąc po zmianie pracy na biurową.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: